Capital Controls και ταξίδια

JimBeam

Member
Μηνύματα
50
Likes
87
Επόμενο Ταξίδι
Γεωργία
Ταξίδι-Όνειρο
Highlands, Ισλανδία
Μπορεί να ήταν βιβλία! νομίζω κάτι τέτοιο επιτρέπεται.
Πλεον επιτρεπονται λιγο-πολυ τα πάντα. Εγω προ ημερών αγορασα ένα video game απο το amazon uk.
Νομιζω οτι υπαρχει οριο ανα τραπεζα ανα μερα, οποτε ειναι λιγο θεμα τυχης και λιγο θεμα timing.
 

nikolakis12

Member
Μηνύματα
148
Likes
283
Επόμενο Ταξίδι
κως
Τελικα μονο με hawaiian ειχα θεμα με την χρεωστικη τις πειραιως κ εκλεισα μεσω expedia,οπως κ με turkish κ american airlines απο τις δικες τους σελιδες δεν αντιμετωπισα καποιο προβλημα.
 

desbio

Member
Μηνύματα
50
Likes
76
Επόμενο Ταξίδι
ΠΡΑΓΑ
Ταξίδι-Όνειρο
ΠΕΡΟΥ
paypal και e-bay έχουν χωρίσει τους δρόμους τους! οπότε μπορεί να μας έχει αποκλείσει το paypal αλλά να μπορούμε να πάρουμε από e-bay. Μπορούμε;
 

prefontaine

Member
Μηνύματα
132
Likes
176
Επόμενο Ταξίδι
Σικελία
Ταξίδι-Όνειρο
Όκλαντ , Νέα Ζηλανδία
Πάντως εδώ και μια εβδομάδα και εγώ δεν μπορώ να κάνω συναλλαγή με εξωτερικό (συνδρομή rapidgator).
Δοκίμασα χρεωστική visa,amex και πιστωτική visa της Alpha και δεν κάνει δεκτή τη συναλλαγή.
 

JoanneKapa

Member
Μηνύματα
185
Likes
1.399
Επόμενο Ταξίδι
Περού - Βολιβία - Χιλή
Ταξίδι-Όνειρο
Γαλλική Πολυνησία
Παιδιά SOS... Χθες βράδυ έκλεισα 3 εισιτήρια με Visa Mastercard συνολικής τιμής 80e (Ryanair).

Σήμερα προσπαθώ να κλείσω ένα εισιτήριο Aegean 140e με Debit mastercard και το ακυρώνει συνεχώς.
Ξέρει κανείς τι μπορεί να συμβαίνει ?
 

fotast

Member
Μηνύματα
9.373
Likes
14.279
Παιδιά SOS... Χθες βράδυ έκλεισα 3 εισιτήρια με Visa Mastercard συνολικής τιμής 80e (Ryanair).

Σήμερα προσπαθώ να κλείσω ένα εισιτήριο Aegean 140e με Debit mastercard και το ακυρώνει συνεχώς.
Ξέρει κανείς τι μπορεί να συμβαίνει ?
Από που προσπαθείς να κλείσεις Aegean;Από το site της εταιρείας;Από αλλού;Περίεργο φαίνεται.
 

JoanneKapa

Member
Μηνύματα
185
Likes
1.399
Επόμενο Ταξίδι
Περού - Βολιβία - Χιλή
Ταξίδι-Όνειρο
Γαλλική Πολυνησία
Από που προσπαθείς να κλείσεις Aegean;Από το site της εταιρείας;Από αλλού;Περίεργο φαίνεται.
Scyscanner--> https://e-ticket.aegeanair.com/pl/A...GV0gx9UtH59BBjHaDrSxoDO!-896609482!1822790427


Μα και εμένα μου φαίνεται περίεργο.

*skyscanner !!
 
Last edited by a moderator:

Εκπομπές Travelstories

Booking.com

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.181
Μηνύματα
883.223
Μέλη
38.891
Νεότερο μέλος
CrisPan

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom