Ντουμπάι Dubai ή Ντουμπάι… ένας παρεξηγημένος προορισμός!!!

renata

Member
Μηνύματα
5.540
Likes
1.950
Επόμενο Ταξίδι
Νεπάλ
Mπράβο σου για την υπέροχη ιστορία που μας έδωσες!!
john pro έχω ένα μεγάλο καημό.:(
Το dubai το είδα μόνο νύχτα! το γύρισα με μιά τουρκάλα ταξιτζού τις μικρές ώρες...
Να ήξερες τι κενά έχω για αυτον τον υπέροχο τόπο!!
Εσύ ομως με έμαθες!
περιμένομε φωτο..:shock:
 

Johnpro

Member
Μηνύματα
130
Likes
22
βαζω στην ιστορια μου μερικες αντιπροσωπευτικες φωτογραφιες απο τις αρκετες που τραβηξα για να εχεται μια μικρη ιδεα για την τοποθεσια . ευχαριστω ολους εσας για τα καλα σας λογια και τον χρονο που διαθεσατε για να την διαβασεται :clap:.

@ administrator , παρακαλω κλεισε την ιστορια μου γιατι την εχω ολοκληρωση και δεν εχω κατι αλλο να προσθεσω .
κεντρικη φωτο του θεματος θελω αυτο το λινκ


και τις ακολουθες φωτογραφιες , εκει που εχω το ονομα και οσες θεωρισεις αναγκαιες και σωστες .

,
,
,
,
,
,
,
,
,
,
,
,
,
,
,
.

τελος:D ευχαριστω εκ τον προτερων .
 

Johnpro

Member
Μηνύματα
130
Likes
22
βαζω στην ιστορια μου μερικες αντιπροσωπευτικες φωτογραφιες απο τις αρκετες που τραβηξα για να εχεται μια μικρη ιδεα για την τοποθεσια . ευχαριστω ολους εσας για τα καλα σας λογια και τον χρονο που διαθεσατε για να την διαβασεται :clap:.

@ administrator , παρακαλω κλεισε την ιστορια μου γιατι την εχω ολοκληρωση και δεν εχω κατι αλλο να προσθεσω .
κεντρικη φωτο του θεματος θελω αυτο το λινκ

και τις ακολουθες φωτογραφιες , εκει που εχω το ονομα και οσες θεωρισεις αναγκαιες και σωστες .

, , , , , , , , , , , , , , , .

τελος ευχαριστω εκ τον προτερων .
τι εγινε μονο κομμα βλεπω:roll:
κατσε να βαλω τα λινκς
κεντρικο =

και τις ακολουθες φωτογραφιες , εκει που εχω το ονομα και οσες θεωρισεις αναγκαιες και σωστες .

:: ::
:: ::
:: ::
:: ::
:: ::

τελος :D
 
Μηνύματα
2.487
Likes
3.191
Ονειρεμένο Ταξίδι
ΙΑΠΩΝΙΑ
Johnpro τέλειες και οι φωτό:clap: Μ αρέσει που "διεκπεραίωσες"την όλη ιστορία περί Ντουμπάι με πολύ ωραία διάθεση!κατόρθωμα:haha:,
νάσαι καλά!θα χαρώ να διαβάσω καί άλλες ιστορίες σου!
 

zmaria

Member
Μηνύματα
1.335
Likes
1.201
Επόμενο Ταξίδι
Ρώμη (αμήν)
Ονειρεμένο Ταξίδι
Κούβα,Περού,Ν.Αφρική
μπράβο σου!πολύ ωραία η ιστορία σου κι επειδή εχω γυρίσει πρόσφατα από κει έχω να σου πω οτι είδαμε το Ντουμπάι με τα ίδια "μάτια". Για να καταλάβεις έχω στο νου μου να γράψω κι εγώ μια ιστορία για το Ντουμπάι κι ο τίτλος της θα ήταν κάπως σαν και τον δικό σου! το παρεξηγημένο Ντουμπάι, το παρεξηγήσιμο κτλ! Καλά υπόλοιπα ταξίδια!!
 

chris7

Member
Μηνύματα
3.083
Likes
23.657
Επόμενο Ταξίδι
Λουξεμβούργο
Ονειρεμένο Ταξίδι
Καναδάς
Πολύ ωραία ιστορία.
Γιατί δεν μπορώ να δω τις φωτογραφίες;
 
Μηνύματα
8
Likes
5
Θα πάω για 2 μέρες στην επιστροφή μου από Ινδονησία τον Αύγουστο. Ποια είναι τα must για να προλάβω να τα δω;
 

North66

Member
Μηνύματα
4.297
Likes
5.032
Ονειρεμένο Ταξίδι
Γροιλανδία
Βastakiya, Bur Dubai Souq, πέρασμα με abra στη Deira, Gold/Spice Souqs, Dubai Mall (συντριβάνια με θέα στο Burj Khalifa, καταρράκτης, ενυδρείο), Mall of the Emirates (Ski Dubai), Dubai Marina (περπάτημα περιμετρικά της μαρίνας στο Dubai Marina Walk), The Walk (Jumeirah Beach Residence), Madinat Jumeirah, Burj al Arab Hotel (θέα απέξω λογικά), Palm Jumeirah Monorail, επιστροφή από Dubai Marina στο Dubai με μετρό αλλά να κάθεσαι στο πρώτο βαγόνι που έχει φοβερή θέα στους ουρανοξύστες της λεωφόρου Sheikh Zayed.
 

Εκπομπές Travelstories

Τελευταίες δημοσιεύσεις

Booking.com

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.109
Μηνύματα
880.625
Μέλη
38.838
Νεότερο μέλος
Crimson_gr

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom