Ryanair CHECK-IN ONLINE με την ryanair

Thalia!!

Member
Μηνύματα
49
Likes
22
Καλησπερα σας και απο εμενα! 14/3 πεταμε και εμεις για Ρωμη με τη Ryanair..
1.επειδη διαβασα πολλα για να κατασταλαξω ισχυει οτι μπορουμε να εχουμε μια χειραποσκευη 10 κιλων και μια γυναικεια τσαντα η μια τυπου σχολικη?
2.φτανουμε ρωμη 9 το πρωι με τσεκ ιν στο ξενοδοχειο το μεσημερι τι θα μπορουσαμε να κανουμε αυτες τις ωρες??
3.εχει μηπως καποιο μελος καποιο πλανο 6 ημερων ??δεν ειμαστε καλες στην οργανωση ουφφφ για αρχη αυτα ευχατιατω και συγνωμη για τη πολυλογια!
 

werip

Member
Μηνύματα
280
Likes
126
Για το 1. ναι, μια βαλιτσα 55Χ45Χ25 μεχρι 10 κιλα και μια βοηθητική σχολική ή γυναικεία τσάντα.

Για τα υπόλοιπα δεν ξερω να σου απαντήσω γιατι και εγω 23 Φλεβάρη παω Ρώμη :D
 

gregory79

Member
Μηνύματα
129
Likes
57
Για το 1. ναι, μια βαλιτσα 55Χ45Χ25 μεχρι 10 κιλα και μια βοηθητική σχολική ή γυναικεία τσάντα.

Για τα υπόλοιπα δεν ξερω να σου απαντήσω γιατι και εγω 23 Φλεβάρη παω Ρώμη :D
Καλησπέρα. Βοηθητική σχολική τσάντα τι διαστάσεων; Γιατί στη σελίδα της λέει 35*20*20. Δεν είναι πού μικρή;
 

werip

Member
Μηνύματα
280
Likes
126
Έχω περάσει άνετα πολλές φορές με σακίδιο στυλ σχολικής τσάντας,εγω και άπειροι άλλοι συνεπιβάτες μου. Το ιδιο ισχύει και για τις κύριες,αρκει να μην ειναι καμια τεράστια τσάντα
 

gregory79

Member
Μηνύματα
129
Likes
57
Έχω περάσει άνετα πολλές φορές με σακίδιο στυλ σχολικής τσάντας,εγω και άπειροι άλλοι συνεπιβάτες μου. Το ιδιο ισχύει και για τις κύριες,αρκει να μην ειναι καμια τεράστια τσάντα
Μια χαρά τότε, ελπίζω να μην έχω πρόβλημα. Πετάω την Πέμπτη, οπότε αν προκύψει κάτι θα σας ενημερώσω την επόμενη εβδομάδα.
 

katkats

Moderator
Μηνύματα
9.613
Likes
12.436
Επόμενο Ταξίδι
?
Ταξίδι-Όνειρο
Ν. Αμερική
Καλησπερα σας και απο εμενα! 14/3 πεταμε και εμεις για Ρωμη με τη Ryanair..
1.επειδη διαβασα πολλα για να κατασταλαξω ισχυει οτι μπορουμε να εχουμε μια χειραποσκευη 10 κιλων και μια γυναικεια τσαντα η μια τυπου σχολικη?
2.φτανουμε ρωμη 9 το πρωι με τσεκ ιν στο ξενοδοχειο το μεσημερι τι θα μπορουσαμε να κανουμε αυτες τις ωρες??
3.εχει μηπως καποιο μελος καποιο πλανο 6 ημερων ??δεν ειμαστε καλες στην οργανωση ουφφφ για αρχη αυτα ευχατιατω και συγνωμη για τη πολυλογια!
Καλησπέρα. Τα ερωτήματα 2. και 3. καλύτερα να τα γράψεις σε καινούργιο μήνυμα σε ένα από τα θέματα εδώ http://www.travelstories.gr/community/forums/Ευρώπη.19/?prefix_id=21
Σε αυτό το θέμα είναι off topic:)
 
Μηνύματα
137
Likes
125
καλημέρα! έκλεισα μια πτήση Θεσ/κη-Αθήνα με επιστροφή, άλλα θα χρειαστεί να πετάξω με μια διαφορετική πτήση (έχω κλείσει ήδη άλλο εισιτήριο),οπότε θα χρησιμοποιήσω μόνο πτήση επιστροφής.
Ξέρει κανείς αν είναι σωστό να κάνω check in μόνο για την πτήση επιστροφής ή χρειάζεται να κάνω check in και στην πτήση που δεν θα πετάξω?
οποιος ξέρει, παρακαλώ απαντήστε,
ευχαριστώ !
 

makisg

Member
Μηνύματα
4.725
Likes
14.864
Επόμενο Ταξίδι
Κοιλάδα μέσου Ρήνου.
Ταξίδι-Όνειρο
Νησιά Φίτζι
στην θέση σου θα έκανα check in και για την πτήση που δεν θα έκανα, γιατί μια στις χίλιες αν δεν γίνει η πτήση θα μπορούσες να διεκδικήσεις κάτι.
 

Εκπομπές Travelstories

Τελευταίες δημοσιεύσεις

Booking.com

Ενεργά Μέλη

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.215
Μηνύματα
883.839
Μέλη
38.904
Νεότερο μέλος
pstrougaris@yahoo

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom