Bonus app

adiaforos

Member
Μηνύματα
1.057
Likes
1.606
Χρησιμοποίησα αυτόν του Μάκη.
Αν κάποιος εγγραφεί στην νέα εφαρμογή, ο κωδικός μου σύστασης είναι:
00BFB
 

Samion

Member
Μηνύματα
10.367
Likes
9.289
Επόμενο Ταξίδι
Παλέρμο
Καλά αυτό είναι επανάσταση.... Να καταλάβεις, κράταγα εξελάκι για να βγάζω άκρη.
Και η πρακτικη αξια αυτου?

Εσύ που μου έδωσες τους 1000 πόντους, σε ευχαριστώ όποιος κι αν είσαι!!! :clap::clap:
Παρακαλω. Γι αυτό ειμαστε εδω. Δουναι κ λαβειν, δεν καλλιεργουμε Εγω.
 

taver

Member
Μηνύματα
12.488
Likes
28.970
Ταξίδι-Όνειρο
Iles Kerguelen
Κάνω repost τον κωδικό 00BBJ να είναι ενεργό το θέμα και γιατί είμαι ζητουλας πόντων.
Κι εγώ ζήτουλας είμαι. BBI (ένα γράμμα διαφορά, προσοχή μην κάνετε κανα λάθος και πάρει ο jimp τους πόντους....)
 

makisg

Member
Μηνύματα
4.723
Likes
14.824
Επόμενο Ταξίδι
Κοιλάδα μέσου Ρήνου.
Ταξίδι-Όνειρο
Νησιά Φίτζι
Ο κωδικός αυτός μπορεί να χρησιμοποιηθεί μόνο κατά την εγγραφή????
 

jimp

Member
Μηνύματα
5.020
Likes
6.401
Ο κωδικός αυτός μπορεί να χρησιμοποιηθεί μόνο κατά την εγγραφή????
Νομίζω ναι.

Κι εγώ ζήτουλας είμαι. BBI (ένα γράμμα διαφορά, προσοχή μην κάνετε κανα λάθος και πάρει ο jimp τους πόντους....)
Ξανακάνω repost τον κωδικό μου, δεν θα έρχονται οι νέοι μπροστά απ'τους παλιούς. Ναι για εσένα μιλάω @taver και @katkats

00BBJ παίδες δεν υπάρχει άλλος κωδικός,τελευταίος όποιος προλάβει.
 
Last edited by a moderator:

taver

Member
Μηνύματα
12.488
Likes
28.970
Ταξίδι-Όνειρο
Iles Kerguelen
Ξανακάνω repost τον κωδικό μου, δεν θα έρχονται οι νέοι μπροστά απ'τους παλιούς. Ναι για εσένα μιλάω @taver και @katkats

00BBJ παίδες δεν υπάρχει άλλος κωδικός,τελευταίος όποιος προλάβει.
Οι κωδικοί εκδίδονται με τη σειρά, και το I είναι πριν το J. Που θα με πείς εμένα νέο, ψάρακα...
 

duty_free

Member
Μηνύματα
903
Likes
3.226
μπορώ να βάλω κι εγω το δικό μου;

:) :) :) :) :) :)

00BLQ

δηλαδης : μηδέν μηδέν μπι ελ κιου

και επειδης ειστε ολοι γνωρίζοντες, ο κωδικός αυτός, είναι ο του αεροδρομιου της Βολωνίας!

Σημαδιακόν! Οπότε σπεύσατε!

Βάλτε τον κωδικό αυτό κατα την εγγραφή σας και σίγουρα, η ΙΑΤΑ , θα σας εχει, μέλλοντι, κατά νού για κάνα δωρεάν εισιτηριάκι προς την ΤΕΡΑΣΤΙΑ ΚΑΙ ΠΑΝΕΜΟΡΦΗ ΜΠΟΛΩΝΙΑ!
 

paefstra

Member
Μηνύματα
13.030
Likes
41.021
ΤΩΡΑ δωρεαν για λιγη ωρα η φ α ν τ α σ τ ι κ η εφαρμογη. ( Οσο μιλαω εσεις ψωνιζετε 00BAK) . Τη λιγουρευστε?
(Στιλ Αδωνις, οι αποπανω δεν εχουν φαντασια)
 

duty_free

Member
Μηνύματα
903
Likes
3.226
τον κωδικό σου, χρησιμοποίησα, κι ἄλλο θέλεις;

Παρακαλώ, φίλες και φίλοι, εριτιμοι συφλορουμίται, ο κωδικός 00BLQ παραμένει ορφανός!

Χρησιμοποιῇστε τον και δεν θὰ χάσουτε!

Οι επτακόσαι χιλιάδαι καμάραι εις μπολώνιαν, σας περιμένουν για ένα ταξείδιον πολύ πιασάρικο! Θα πάρουτε και βραβείον μπολωνιακής ταξιδιωτικιάς ιστορίας εδώ και ως επιτιμοι προσκαλεσμένοι στην κοπή της πιττας, μεγαλύτερο κομμάτι και θέση στην κεφαλή της τραπέζης, όπου θα υποδεχθῇτε για το ευχέλαιον επί τῷ νέῳ ἔτει, τον χαλκέντερον μητροπολίτην πειραιῶς.
 

mourohavlos

Member
Μηνύματα
2.432
Likes
4.416
Αν χρησιμοποιούσαμε την επιχειρηματική πρακτική της "πυραμίδας", σαν OP θα έπρεπε να είχα βγάλει με μίλια κανένα ταξίδι στη Γαλλική Πολυνησία μέχρι τώρα... :haha:
 

taver

Member
Μηνύματα
12.488
Likes
28.970
Ταξίδι-Όνειρο
Iles Kerguelen
μπορώ να βάλω κι εγω το δικό μου;

:) :) :) :) :) :)

(κάτι άσχετο που δεν αναπαράγουμε)

δηλαδης : κάτι κάτι μπι ελ κιου

και επειδης ειστε ολοι γνωρίζοντες, ο κωδικός αυτός, είναι ο του αεροδρομιου της Βολωνίας!

Σημαδιακόν! Οπότε σπεύσατε!

Βάλτε τον κωδικό αυτό κατα την εγγραφή σας και σίγουρα, η ΙΑΤΑ , θα σας εχει, μέλλοντι, κατά νού για κάνα δωρεάν εισιτηριάκι προς την ΤΕΡΑΣΤΙΑ ΚΑΙ ΠΑΝΕΜΟΡΦΗ ΜΠΟΛΩΝΙΑ!
Τι είναι αυτά; Κωδικός ενός μόνο αεροδρομίου;
Εδώ κύριε σας έχουμε υπερπαραγωγή: B B I .
- Και κωδικός αεροδρομίου για το Biju Patnaik International Airport που εξυπηρετεί την πολιτεία της Odisha στην Ινδία
- Και συντομογραφία για το "Berlin Bradenburg International", το νέο αεροδρόμιο του Βερολίνου.
- Και συνρομογραφία για τη "Bosnia Bank International¨
- Και κωδικός μετοχής για τη "Blockbuster, Inc", τη μεγαλύτερη αλυσίδα βιντεοκλάμπ (κι όχι μόνο) του κόσμου...
 

Εκπομπές Travelstories

Τελευταίες δημοσιεύσεις

Booking.com

Ενεργά Μέλη

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.195
Μηνύματα
883.530
Μέλη
38.899
Νεότερο μέλος
RDESPOINA

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom