Black Friday/Cyber Monday 2021

vanda

Member
Μηνύματα
888
Likes
4.259
Επόμενο Ταξίδι
?
Ταξίδι-Όνειρο
Βιετνάμ και Αργεντινή
H Ryanair γράφει δώρο μία με αγορά μίας (φαντάζομαι ότι εννοεί θέσης). Αν ισχύει αυτό, το αφεντικό τρελάθηκε!
BOGOF
 
D

Delmem38110

Guest
στην Αιγαίου μπορεί να μην το δείχνει ακόμα αλλά η προσφορά πρέπει να είναι 30% σε όλες τι πτήσεις προς όλους τους προορισμούς στην οικονομική. τη μπίζνες δεν την έχει πειράξει καθόλου.
κοίταξα τις πτήσεις που με ενδιαφέρουν και έχει κατεβάσει τισ τιμές. δεν είναι κάτι το συγκλονιστικό.
περίμενα περισσότερο.
 

Pierre_1976

Member
Μηνύματα
513
Likes
854
Επόμενο Ταξίδι
Barcelona
Ταξίδι-Όνειρο
Σεληνη
δεν θα με χάλαγε καθόλου.
ας ελπίσουμε ότι θα δώσει περισσότερα μίλια.
Προσφορά BF για αεροπορικά εισιτήρια τον μισό Δεκέμβριο και 15 μέρες των Ιανουαριο;;;
Εντάξει....
στην Αιγαίου μπορεί να μην το δείχνει ακόμα αλλά η προσφορά πρέπει να είναι 30% σε όλες τι πτήσεις προς όλους τους προορισμούς στην οικονομική. τη μπίζνες δεν την έχει πειράξει καθόλου.
κοίταξα τις πτήσεις που με ενδιαφέρουν και έχει κατεβάσει τισ τιμές. δεν είναι κάτι το συγκλονιστικό.
περίμενα περισσότερο.
Ισχύει αυτό που λες ....αλλά Προσπαθώ από τις 7:00 να κλείσω ένα εισιτήριο έκανα πολλή ώρα στη σελίδα τους σε άσχετη ημερομηνία σε τέσσερις μήνες και η τιμή έχει ανέβει πιο ακριβά απ' ότι ήταν πριν 10 μέρες.....Μουφα έκπτωση
 
D

Delmem38110

Guest
Προσφορά BF για αεροπορικά εισιτήρια τον μισό Δεκέμβριο και 15 μέρες των Ιανουαριο;;;
Εντάξει....

Ισχύει αυτό που λες ....αλλά Προσπαθώ από τις 7:00 να κλείσω ένα εισιτήριο έκανα πολλή ώρα στη σελίδα τους σε άσχετη ημερομηνία σε τέσσερις μήνες και η τιμή έχει ανέβει πιο ακριβά απ' ότι ήταν πριν 10 μέρες.....Μουφα έκπτωση
έβγαλα τα δικά μου άνετα χρησιμοποιώντας και το κουπόνι για δωρεάν συνεπιβάτη για Λισσαβόνα της πριμιουμ. και η έκπτωση ήταν πραγματική στο 30% κάτω γιατί παρακολουθούσα τις τιμές, συν το δωρεάν εισιτήριο.
 

angela.lad

Member
Μηνύματα
62
Likes
72
Επόμενο Ταξίδι
Σκωτία
Edit: για τις πρωτες 5 νυχτες μαξ δινει διπλο award για συγκεντρωση διανυκτερευσεων. Εγω ηδη αλλαξα μια κρατηση για να παρω το award. Περιλαμβανει και το Πασχα του 22.
@paefstra Τα Accor δεν εκαναν κινηση φετος?Ειδες κατι που δεν είδα?
 

taxidiara

Member
Μηνύματα
1.075
Likes
2.491
Επόμενο Ταξίδι
??
Ταξίδι-Όνειρο
ΓΥΡΟΣ Η.Π.Α.
H Ryanair γράφει δώρο μία με αγορά μίας (φαντάζομαι ότι εννοεί θέσης). Αν ισχύει αυτό, το αφεντικό τρελάθηκε!
BOGOF
Κ εγώ βιάστηκα να χαρώ νομίζοντας ότι θα μου χάριζαν την επιστροφή :haha::haha: αλλά λέει ότι ισχύει μόνο αν έχεις συνεπιβάτη (κλαψ κ εμείς οι σόλο τι θα κάνουμε)??
 
D

Delmem38110

Guest
Κ εγώ βιάστηκα να χαρώ νομίζοντας ότι θα μου χάριζαν την επιστροφή :haha::haha: αλλά λέει ότι ισχύει μόνο αν έχεις συνεπιβάτη (κλαψ κ εμείς οι σόλο τι θα κάνουμε)??
περνάμε καλύτερα από όλους και ας μας κοστίζει κατιτίς παραπάνω. 😂😂😂
 

kabamarou

Member
Μηνύματα
1.437
Likes
2.207
H Ryanair γράφει δώρο μία με αγορά μίας (φαντάζομαι ότι εννοεί θέσης). Αν ισχύει αυτό, το αφεντικό τρελάθηκε!
BOGOF
Ναι ισχύει. Μόνο για σήμερα, όχι για όλους τους προορισμούς και για κάποιο συγκεκριμένο χρονικό περιθώριο. Με την αγορά ενός εισιτηρίου δώρο ένα ακόμη.Και αν κάνεις κλικ πάνω στο πινακάκι της προσφοράς σου παρουσιάζει μια δυνατότητα που μπορείς πολύ εύκολα να εξερευνήσεις ποιοι είναι αυτοί οι προορισμοί για ποιες ημέρες υπάρχουν διαθέσιμες οι πτήσεις και σε ποιες τιμές. Όλα αυτά χωρίς να χρειαστεί να αλλάξεις σελίδα. Εκτός και αν θέλεις να δεις τις ώρες των πτήσεων οπότε εκεί αλλάζεις σελίδα.
 

paefstra

Member
Μηνύματα
13.011
Likes
40.954
Απο Norwegian

Up to 40%* off flights!

Why waste time standing in queues to grab a Black Friday bargain? Enjoy 40%* off flights in the Norwegian Black Friday Weekend Sale!

Book before 23:59 CET on 29.11.2021.
Travel period: 06.12.2021 to 26.03.2022.

Campaign code: BLACKFRIDAY21
 

paefstra

Member
Μηνύματα
13.011
Likes
40.954
έβγαλα τα δικά μου άνετα χρησιμοποιώντας και το κουπόνι για δωρεάν συνεπιβάτη για Λισσαβόνα της πριμιουμ. και η έκπτωση ήταν πραγματική στο 30% κάτω γιατί παρακολουθούσα τις τιμές, συν το δωρεάν εισιτήριο.
Πηρες οτι λεει η facebook διαφημιση? ×6?

Θες ανάλυση 4Κ; Βρες την στο Όσλο ή σε οποιοδήποτε άλλο προορισμό σε Ελλάδα ή εξωτερικό και ζήσε από κοντά την αληθινή εμπειρία! Ταξίδεψε και επωφελήσου με x6 μίλια εξαργύρωσης!
 

Εκπομπές Travelstories

Τελευταίες δημοσιεύσεις

Booking.com

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.181
Μηνύματα
883.117
Μέλη
38.891
Νεότερο μέλος
CrisPan

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom