booking octopustravel ή otel.com

MJ 23

Member
Μηνύματα
233
Likes
23
Επόμενο Ταξίδι
Βαρκελωνη ...επιτελους
Ταξίδι-Όνειρο
οπουδηποτε στον κοσμο
ψαχνω για τιμες σε ξενοδοχεια και θελω να μαθω την γνωμη σας σαν πιο εμπειροι για το ποιο απο τα παραπανω sait ειναι πιο αξιοπιστο, γιατι εχω βρει τρελες διαφορες αναμεσα σε αυτα τα 3. Ευχαριστω προκαταβολικα
 

Bahari

Member
Μηνύματα
1.848
Likes
1.482

fitziano

Member
Μηνύματα
1.934
Likes
533
Επόμενο Ταξίδι
Αθήνα
Ταξίδι-Όνειρο
Νέα Ζηλανδία
Μια φορά που έκανα κράτηση από octopus δεν υπήρξε κανένα πρόβλημα.
 

MJ 23

Member
Μηνύματα
233
Likes
23
Επόμενο Ταξίδι
Βαρκελωνη ...επιτελους
Ταξίδι-Όνειρο
οπουδηποτε στον κοσμο
μου το προτεινε χθες ενας φιλος και μου ειπε οτι ειναι αξιοπιστο. Απλα για να ξερω αν πρεπει να κατσω να το ψαξω.
 

toula

Member
Μηνύματα
29
Likes
2
Επόμενο Ταξίδι
????
Ταξίδι-Όνειρο
Νέα Υόρκη
Από το Booking έχω κλείσει όσες φορές έχω πάει κάπου και δεν είχα πρόβλημα μέχρι τώρα
 

North66

Member
Μηνύματα
4.303
Likes
5.039
Επόμενο Ταξίδι
Γεωργία
Ταξίδι-Όνειρο
Γροιλανδία
Προσοχή αν κλείσεις από octopus να είναι η ελληνική εκδοχή της ιστοσελίδας (octopustravel.com/gr/)...
 

Evmenis

Member
Μηνύματα
162
Likes
33
Επόμενο Ταξίδι
london baby
και τα τρια σαιτ ειναι μια χαρα δεν υπαρχει θεμα αξιοπιστιας ,τα εχω χρησιμοποιηση και τα 3 χωρις προβλημα.δοκιμαζε και στα σαιτ των ιδιων των ξενοδοχειων ενιοτε βρισκεις καλυτερες τιμες
 

MJ 23

Member
Μηνύματα
233
Likes
23
Επόμενο Ταξίδι
Βαρκελωνη ...επιτελους
Ταξίδι-Όνειρο
οπουδηποτε στον κοσμο
ΟΚ παιδια ευχαριστω πολυ ολους σας. Μαλλον και τα 3 ειναι μια χαρα οποτε θα τα ψαξω ολα. Απλα γνωριζει κανενας γιατι καποια ξενοδοχεια μπορει να εχουν ακομα και 30 ευρω την βραδυα λιγοτερο η περισσοτερο αναλογα με το σαιτ. Εχω βρει αρκετα και δεν ξερω ποια τιμη ισχυει και ποια οχι. HELP
 

SkullFlower

Member
Μηνύματα
518
Likes
97
Επόμενο Ταξίδι
Barcelona- Perpignan
Ταξίδι-Όνειρο
Peru
Τιμή είναι που σου δίνει το σαιτ για το συγκεκριμένο ξενοδοχείο και δωμάτιο ειναι αυτή που ισχύει. Διαφορές οφείλονται απο σαιτ σε σαιτ ίσως αν πρόκειται για άλλη κατηγορία δωματίου και ανάλογα την συμφωνία που έχει με το ξενοδοχείο. κλείσε απο αυτο που σου δίνει τη καλύτερη τιμή για το σωμάτιο που θές και ησύχασες.
 

astral

Member
Μηνύματα
776
Likes
139
Επόμενο Ταξίδι
?
Ταξίδι-Όνειρο
Περού - Αργεντινή
Έχω κλείσει και με το booking και με το octopus. Απολύτως αξιόπιστα και τα δύο!
Η μόνη τους διαφορά είναι ότι το booking δεν χρεώνει την πιστωτική σου κάρτα, σε αντίθεση με το octopus (τουλάχιστον τότε που έκλεισα εγώ με το octopus, δεν ξέρω αν έχει αλλάξει κάτι στο μεταξύ, γιατί τον τελευταίο καιρό χρησιμοποιώ μόνο το booking).
 

Εκπομπές Travelstories

Τελευταίες δημοσιεύσεις

Booking.com

Ενεργά Μέλη

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.215
Μηνύματα
883.836
Μέλη
38.904
Νεότερο μέλος
pstrougaris@yahoo

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom