Bonus app

paefstra

Member
Μηνύματα
12.922
Likes
40.752
Κανεις δεν ανεφερε οτι η εφαρμογη επιτελους μας επιτρεπει να ξερουμε ποσοι ποντοι μπηκαν κι απο που. Ειδικα για οσους χρησιμοποιουν πανω απο μια καρτα ηταν προβλημα απο περσι που η συλλλογη ποντων εγινε ενιαια και το ειχαμε σχολιασει.
 
Last edited:

taver

Member
Μηνύματα
12.468
Likes
28.825
Ονειρεμένο Ταξίδι
Iles Kerguelen
Κανεις δεν ανεφερε οτι η εφαρμογη επιτελους μας επιτρεπει να ξερουμε ποσοι ποντοι μπηκαν κι απο που. Ειδικα για οσους χρησιμοποιουν πανω απο μια καρτα ηταν προβλημα απο περσι που η συλλλογη ποντων εγινε ενιαια και το ειχαμε σχολιασει.
Καλά αυτό είναι επανάσταση.... Να καταλάβεις, κράταγα εξελάκι για να βγάζω άκρη.
 

paefstra

Member
Μηνύματα
12.922
Likes
40.752
Καλά αυτό είναι επανάσταση.... Να καταλάβεις, κράταγα εξελάκι για να βγάζω άκρη.
Εγω οχι αλλα ποτε δεν καταλαβα αν επαιρνα η οχι κανονικα τους ποντους απο τις αγορες σε δοσεις για ηλεκτρικα/ηλεκτρονικα τοσο καιρο. Εμεινα εκπληκτη, νομιζα οτι μπαινουν εφαπαξ οι ποντοι.

Εσένα σε κόβω με τα μίλια από τη μετατροπή των πόντων να έρχεσαι Θεσσαλονίκη .. :bleh:
Κατ' αρχας θα ερθω Θεσσαλονικη οσονουπω και κανω προβες, αλλα δε σφαξανε που θα καψω μιλια για εσωτερικο (μονο μια φορα εκαψα σε ξαφνικη απεργια) :haha:
 
Last edited by a moderator:

Pel

Member
Μηνύματα
748
Likes
3.803
Ονειρεμένο Ταξίδι
Και πού δεν θέλω;
Εσύ που μου έδωσες τους 1000 πόντους, σε ευχαριστώ όποιος κι αν είσαι!!! :clap::clap:
 

Εκπομπές Travelstories

Τελευταίες δημοσιεύσεις

Booking.com

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.108
Μηνύματα
880.533
Μέλη
38.837
Νεότερο μέλος
koliswa

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom