EgyptAir EgyptAir -- Ερωτήσεις & Πληροφορίες

fotast

Member
Μηνύματα
9.377
Likes
14.282
Ρε παιδιά, κάποτε είχε συζητηθεί στο φόρουμ η αξιοπιστία της Egypt Air ή κάνω λάθος? Δεν μπορώ να βρώ σχετικό τόπικ...
Εν ολίγοις, είναι αξιόπιστη ή όχι?
Ταξιδεύουμε μαζί της ή δεν στέλνουμε ούτε γράμμα? :roll:
Κοίταξε εδώ:

http://www.travelstories.gr/%E1%DF%...1%E9-%EF-%E8%E5%FC%F2-%E2%EF%E7%E8%FC%F2.html
 

MOUMOU

Member
Μηνύματα
60
Likes
9
Επόμενο Ταξίδι
???
Ταξίδι-Όνειρο
καραιβικη
αποφυγετην οπως ο διαολος το λιβανι!! ταξιδεψα πριν 2 χρονια και δεν ηταν και τοσο ωραια εμπειρια πιστεψε μαι. απο την θεση που καθομουν που ηταν βρωμικη με σχιμενα καλυματα και του φιλου μου ξεκολιμενη,οτι ανοιγαμε μας εμενε στα χερια. μεχρι και το σοκ οταν ειδα τον πιλοτο ενα παιδακι εγχρωμο που κολυμουσε στην στολη του και το καπελο του καλυπτε τα ματια του!! τραγικο. αν και το ποιο τραγικο ηταν οταν καταλαβα πως εχασα το πορτοφολι μου και φτανοντας καιρο απευθυνθηκα στους αρμοδιους της εταιριας για να το αναφερω μη τυχον βρεθει να αφησω τα στοιχεια μου δεν θα το πιστεψεις τι εγινε!! μου ανοιξαν ολα μου τα πραγματα για να ψαξουν σε εμενα και με εντονο υφος λες και τους ελεγα ψεματα! αθλιοι!!!
 

varioAthens

Member
Μηνύματα
5.492
Likes
7.996
Εγώ πάντως δε θα πέταγα, ιδίως για μικρές διαφορές στη τιμή. Για τι προορισμό κοιτάς και με τι διαφορά απ'τον επόμενο?
Σας ευχαριστώ παιδιά!
gts κοιτούσα γενικώς για άφρικα και η egypt είναι φθηνότερη κατά 150-160 ευρώ τουλάχιστον...όμως επειδή και τα 2 εισητήρια θα βγούν από 1 τσέπη, μιλάμε για 320 ευρώ διαφορά... σημαντική, ε? Αλλά με αυτά που διάβασα... :(
 

hydronetta

Member
Μηνύματα
4.152
Likes
14.442
Επόμενο Ταξίδι
???
Ταξίδι-Όνειρο
όπου δεν έχω πάει
Αρκετή για να κάνεις τη δουλειά σου.
Ούτε αλγεινή ούτε ευχάριστη εμπειρία
Τουλάχιστον φτάσαμε στην ώρα μας και δεν χάσαμε βαλίτσες
Όλα τα υπόλοιπα αντέχονται
 

renata

Member
Μηνύματα
5.540
Likes
1.950
Επόμενο Ταξίδι
Νεπάλ
ρε lullu τα διάβασες αυτά???
που πάμε ωρέ???
ας βελτιώσομε τουλάχιστον την διαθήκη μας!!:D
 

LULLU

Member
Μηνύματα
3.517
Likes
7.746
Επόμενο Ταξίδι
το ψαχνω....
Ταξίδι-Όνειρο
Νιγηρας-Μαλι
.. ..Αφου δηλωνεις οτι δεν σε νοιαζει :bleh: ..μην σκας ! θα σου φορεσω το σωσιβιο και θα σου δωσω και τη σφυρικτρα!!!!!!! ... ξερεις εχουμε μια απωλεια την οποια θα αντικαταστησω με ενα απο Θεσσαλονικη...γινεται να ειμαστε 6 γυναικες μοναχες ?γινεται?????
Καλ.. Χανια-Εντεμπε _χανια 646 περιπου...
 

GTS

Member
Μηνύματα
6.785
Likes
18.175
Επειδή με ενδιαφέρει κι εμένα η Ουγκάντα, όσο έχω κοιτάξει οι Τούρκοι είναι κατιτίς φτηνότεροι από τους Αιγυπτίους.
 

hydronetta

Member
Μηνύματα
4.152
Likes
14.442
Επόμενο Ταξίδι
???
Ταξίδι-Όνειρο
όπου δεν έχω πάει
και συμπληρώνω ότι με συχνότερες πτήσεις ανά ημέρα από Αθήνα, οι Τουρκικές σου δίνουν το πλεονέκτημα να κάνεις και ένα πολύωρο στοπόβερ να πιείς το τσάι σου στην Πόλη
Προσωπικά θα επέλεγα Τουρκικές
 

LULLU

Member
Μηνύματα
3.517
Likes
7.746
Επόμενο Ταξίδι
το ψαχνω....
Ταξίδι-Όνειρο
Νιγηρας-Μαλι
Επειδή με ενδιαφέρει κι εμένα η Ουγκάντα, όσο έχω κοιτάξει οι Τούρκοι είναι κατιτίς φτηνότεροι από τους Αιγυπτίους.
.. To Αθηνα-Εντεμπε εχει 540 ευρω ...εξαρταται ομως και απο τις ημερομηνιες..εγω αν γυρναγα στις 2 ιουνη πχ θα πληρωνα 35 ευρω λιγοτερο περιπου....
Αληθεια ποτε πας Ουγκαντα?
 

GTS

Member
Μηνύματα
6.785
Likes
18.175
.. To Αθηνα-Εντεμπε εχει 540 ευρω ...εξαρταται ομως και απο τις ημερομηνιες..εγω αν γυρναγα στις 2 ιουνη πχ θα πληρωνα 35 ευρω λιγοτερο περιπου....
Αληθεια ποτε πας Ουγκαντα?
Το σκέφτομαι για φθινόπωρο (Οκτώβρη ίσως).
 

Εκπομπές Travelstories

Τελευταίες δημοσιεύσεις

Booking.com

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.194
Μηνύματα
883.511
Μέλη
38.898
Νεότερο μέλος
χρυσανθη

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom