Caught on video

Rosa

Member
Μηνύματα
1.635
Likes
1.964
Ονειρεμένο Ταξίδι
Trobriand Islands...
Ύστερα από το περίφημο Battle at Kruger (το οποίο όμως έχει ανέβει ήδη δυο φορές στο φόρουμ, γι αυτό και δεν το ξαναβάζω), ακόμα μια στιγμή μεγαλείου, που μπορεί να μας διδάξει πολλά...

 

LULLU

Member
Μηνύματα
3.500
Likes
7.691
Επόμενο Ταξίδι
το ψαχνω....
Ονειρεμένο Ταξίδι
Νιγηρας-Μαλι
Αφρικη... με τα τοσα μυστηρια ζωης !!!!!!!!!!!!!!!!!!!
 

renata

Member
Μηνύματα
5.540
Likes
1.950
Επόμενο Ταξίδι
Νεπάλ
Μετά απο αυτό,φταίω εγώ άν έχω πρόβλημα με τους περισσότερους που ονομάζονται άνθρωποι???
 

toumpiotis

Member
Μηνύματα
892
Likes
649
Ονειρεμένο Ταξίδι
LENSOIS MARAHENSES
Απίιιιιιστευτο !!! Τι σου είναι η φύση ,δεν μπορούν να διδαχθούν τίποτα οι άνθρωποι από αυτήν ?
 

renata

Member
Μηνύματα
5.540
Likes
1.950
Επόμενο Ταξίδι
Νεπάλ
Απίιιιιιστευτο !!! Τι σου είναι η φύση ,δεν μπορούν να διδαχθούν τίποτα οι άνθρωποι από αυτήν ?
όχι toumpioti δυστυχώς δεν "βλέπουν" τίποτα οι άνθρωποι!!
οι άνθρωποι όσο είναι μωρά,και δεν έχουν αναπτύξει την λογική,βρίσκονται στον κόσμο της αθωότητας όπως και τα ζωάκια...
Μετά που αναπτύσεται ο εγκέφαλος,αναπτύσουν άλλα συναισθήματα που δυστυχώς τον κατατάσουν στο χειρότερο είδος.
τον κόσμο της αθωότητας τον έχουν μόνο τα μωρά και τα ζώα.αν ολοι κοιτάξομε γύρω μας ακόμα και μέσα μας,θα δουμε οτι ο εγωισμός και η κακία περισσεύει!!
 

Menia21

Member
Μηνύματα
781
Likes
2.020
Επόμενο Ταξίδι
Το σχεδιάζω...
Ονειρεμένο Ταξίδι
Photography trip
Μετά απο αυτό,φταίω εγώ άν έχω πρόβλημα με τους περισσότερους που ονομάζονται άνθρωποι???
+1000 Ρενάτα... Γνώρισα τους ανθρώπους και αγάπησα τα ζώα...
 

Rosa

Member
Μηνύματα
1.635
Likes
1.964
Ονειρεμένο Ταξίδι
Trobriand Islands...
Όχι, η Marlice van Vuuren δεν είναι απλά μια 'γενναία γυναίκα που πειράζει τα τσιτάχ' όπως λέει ο ελαφρά παραπλανητικός τίτλος του παρακάτω βίντεο. Είναι μια γυναίκα που γεννήθηκε στη Ναμίμπια, έχει ζήσει ανάμεσα στα άγρια ζώα από παιδί, κι είναι μια από τους ελάχιστους λευκούς που μιλάει τη γλώσσα των Βουσμάνων. Το 2003 δημιούργησε την Lifeline Clinic στο Epukiro, όπου η κοινότητα των Βουσμάνων βρίσκει δωρεάν ιατροφαρμακευτική περίθαλψη και το 2004 άνοιξε το δικό της καταφύγιο άγριων ζώων έξω από το Windhoek, περιθάλποντας ορφανά και τραυματισμένα ζώα που δε μπορούν να γυρίσουν στην άγρια φύση. Στα νέα της σχέδια περιλαμβάνονται το Carnivore Research Project με σκοπό την προστασία των μεγάλων αιλουροειδών, και το χτίσιμο ενός σχολείου για τα παιδιά των Βουσμάνων. Περισσότερα,
About Marlice van Vuuren, Naankuse Wildlife filming and photography
See stunning pictures of Naankuse Wildlife filming and photography


 

kalspiros

Member
Μηνύματα
2.554
Likes
3.986
Επόμενο Ταξίδι
remaining UK
Ονειρεμένο Ταξίδι
yeah, whatever...
Άντε να της πεις τώρα αυτής: «Γυναίκα, πλύνε τα πιάτα…»
 

Εκπομπές Travelstories

Τελευταίες δημοσιεύσεις

Booking.com

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.112
Μηνύματα
880.659
Μέλη
38.838
Νεότερο μέλος
Crimson_gr

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom