Blue Air Blue Air

maria84

Member
Μηνύματα
90
Likes
42
Μετά απο πόσο καιρό κινήσατε τη διαδικασία? Στην δική μου περίπτωση εχουν περάσει 16 μήνες απο την κράτηση .Μπορώ τώρα να ζητήσω επιστροφή χρημάτων απο την τράπεζα?
Αγόρασα τα εισιτήρια τον Αύγουστο και μου τα ακύρωσε 28 Σεπτέμβρη. Μετά από πολλές προσπάθειες,δεν κατάφερα να μιλησω με την εταιρεία και εκανα αμφισβητηση τον Οκτώβρη.Καλύτερα θα είναι να μιλησεις με την τράπεζά σου γιατί δεν γνωρίζω πόσο περιθωριο εχεις από την αγορά να αμφισβητησεις μια συναλλαγή
 

kipi

Member
Μηνύματα
414
Likes
219
Επόμενο Ταξίδι
Ταυλάνδη
Ονειρεμένο Ταξίδι
Μαλδίβες
Αγόρασα τα εισιτήρια τον Αύγουστο και μου τα ακύρωσε 28 Σεπτέμβρη. Μετά από πολλές προσπάθειες,δεν κατάφερα να μιλησω με την εταιρεία και εκανα αμφισβητηση τον Οκτώβρη.Καλύτερα θα είναι να μιλησεις με την τράπεζά σου γιατί δεν γνωρίζω πόσο περιθωριο εχεις από την αγορά να αμφισβητησεις μια συναλλαγή
Ευχαριστω πολυ
 

snikolak

Member
Μηνύματα
23
Likes
10
Επόμενο Ταξίδι
Ρουμανία
Ονειρεμένο Ταξίδι
Περού
Έκανα αμφισβήτηση συναλλαγής στην τράπεζα και μετά από 2 μήνες μου επέστρεψαν τα χρήματα.Ευτυχώς,γιατί είχα αρχίσει να πιστεύω ότι θα τα έχανα
Είναι εύκολο να μας πείτε από ποια τράπεζα κινήσατε την διαδικασία και μετά από πόσο καιρό από την ημερομηνία της κράτησης; Θα ήθελα να απευθυνθώ κι εγώ στην δική μου τράπεζα καθώς δεν βλέπω να γίνεται κάτι από πλευράς της εταιρείας.
 

maria84

Member
Μηνύματα
90
Likes
42
Είναι εύκολο να μας πείτε από ποια τράπεζα κινήσατε την διαδικασία και μετά από πόσο καιρό από την ημερομηνία της κράτησης; Θα ήθελα να απευθυνθώ κι εγώ στην δική μου τράπεζα καθώς δεν βλέπω να γίνεται κάτι από πλευράς της εταιρείας.
Η κράτηση ειχε γίνει τον Αύγουστο,η εταιρεία μου ακύρωσε τα εισιτήρια τον Σεπτέμβρη και έκανα την αμφισβήτηση στην Alpha Bank τον Οκτώβρη.
 

snikolak

Member
Μηνύματα
23
Likes
10
Επόμενο Ταξίδι
Ρουμανία
Ονειρεμένο Ταξίδι
Περού
Ο σύντροφός μου έκανε αμφισβήτηση συναλλαγής στην Εθνική τράπεζα, όπως είχε αναφερθει και σε προηγούμενη ανάρτηση, και έλαβε την επιστροφή του ποσού στις 23 Μαρτίου. Εγώ έκανα την διαδικασία της αμφισβήτησης στην Alpha bank αλλά ακόμα δεν έχω λάβει κάποια ενημέρωση. Δοκιμάστε κι εσείς μήπως τα καταφέρετε.
 

Εκπομπές Travelstories

Τελευταίες δημοσιεύσεις

Booking.com

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.074
Μηνύματα
879.685
Μέλη
38.807
Νεότερο μέλος
elendim7576

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom