Ισπανία camino de santiago

turms

Member
Μηνύματα
2.067
Likes
2.823
Επόμενο Ταξίδι
ΔΝΤ;;;
Ονειρεμένο Ταξίδι
Σκι στην Παταγονια
Eχει κανει κανεις καποια απο της διαδρομες που απαρτιζουν το Camino De Santiago? ξερω οτι μπορει να βρει κανεις πληροφοριες στο ιντερνετ, αλλα θα ηθελα μια αποψη απο καποιον που το εχει κανει, εκτος απο ταξιδιωτικες πληροφοριες και οδηγους
 

turms

Member
Μηνύματα
2.067
Likes
2.823
Επόμενο Ταξίδι
ΔΝΤ;;;
Ονειρεμένο Ταξίδι
Σκι στην Παταγονια
χμ...ευχαριστω...
 

turms

Member
Μηνύματα
2.067
Likes
2.823
Επόμενο Ταξίδι
ΔΝΤ;;;
Ονειρεμένο Ταξίδι
Σκι στην Παταγονια
τελικα, μιας και το θεμα θελει και λιγο προετοιμασια (Απο αποψη φυσικης καταστασης) θα κανω μερικες διαδρομες εδω γυρω, μετα μια διαδρομη που βρηκα απο Βαυαρια ως Τυρολο, και το συγκεκριμενο στην Ισπανια το αφηνω για αργοτερα....

το ενδιαφερον ειναι οτι βρηκα παρα πολλες διαδρομες του S.Jakob σε ολη την Ευρωπη....
 

DIMGEO

New Member
Μηνύματα
3
Likes
0
Γειά σας παιδία.Οναμάζομαι Νίκος και εκανα την εγγραφή στην παρέα σας για καποιον συγκεκριμένο λόγο.Δεν εχω τρομερή σχέση με τα ταξίδια αλλα για καποιον δικο μου λογο θέλω να πραγματοποιήσω το ταξιδι αυτό.Είναι ενα ταξίδι για το οποιο εχω ηδη αρχισει και μαζεύω πληροφορίες.περισσοτερα θα πούμε στο Forum.
 

DIMGEO

New Member
Μηνύματα
3
Likes
0
Ηδη εχεται κάνει καλη δουλεια γιατι καταφερα και μαζεψα καποια πραγματα απο αυτά που έχουν αναρτηθεί.Ο λόγος που θέλω να κανω το ταξίδι αυτό ειναι θρησκευτικος.Ειναι ένα τάμα για ένα πολύ σοβαρό πρόβλημα υγειας του γιου μου.Οποαδήποτε πληροφορία μου δώσετε θα με βοηθήσει να το πραγματοποιήσω.Επισης θα ήθελα να ρωτησω αν και κάποιος αλλο θέλει να ακολουθησει διοτι ειμαι μόνος μου.
 

DIMGEO

New Member
Μηνύματα
3
Likes
0
θέλω να ειμαι στην γιορτή (25 ιουλίου 2014) .Βεβαια σκεφτομαι να ξεκινήσω απο LEON να κάνω δηλαδή 300 χλμ. γιατί λογω δουλειάς δεν εχω και πολύ χρονο.
 

turms

Member
Μηνύματα
2.067
Likes
2.823
Επόμενο Ταξίδι
ΔΝΤ;;;
Ονειρεμένο Ταξίδι
Σκι στην Παταγονια
εχει καποιος καμια ιδεα για την αφιξη στο St. Jean???
η καλυτερη λυση που εχω βρει ειναι πτηση απο Φρανκφουρτη για Βαρκελωνη Παρασκευη βραδυ, καθομαι το βραδυ εκει, και μετα πετας πρωι προς San Sebastian και φτανω στις 8.00 το πρωι. Οποτε με τραινο + λεωφ. φτανω Σαββατο πρωι στο St. Jean και ξεκιναω ουτως ωστε να περπατησω εστω και λιγο το σαββατο.
Προσπαθησα να βρω αλλη λυση αλλα αεροπορικως δεν με βρηκα κατι παραπλησιο.
Μονο με τραινο ειναι μετα μια λυση αλλα θα ειναι πολυ ταλαιπωρια φοβαμαι.

ΥΓ ξεκιναω απο γερμανια οχι ελλαδα....αεροδρομιο αναχωρησης να ειναι απο φρανκφουρτη και νοτιοτερα
 

emouli

Member
Μηνύματα
1.239
Likes
3.531
Ονειρεμένο Ταξίδι
Καταρράκτες Βικτώρια, ε;
εχει καποιος καμια ιδεα για την αφιξη στο St. Jean???
η καλυτερη λυση που εχω βρει ειναι πτηση απο Φρανκφουρτη για Βαρκελωνη Παρασκευη βραδυ, καθομαι το βραδυ εκει, και μετα πετας πρωι προς San Sebastian και φτανω στις 8.00 το πρωι. Οποτε με τραινο + λεωφ. φτανω Σαββατο πρωι στο St. Jean και ξεκιναω ουτως ωστε να περπατησω εστω και λιγο το σαββατο.
Προσπαθησα να βρω αλλη λυση αλλα αεροπορικως δεν με βρηκα κατι παραπλησιο.
Μονο με τραινο ειναι μετα μια λυση αλλα θα ειναι πολυ ταλαιπωρια φοβαμαι.

ΥΓ ξεκιναω απο γερμανια οχι ελλαδα....αεροδρομιο αναχωρησης να ειναι απο φρανκφουρτη και νοτιοτερα
Λογικά από Φρανκφούρτη και από Μόναχο πεταει η Λουφτχάνσα για Μπιλμπάο. Αλλά επειδή όλες οι μικρές πόλεις του βορρά έχουν αεροδρόμιο, μπορείς να τσεκάρεις και καμια λόου κοστ εταιρία.
 

turms

Member
Μηνύματα
2.067
Likes
2.823
Επόμενο Ταξίδι
ΔΝΤ;;;
Ονειρεμένο Ταξίδι
Σκι στην Παταγονια
το παραπανω που βρηκα ειναι με την Vueling....θα δω και για Μπιλμπαο...ΤΗΑΝΧ
 

Εκπομπές Travelstories

Τελευταίες δημοσιεύσεις

Booking.com

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.109
Μηνύματα
880.576
Μέλη
38.837
Νεότερο μέλος
koliswa

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom