Blue Air Blue Air

LikeNoOther

Member
Μηνύματα
63
Likes
138
Επόμενο Ταξίδι
Προς αναζήτηση...
Ονειρεμένο Ταξίδι
Βόρεια Κορέα
Last edited by a moderator:

Manos46

Member
Μηνύματα
586
Likes
2.452
Ονειρεμένο Ταξίδι
???
Κρίμα... Τσάμπα μου είχε βγεί η επιστροφή από το Βουκουρέστι
 

maria84

Member
Μηνύματα
90
Likes
42
Μόλις μου ακύρωσε πτήση για τον Δεκέμβριο.Τα χρήματα θα τα βάλει σε wallet από τις 10 Οκτωβρίου και μετά!!!!.Όοταν μπουν θα πρέπει να αποφασίσω αν θέλω επιστροφή χρημάτων ή να μείνουν στο wallet.Απ'ότι βλέπω δεν βγαζει πλέον το σύστημά τους πτήσεις απο Αθήνα για Βουκουρέστι.Καλά θα πάει και αυτό🤣🤣
 

AGGANIS

Member
Μηνύματα
20
Likes
0
Και εμενα μου τις ακυρωσαν ... ηταν για τις αρχες Δεκεμβρη
επιστροφή χρημάτων πως θα γινει?
Δεν βλεπω να υπαρχει τετοια επιλογη στο wallet (εχω υπόλοιπο 20 ευρω τώρα απο την προηγουμενη ακυρωση που μου ειχαν κανει)
 
Last edited:

maria84

Member
Μηνύματα
90
Likes
42
Και εμενα μου τις ακυρωσαν ... ηταν για τις αρχες Δεκεμβρη
επιστροφή χρημάτων πως θα γινει?
Δεν βλεπω να υπαρχει τετοια επιλογη στο wallet (εχω υπόλοιπο 20 ευρω τώρα απο την προηγουμενη ακυρωση που μου ειχαν κανει)
Μετά τις 10 Οκτώβρη που θα μπουν στο wallet τα χρήματα από την ακυρωμένη πτήση τότε θα σου δώσει και την επιλογή για επιστροφή χρημάτων.Τουλάχιστον αυτό γράφει στο email που μου έστειλαν.
 

andpsy

Member
Μηνύματα
268
Likes
648
Επόμενο Ταξίδι
Μαρόκο, Νορβηγία
Ονειρεμένο Ταξίδι
Νότια Αμερική / Ισλανδία
Νομίζω η ΙΑΤΑ ανέστειλε την άδεια; τους, με αποτέλεσμα να μην επιτρέπεται η πώληση εισητηρίων γενικότερα.
 

snikolak

Member
Μηνύματα
23
Likes
10
Επόμενο Ταξίδι
Ρουμανία
Ονειρεμένο Ταξίδι
Περού
Καλησπέρα! Όντας στο πρώτο γκρουπ ακυρώσεων με πτήση 12/9 μας είπαν ότι μπορούμε να κάνουμε αίτημα επιστροφής χρημάτων με τον ίδιο τρόπο πληρωμής των εισιτηρίων. Έχει περάσει αρκετό διάστημα και το μόνο που έχουμε λάβει είναι απλά ένα mail ότι το αίτημα έχει καταχωρηθεί...
 

chris7

Member
Μηνύματα
3.083
Likes
23.657
Επόμενο Ταξίδι
Λουξεμβούργο
Ονειρεμένο Ταξίδι
Καναδάς
Έχει περάσει αρκετό διάστημα και το μόνο που έχουμε λάβει είναι απλά ένα mail ότι το αίτημα έχει καταχωρηθεί
Κάτι είναι κι αυτό. Άλλοι δεν απαντούν καθόλου.
 

Εκπομπές Travelstories

Τελευταίες δημοσιεύσεις

Booking.com

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.109
Μηνύματα
880.622
Μέλη
38.837
Νεότερο μέλος
koliswa

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom