Transavia Transavia - Νέα, Πληροφορίες & Ερωτήσεις

Μηνύματα
90
Likes
24
Επόμενο Ταξίδι
ελβετια
Ονειρεμένο Ταξίδι
φιλανδια
Παιδια,μηπως εχει καποιος ταξιδεψει με transavia;
Παιδιά τα φωτα σας.ηθελα να ρωτησω ταξιδευω φεβρουαριο με transavia θα κανω κανονικα τσεκ ιν μερα πριν στον υπολογιστή μου θα εχω μονο χειραποσκευη,πρεπει να παω στο γκισε να παραδωσω την χειραποσκευη η πηγαινω κατευθείαν στον ελεγχο μαζί με την χειραποσκευη?σας ευχαριστώ εκ των προτερων.
 

NIKOLETA05

Member
Μηνύματα
512
Likes
367
Επόμενο Ταξίδι
Αλσατία
Ονειρεμένο Ταξίδι
Νέα Υόρκη
Παιδιά τα φωτα σας.ηθελα να ρωτησω ταξιδευω φεβρουαριο με transavia θα κανω κανονικα τσεκ ιν μερα πριν στον υπολογιστή μου θα εχω μονο χειραποσκευη,πρεπει να παω στο γκισε να παραδωσω την χειραποσκευη η πηγαινω κατευθείαν στον ελεγχο μαζί με την χειραποσκευη?σας ευχαριστώ εκ των προτερων.
Εμας μας είπαν οτι πρεπει να περασουμε απο το γκισε παρολο που ειχαμε κανει τσεκ ιν. Ζυγισαν τις χειραποσκευες και εβαλαν ενα ταμπελακι που εγραφε "non guaranteed in the cabin". Μας ρωτησαν αν θελουμε να τις παρουν κατω ειπαμε οχι και δεν την πηραν. Αν ομως αρνηθουν πολλοι καποιες τις παρινουν απο μονοι τους.Μην αγχωνεσαι ειναι πολυ εξυπηρετικοι,καμια σχεση με τη ryan το ξαναλεω.
 
Μηνύματα
90
Likes
24
Επόμενο Ταξίδι
ελβετια
Ονειρεμένο Ταξίδι
φιλανδια
Εμας μας είπαν οτι πρεπει να περασουμε απο το γκισε παρολο που ειχαμε κανει τσεκ ιν. Ζυγισαν τις χειραποσκευες και εβαλαν ενα ταμπελακι που εγραφε "non guaranteed in the cabin". Μας ρωτησαν αν θελουμε να τις παρουν κατω ειπαμε οχι και δεν την πηραν. Αν ομως αρνηθουν πολλοι καποιες τις παρινουν απο μονοι τους.Μην αγχωνεσαι ειναι πολυ εξυπηρετικοι,καμια σχεση με τη ryan το ξαναλεω.

Ευχαριστω για την άμεση απαντηση,προφανως και στο αμστερνταμ περάσατε απο το γκισέ του τσε ιν για την ιδια διαδικασία?
 
Last edited by a moderator:

NIKOLETA05

Member
Μηνύματα
512
Likes
367
Επόμενο Ταξίδι
Αλσατία
Ονειρεμένο Ταξίδι
Νέα Υόρκη

vdeverak

Member
Μηνύματα
46
Likes
5
Επόμενο Ταξίδι
ελα ντε...
Ονειρεμένο Ταξίδι
Λατινική Αμερική
Καλησπέρα.Μια ερώτηση. Πέρα απ την χειραποσκευη μπορει η σύζυγος να κρατάει κ την τσάντα της; Την κλασική την γυναικεία. Ετοιμάζομαστε για Άμστερνταμ κ δεν θελωναθ βρεθούμε προ εκπλήξεων στο αεροδρόμιο.
Ευχαριστώ.
 

vana23kara

Member
Μηνύματα
74
Likes
34
Τον Δεκέμβριο που πέταξα εγώ δεν πήρα προσωπική τσάντα. Δεν ξέρω αν έχει να το επιλέξετε ταυτόχρονα με τα εισητηρία που κλείνετε. Είχα στην τσέπη κινητό ταυτότητα κ boarding pass
 

vdeverak

Member
Μηνύματα
46
Likes
5
Επόμενο Ταξίδι
ελα ντε...
Ονειρεμένο Ταξίδι
Λατινική Αμερική
Χμμ μάλλον η τσάντα θα παει εξτρα χρέωση.
 

fifi9888

New Member
Μηνύματα
2
Likes
0
Παιδιά ΣΟΣ
Έχω κλείσει με τρανσαβια για αμστερνταμ αλλά δεν μου έχουν στείλει κάποιο εμαιλ με κωδικό κράτησης. Όταν ολόκληρωσα την κράτηση μου έστειλαν πως η κράτηση δεν έχει επιβεβαιωθεί ακόμα και ότι θα μου στέλναν ένα εμαιλ καθώς και να μην επιχειρήσω άλλη κράτηση. Έχουν πέρασει 3 μέρες και τίποτα. Τους έχω στείλει εμαιλ και δεν έχουν απαντήσει. Μπορεί κάποιος να με ενημερώσει τι συμβαίνει;;;
 

vikara

Member
Μηνύματα
474
Likes
3.967
Ονειρεμένο Ταξίδι
Νησί του Πάσχα
Οταν δεν λαμβανεις mail επιβεβαιωσης,δεν ισχυει η κρατηση.Επικοινωνησε μαζι τους τηλεφωνικα αφου δεν απαντουν στο mail που τους εστειλες.
 

fifi9888

New Member
Μηνύματα
2
Likes
0
Οταν δεν λαμβανεις mail επιβεβαιωσης,δεν ισχυει η κρατηση.Επικοινωνησε μαζι τους τηλεφωνικα αφου δεν απαντουν στο mail που τους εστειλες.
Όταν έκανα την κράτηση μου είπαν ότι δεν έχει επιβεβαιωθεί ακόμα και θα μου στείλουν σχετικό εμαιλ. Μήπως γενικά αργούν να στείλουν το εμαιλ ;
 

makisg

Member
Μηνύματα
4.713
Likes
14.779
Επόμενο Ταξίδι
Βενετία,Λουμπλιάνα,Μπλέντ
Ονειρεμένο Ταξίδι
Νησιά Φίτζι
Από που έκλεισες τα εισιτήρια?? Απ ευθείας από το σάιτ της Transavia??
Κοίτα και στα spam.
 

Sifis28

New Member
Μηνύματα
1
Likes
0
Καλησπέρα πετάω το Σάββατο και ήθελα να ρωτήσω αν θα έχω θέμα που η free χειραποσκευη μου είναι 58 cm με τα ροδάκια...και επίσης έχω βάλει και μια 15κιλη βαλίτσα αυτή τι διαστάσεις πρέπει να έχει?
 

Εκπομπές Travelstories

Booking.com

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.114
Μηνύματα
880.721
Μέλη
38.839
Νεότερο μέλος
mgian

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom