EasyJet Easyjet - Παραδοτέα Βαλιτσα

katkats

Moderator
Μηνύματα
9.621
Likes
12.438
Επόμενο Ταξίδι
?
Ταξίδι-Όνειρο
Ν. Αμερική
Παιδιά θέλω να με βοηθήσετε και σε κάτι ακόμη!μπορώνα προσθέσω βαλίτσα στην πτήση μου μόνο στην επιστροφή κι αν ναι αυτό πότε γίνεται στο ηλεκτρονικό τσεκ ιν;θα κάνω ξεχωριστά τσεκ ιν για το πήγαινε και άλλο για το έλα ή όλο μαζί γίνεται;
Διάβασε από αυτό το ποστ και κάτω
http://www.travelstories.gr/community/threads/ταξιδευοντας-με-την-easy-jet.11933/page-16#post-469474
 

doraf

Member
Μηνύματα
193
Likes
146
Επόμενο Ταξίδι
Βαρκελώνη
Ταξίδι-Όνειρο
Ισλανδία
Σε ταξίδι που έκανα τον Αύγουστο του 2013 χρειάστηκε σε μία πτήση να δηλώσουμε μία ακόμη βαλίτσα και τη δηλώσαμε επιτόπου στο αεροδρόμιο με κόστος 30ε περίπου, μας διευκρίνισαν όμως πως εάν δηλώναμε την επιπλέον βαλίτσα online τότε η χρέωση θα ήταν η μισή απλά έπρεπε να γίνει 2 ώρες τουλάχιστον νωρίτερα από την πτήση, όπως και κάναμε στο επόμενο ταξίδι μας.
 

athina73

Member
Μηνύματα
92
Likes
16
Επόμενο Ταξίδι
Άγνωστο ακόμη
Ταξίδι-Όνειρο
Σκωτία
όταν είναι να παραδώσεις αποσκευή κάνεις πάλι ον λαιν τσεκ ιν υποχρεωτικά ή μπορείς και στο αεροδρόμιο χωρίς χρέωση;
 

fifh

Member
Μηνύματα
120
Likes
229
Επόμενο Ταξίδι
Γύρος Ισπανίας!!!!
Ταξίδι-Όνειρο
Νορβηγικά Φιορδ!
Παιδιά όσων αφορά τις διαστάσεις της χειραποσκευης, στα 50 εκατοστα-μαξιμουμ 55- συμπεριλαμβανονται μονο τα ροδακια ετσι?? Εννοώ το χερούλι δεν πρέπει ν ειναι ανοιχτό έτσι?
 

karfitsa

Member
Μηνύματα
4.546
Likes
8.036
Παιδιά όσων αφορά τις διαστάσεις της χειραποσκευης, στα 50 εκατοστα-μαξιμουμ 55- συμπεριλαμβανονται μονο τα ροδακια ετσι?? Εννοώ το χερούλι δεν πρέπει ν ειναι ανοιχτό έτσι?
"Μπορείτε να φέρετε μαζί σας ΜΙΑ χειραποσκευή η οποία , δεν υπερβαίνει σε μέγεθος τα 50 Χ 40 Χ 20 εκ. (με τα ροδάκια και τα χερούλια) "
Δεν εχει μαξιμουμ 55...ειναι 50 εκατ και το χερουλι κλειστο.
 

fifh

Member
Μηνύματα
120
Likes
229
Επόμενο Ταξίδι
Γύρος Ισπανίας!!!!
Ταξίδι-Όνειρο
Νορβηγικά Φιορδ!
Α οκ ευχαριστω!
 

athina73

Member
Μηνύματα
92
Likes
16
Επόμενο Ταξίδι
Άγνωστο ακόμη
Ταξίδι-Όνειρο
Σκωτία
Ο έλεγχος στις χειραποσκευές πότε γίνεται βρε παιδια αφού υποτίθεται ότι κάνοντας ον λαιν τσεκ ιν δεν περνας από τα γκισέ της εταιρείας αλλα πας στην πύλη με το boarding passπου έχεις εκτυπώσει..κάνω κάτι λάθος;;;;;
 

makisg

Member
Μηνύματα
4.726
Likes
14.892
Επόμενο Ταξίδι
Κοιλάδα μέσου Ρήνου.
Ταξίδι-Όνειρο
Νησιά Φίτζι
εκεί στην πύλη εξόδου γίνεται και ο έλεγχος της χειραποσκευής σε ειδικό κουτί.
 

athina73

Member
Μηνύματα
92
Likes
16
Επόμενο Ταξίδι
Άγνωστο ακόμη
Ταξίδι-Όνειρο
Σκωτία
Οταν ανοίγει το σύστημα για να κάνω on line τσεκ ιν μου έρχεται κάποιο mail ή το κάνω από τηνδιαχείρηση κράτησης χωρίς να περιμένω μήνυμα; ας με ενημερώσει κάποιος!επίσης μεχρι πόσες ώρες πριν μπορώ να κανω τσεκ ιν
 

coco_

Member
Μηνύματα
1.325
Likes
1.801
Επόμενο Ταξίδι
on the beach!
Ταξίδι-Όνειρο
Guatemala
Εμένα μου ερχοταν ένα μήνυμα, αλλά μπορείς και να μπεις στην διαχείριση της κράτησης. Το ηλεκτρονικό check in ανοίγει 30 ημέρες πριν και κλείνει 2 ώρες πριν την πτήση
 

fifh

Member
Μηνύματα
120
Likes
229
Επόμενο Ταξίδι
Γύρος Ισπανίας!!!!
Ταξίδι-Όνειρο
Νορβηγικά Φιορδ!
Παιδιά η τσάντα χειρός μετράει σαν χειραποσκευη?
 

MELAS86-CY

Member
Μηνύματα
76
Likes
214
ναι πρέπει να έχεις μόνο 1 χειραποσκευή. πριν 1 βδομάδα ταξίδεψα με easy. όσες κοπελιές είχαν και τσάντα χειρός μαζί τους δεν τις άφηναν να επιβιβαστούν στο αεροπλάνο αν δεν την μετέφεραν στην χειραποσκευή τους.
 

Εκπομπές Travelstories

Τελευταίες δημοσιεύσεις

Booking.com

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.216
Μηνύματα
883.928
Μέλη
38.907
Νεότερο μέλος
Chrysostomos

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom