Γαλλία Disneyland

mariaxr

Member
Μηνύματα
9
Likes
0
Επόμενο Ταξίδι
γαλλικη ριβιερα
Ταξίδι-Όνειρο
βραζιλια
Γειά σας παιδιά,
Είμαι καινούρια στη παρέα σας,Θα ήθελα να σας ρωτήσω σχετικά με ένα ταξίδι που θελω να κάνω..!
σκεφτομαι να παω στην disneyland!
θελω να μου πειτε,αν καταρχην αξιζει να πας σε αυτο το μερος για καλοκαιρινες διακοπες και αν εχετε υποψιν σας καποιο φτηνο ταξιδιωτικο γραφειο !!!!
 

marydim

Member
Μηνύματα
1.631
Likes
410
Επόμενο Ταξίδι
Μεσόγειος
Ταξίδι-Όνειρο
Δρόμος Αγ. Ιακώβου-Ισπανί
Γειά σας παιδιά,
Είμαι καινούρια στη παρέα σας,Θα ήθελα να σας ρωτήσω σχετικά με ένα ταξίδι που θελω να κάνω..!
σκεφτομαι να παω στην disneyland!
θελω να μου πειτε,αν καταρχην αξιζει να πας σε αυτο το μερος για καλοκαιρινες διακοπες και αν εχετε υποψιν σας καποιο φτηνο ταξιδιωτικο γραφειο !!!!
Μακριά από Αύγουστο, αργίες και Σαββατοκύριακα! Όσο και αν διασκεδάσουν τα παιδιά σου τα δικά σου νεύρα δεν θ' αντέξουν!

Αν δεν έχεις παιδιά πρέπει να είσαι πολύ μαζόχα για να κάνεις κάτι τέτοιο!

Μιλάω για την Eurodisney πάντα!
 

FERGMAN

Member
Μηνύματα
6
Likes
0
kαταρχην καλως ηρθες στην παρεα μας!!

σχετικα με την eurodisney θα πας αποκλειστικα και μονο για αυτο, η θα το συνδιασεις γενικα με την Γαλλια και απλα θα περασεις και 1-2 μερες απο eurodisney?
 

Defkalion

Administrator
Μηνύματα
11.407
Likes
17.242
Ταξίδι-Όνειρο
Αλάσκα
Γειά σας παιδιά,
Είμαι καινούρια στη παρέα σας,Θα ήθελα να σας ρωτήσω σχετικά με ένα ταξίδι που θελω να κάνω..!
σκεφτομαι να παω στην disneyland!
θελω να μου πειτε,αν καταρχην αξιζει να πας σε αυτο το μερος για καλοκαιρινες διακοπες και αν εχετε υποψιν σας καποιο φτηνο ταξιδιωτικο γραφειο !!!!
Δε μας βοηθάς. Πέσμας κατ'αρχήν αν θα πας μόνη σου ή με παιδιά, και κατά δεύτερον αν θες να πας ΜΟΝΟ disney ή και Παρίσι.
 
Μηνύματα
607
Likes
115
Επόμενο Ταξίδι
βορεια ιταλια- ελβετια
Ταξίδι-Όνειρο
ιαπωνια
είτε μόνη σου, είτε με τον άνδρα σου, είτε με τα παιδιά σου,δεν λέει για περισσότερο από μία διανυκτέρευση. αν σου αρέσουν τόσο πολύ αυτά τα πάρκα πήγαινε και μία μέρα στο πάρκο του αστερίξ. ακόμη και τα παιδιά να έχεις μαζί σου, έχει τόσα εκπληκτικά μέρη να δεις στο παρίσι. γιατί να αναλωθείς στην γιουροντίζνεϊ? ειλικρινά μία μέρα φθάνει, παραπάνω δεν αξίζει.
 

Defkalion

Administrator
Μηνύματα
11.407
Likes
17.242
Ταξίδι-Όνειρο
Αλάσκα
Εξαιρετική ιδέα και το Parc Asterix.

Κάτσε να μας πει αν είναι να πάει με παιδιά και τι ηλικίας, και βλέπουμε.
 

mariaxr

Member
Μηνύματα
9
Likes
0
Επόμενο Ταξίδι
γαλλικη ριβιερα
Ταξίδι-Όνειρο
βραζιλια
καλημερα.....!!!
θα παμε δυο ζευγαρια,χωρις παιδια!
η σκεψη μας ειναι να παμε παρισι και να επισκεφτουμε και την disneyland!
ειχαμε και σαν σκεψη το ντουμπαι (καμια σχεση) αλλα επειδη εχουμε παει στην τυνησια,θεωρουμε οτι ειναι σκεδον στο ιδιο στυλ και γι'αυτο αλλαξαμε προορισμο!
αξιζει λοιπον να παω στο παρισι και να επισκεφτω μια ή δυο μερες την disneyland για να γινω και εγω "παιδι?"
 

XRISTOS71

Member
Μηνύματα
3.388
Likes
1.499
είτε μόνη σου, είτε με τον άνδρα σου, είτε με τα παιδιά σου,δεν λέει για περισσότερο από μία διανυκτέρευση. αν σου αρέσουν τόσο πολύ αυτά τα πάρκα πήγαινε και μία μέρα στο πάρκο του αστερίξ. ακόμη και τα παιδιά να έχεις μαζί σου, έχει τόσα εκπληκτικά μέρη να δεις στο παρίσι. γιατί να αναλωθείς στην γιουροντίζνεϊ? ειλικρινά μία μέρα φθάνει, παραπάνω δεν αξίζει.

για πιο λόγο " δεν λέει " για περισσότερο απο μία διανυκτέρευση
έχεις πάει καταρχήν ?
και αν ναι....... πήγες με παιδιά και κάτσατε μία μέρα !! και τα παιδιά ευχαριστήθηκαν και σου είπαν 'μπαμπά χορτάσαμε πάμε να φύγουμε να πάμε στο λούβρο και στις βερσαλίες "

και χωρίς παιδια να πάει κάποιος σε μια μέρα δεν θα έχει πάει ούτε στα μισά παιχνίδια
η disney θέλει ένα γεμάτο 3ημερο για να την ευχαριστηθείς
ιδανικός συνδυασμός θα έιναι να μείνει 2μέρες disney και 4-5 μέρες στο παρίσι
 

XRISTOS71

Member
Μηνύματα
3.388
Likes
1.499
καλημερα.....!!!
θα παμε δυο ζευγαρια,χωρις παιδια!
η σκεψη μας ειναι να παμε παρισι και να επισκεφτουμε και την disneyland!
ειχαμε και σαν σκεψη το ντουμπαι (καμια σχεση) αλλα επειδη εχουμε παει στην τυνησια,θεωρουμε οτι ειναι σκεδον στο ιδιο στυλ και γι'αυτο αλλαξαμε προορισμο!
αξιζει λοιπον να παω στο παρισι και να επισκεφτω μια ή δυο μερες την disneyland για να γινω και εγω "παιδι?"

αυτές οι συγκρίσεις dubai -παρίσι είναι που ανάβουν τις φωτιές :haha::haha::haha:
αυτά διαβάζει ο traveller και γίνετε μετα ο χαμός:bleh::bleh:

εννοείτε ότι κάνατε την καλύτερη επιλογή για παρίσι
για disney χωρίς παιδιά 2 μέρες για σας είναι καλά
δεν θα θέλετε στο τέλος να φύγετε :haha::haha:
 

paulsofmeli

Member
Μηνύματα
40
Likes
24
1 μέρα δεν θέλει παραπάνω, είναι όμορφα αλλά εχει πολύ κόσμο εγώ ειδικά είχα πάει πρωτοχρονιά και για μένα νε μείνεις μέσα στην πόλη και μια μέρα να πας με rer-προαστιακός δεν είναι τίποτε.
 

Εκπομπές Travelstories

Τελευταίες δημοσιεύσεις

Booking.com

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.312
Μηνύματα
887.592
Μέλη
38.977
Νεότερο μέλος
thetourist

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom