EgyptAir EgyptAir -- Ερωτήσεις & Πληροφορίες

renata

Member
Μηνύματα
5.540
Likes
1.951
Επόμενο Ταξίδι
Νεπάλ
αποφυγετην οπως ο διαολος το λιβανι!! ταξιδεψα πριν 2 χρονια και δεν ηταν και τοσο ωραια εμπειρια πιστεψε μαι. απο την θεση που καθομουν που ηταν βρωμικη με σχιμενα καλυματα και του φιλου μου ξεκολιμενη,οτι ανοιγαμε μας εμενε στα χερια. μεχρι και το σοκ οταν ειδα τον πιλοτο ενα παιδακι εγχρωμο που κολυμουσε στην στολη του και το καπελο του καλυπτε τα ματια του!! τραγικο. αν και το ποιο τραγικο ηταν οταν καταλαβα πως εχασα το πορτοφολι μου και φτανοντας καιρο απευθυνθηκα στους αρμοδιους της εταιριας για να το αναφερω μη τυχον βρεθει να αφησω τα στοιχεια μου δεν θα το πιστεψεις τι εγινε!! μου ανοιξαν ολα μου τα πραγματα για να ψαξουν σε εμενα και με εντονο υφος λες και τους ελεγα ψεματα! αθλιοι!!!
Tην ουσία δεν μας είπες..
το αεροπλάνο απογειώθηκε?
το αεροπλάνο προσγειώθηκε?
τώρα άν ο πιλότος ήταν κοντός και αδύνατος και τα ρούχα έπλεαν στο κορμί του...ουκ εν τω πολλώ το εύ..
οσο για την γρουσουζιά,άν ταξιδεύεις συχνά σε αραβικές χώρες,έτσι ειναι οι στόφες..μυρίζουν και κάρι πιπέρια και άλλα που δεν με ενοχλούν..
ξαναρωτάω..έπεσε??:cool:
 

GTS

Member
Μηνύματα
6.785
Likes
18.176
θα σου πω άν βγάλεις απο τη μέση το ταυλάνδη ενόψει,γιατί παρενοχλείς!!:D
Για φέτος αποφάσισε η σύζυγος Ρένα, και η μπίλια έκατσε Β. Ταϋλάνδη (Chiang Mai, Pai, Mae Hong Son), Bangkok και φυσικά το αγαπημένο μου νησί στο νότο. Εγώ Μεξικό ήθελα, αλλά δε μου έκατσε :haha:
 

renata

Member
Μηνύματα
5.540
Likes
1.951
Επόμενο Ταξίδι
Νεπάλ
Για φέτος αποφάσισε η σύζυγος Ρένα, και η μπίλια έκατσε Β. Ταϋλάνδη (Chiang Mai, Pai, Mae Hong Son), Bangkok και φυσικά το αγαπημένο μου νησί στο νότο. Εγώ Μεξικό ήθελα, αλλά δε μου έκατσε :haha:
Αυτή ειναι η Ταυλάνδη!!!!!!
θα ξετρελεθείτε...βούρ!!
σε συγχωρώ που δεν με παίρνετε μαζί σας..:D
egypt air και κακό θανατο!!:bleh:
 

ΕΡΣΗ

Member
Μηνύματα
6.454
Likes
2.531
Επόμενο Ταξίδι
Βερολίνο (ξανά!)
Ταξίδι-Όνειρο
Λάος, Βιετνάμ, Καμπότζη
Ευγε στη συζυγο! Για δεστε αν σας βολεψει το προγραμμα μηπως μπορεσετε να προσθεσετε και τη Luang Prabang travel guide - Wikitravel
Απ' οτι λενε αξιζει και εσεις θα ειστε εκει τριγυρω. Ο ElGeo το εχει κανει απο τη Βορεια Ταυλανδη και μου ελεγε οτι ειναι εξαιρετικα απλη η μεταβαση απο τη βορεια Ταυλανδη και η Luang-Prabang εξαιρετικα ενδιαφερουσα και ομορφη.
 

varioAthens

Member
Μηνύματα
5.492
Likes
7.997
Για φέτος αποφάσισε η σύζυγος Ρένα, και η μπίλια έκατσε Β. Ταϋλάνδη (Chiang Mai, Pai, Mae Hong Son), Bangkok και φυσικά το αγαπημένο μου νησί στο νότο. Εγώ Μεξικό ήθελα, αλλά δε μου έκατσε :haha:
Να και μία σύζυγος που δεν ζάλισε τον σύζυγο για την ραδιενέργεια!!! :clap:
 

GTS

Member
Μηνύματα
6.785
Likes
18.176
Σας ευχαριστώ πολύ για τα καλά σας λόγια κορίτσια, απλά να διευκρινήσω ότι η σύζυγος ήθελε Ταϋλάνδη, ο gts όμως βγάζει το πρόγραμμα. Βόρεια Ταϋλάνδη λοιπόν και μάλιστα για 6-7 μέρες, να την ευχαριστηθούμε όπως πρέπει. Για τη υπέροχη, όπως λένε, Luang Prabang στο Λάος Έρση, δε νομίζω να έχουμε το χρόνο που θέλουμε, οπότε την αφήνουμε, όπως και όλο το Λάος για μια επόμενη φορά. Άλλωστε στη Ν.Α. Ασία δε μπορείς να μη ξαναπάς, ξανά και ξανά. Είναι βέβαια οξύμωρο πως θα έχει πάει Luang Prabang ο Traveller και όχι εγώ, αλλά αυτά διορθώνονται :haha:
 

renata

Member
Μηνύματα
5.540
Likes
1.951
Επόμενο Ταξίδι
Νεπάλ
Είναι βέβαια οξύμωρο πως θα έχει πάει Luang Prabang ο Traveller και όχι εγώ, αλλά αυτά διορθώνονται :haha:
ποιός τον ακούει οταν γυρίσει..
αν πει τίποτε για τους κιτρινιάρηδές μου θα τον σφάξω!!:rolleyes:
 

MOUMOU

Member
Μηνύματα
60
Likes
9
Επόμενο Ταξίδι
???
Ταξίδι-Όνειρο
καραιβικη
ρενατα μου το αεροπλανο δεν επεσε γιατι ο χαρος μαλλον ειχε δουλεια αλλου ισως επινε μπυρες! δες το βιντεακι και θα καταλαβεις πως καπως ετσι σωθηκαμε!! YouTube - otan o xaros pinei mpires...
 

Εκπομπές Travelstories

Τελευταίες δημοσιεύσεις

Booking.com

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.194
Μηνύματα
883.517
Μέλη
38.898
Νεότερο μέλος
χρυσανθη

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom