Ουκρανία Euro 2012

ThanasisU2

Member
Μηνύματα
3.469
Likes
3.433
Επόμενο Ταξίδι
Brno
Ταξίδι-Όνειρο
RTW
για αυτό σε ρώτησα :Ρ είχα το ΟΚ σου :Ρ

Ο μόνος γρήγορος κι καλός τρόπος είναι μέσω ΠΓΔΜ κι Σερβία, κι μετά Βουδαπέστη, Μπρατισλάβα, OLOMOUC, Οστράβα, Cieszyn κι από εκεί για Πολωνία.

Εχείς αρκετές πόλεις στο δρόμο, που αξίζουν μια βόλτα (Νοβι Σαντ, Βελιγράδι, Μπρατισλάβα, Ολόμουτς, Μπιέλσκο Μπιάλα_)
 

ThanasisU2

Member
Μηνύματα
3.469
Likes
3.433
Επόμενο Ταξίδι
Brno
Ταξίδι-Όνειρο
RTW
για όποιον/α δε κοιμάται πριν από λίγο στην πλατφόρμα βρήκα τα παρακάτω εισιτήρια

https://ticketing.uefa.com/euro2012-en/default.aspx

Αγώνας 18: GRE - RUS
National Stadium Warsaw
Σάββατο 16 czerwca 20:45
Κατηγορία 3 - 30,00E

Αγώνας 18: GRE - RUS
National Stadium Warsaw
Σάββατο16 czerwca 20:45
Κατηγορία 1 - 120,00E
 

taver

Member
Μηνύματα
12.493
Likes
29.064
Ταξίδι-Όνειρο
Iles Kerguelen
Θανάση σοβαρέψου λίγο .....Από Θεσσαλονίκη και βόρεια χωρίς καράβια και Άλπεις (έχω γυρίσει αρκετά εκεί εξάλλου)...Λέμε να γλυτώσουμε και κανα έξοδο(καράβια κλπ) ..
Δηλαδή απο Σκόπια, Σερβία κλπ η από Σόφια, Ρουμανία κλπ..
Σκοπια - Σερβια εννοειται. Οι Ρουμανικοι αυτοκινητοδρομοι ειναι ανεκδοτο με 2 λεξεις...

Εγω παντως ειχα παει απο Βουλγαρια - Ρουμανια - Ουγγαρια - Σλοβακια, αλλα ηταν επειδη ηθελα να δω και μερη στις χωρες αυτες...

Sent from my LG-P500 using Tapatalk
 

mad4paok

Member
Μηνύματα
414
Likes
63
Επόμενο Ταξίδι
ΑΠΩ ΑΝΑΤΟΛΗ
Ταξίδι-Όνειρο
ΤΟΥΜΠΑ-ΙΡΑΝ-ΚΑΜΠΟΤΖΗ-ΝΑΜ
Περιττό να πω ότι το site της UEFA για τα εισιτήρια είναι μακράν το χειρότερο που έχω δει. Πήγα να βρω εισιτήρια για το ματς με τη Ρωσία και ενώ κάνω την επιλογή εισιτηρίου και πάω να πληρώσω μου γράφει ότι δεν έχει επιλεγεί κανένα εισιτήριο! Αποτέλεσμα; Στο refresh να μη μου βγάζει καν επιλογή εισιτηρίου και να γράφει "this ticket type is currently unavailable"! Δεν την παλεύουν οι τύποι!!!! Αν μπορεί κανείς να μου πει πώς αλλιώς μπορώ να βρω εισιτήριο για τον συγκεκριμένο αγώνα θα του είμαι ευγνώμων
 

ThanasisU2

Member
Μηνύματα
3.469
Likes
3.433
Επόμενο Ταξίδι
Brno
Ταξίδι-Όνειρο
RTW
Πριν από λίγο εμφανίστικαν 2 εισιτήρια

Αγώνας 18: GRE - RUS
National Stadium Warsaw
Σάββατο 16 czerwca 20:45
Κατηγορία 2 - 70,00E
 

mad4paok

Member
Μηνύματα
414
Likes
63
Επόμενο Ταξίδι
ΑΠΩ ΑΝΑΤΟΛΗ
Ταξίδι-Όνειρο
ΤΟΥΜΠΑ-ΙΡΑΝ-ΚΑΜΠΟΤΖΗ-ΝΑΜ
Πριν από λίγο εμφανίστικαν 2 εισιτήρια

Αγώνας 18: GRE - RUS
National Stadium Warsaw
Σάββατο 16 czerwca 20:45
Κατηγορία 2 - 70,00E

Δεν το πρόλαβα! Να υποθέσω ότι βγαίνουν εντελώς σε τυχαίες στιγμές τα εισιτήρια και αν είσαι τυχερός να τα πετύχεις;
 

ThanasisU2

Member
Μηνύματα
3.469
Likes
3.433
Επόμενο Ταξίδι
Brno
Ταξίδι-Όνειρο
RTW
Δεν το πρόλαβα! Να υποθέσω ότι βγαίνουν εντελώς σε τυχαίες στιγμές τα εισιτήρια και αν είσαι τυχερός να τα πετύχεις;
ναι το κέρατο τους, για αυτό μόλις κάτι δω, το ποστάρω απευθείας. Εχώ εκπαιδεύσει κάτι κάφρους που λιώνουν στο WoW, κι κάθονται την νύχτα, να ποστάρουν κι αυτόι στο TS:)
 

mad4paok

Member
Μηνύματα
414
Likes
63
Επόμενο Ταξίδι
ΑΠΩ ΑΝΑΤΟΛΗ
Ταξίδι-Όνειρο
ΤΟΥΜΠΑ-ΙΡΑΝ-ΚΑΜΠΟΤΖΗ-ΝΑΜ
ναι το κέρατο τους, για αυτό μόλις κάτι δω, το ποστάρω απευθείας. Εχώ εκπαιδεύσει κάτι κάφρους που λιώνουν στο WoW, κι κάθονται την νύχτα, να ποστάρουν κι αυτόι στο TS:)
Απλά τραγικό το site τους και το πως συμπεριφέρονται στους πελάτες τους! Τι πρέπει να κάνεις δλδ; Συνέχεια refresh και προσευχή στα Θεία για να βγει το εισιτήριο; Έλεος!
 

ThanasisU2

Member
Μηνύματα
3.469
Likes
3.433
Επόμενο Ταξίδι
Brno
Ταξίδι-Όνειρο
RTW
Απλά τραγικό το site τους και το πως συμπεριφέρονται στους πελάτες τους! Τι πρέπει να κάνεις δλδ; Συνέχεια refresh και προσευχή στα Θεία για να βγει το εισιτήριο; Έλεος!
γιεπ, εφόσον δε τρώει λαγκαρίσματα η σελίδα ή δε πέφτει η σελίδα καλά είναι.
 

orestcrete

Member
Μηνύματα
2.608
Likes
9.882
Επόμενο Ταξίδι
Iceland
Ταξίδι-Όνειρο
New Zealand
απο Wroclav για chania στις 25/6 και στις 29/6 εχει με 67 ευρω το εισιτηριο στις 17:10 το απογευμα,ειναι τα πιο φθηνα που βρηκα .. Ειδε ο λιγδης το EURO και τα ανεβασε ολα στο Θεο ..
 

ThanasisU2

Member
Μηνύματα
3.469
Likes
3.433
Επόμενο Ταξίδι
Brno
Ταξίδι-Όνειρο
RTW
στην Βαρσοβία, παίζει, να μπορέσω να φιλοξενήσω ένα άτομο. Αλλά ακόμα δε είναι τίποτα σίγουρο :)
 

Εκπομπές Travelstories

Τελευταίες δημοσιεύσεις

Booking.com

Ενεργά Μέλη

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.226
Μηνύματα
884.340
Μέλη
38.918
Νεότερο μέλος
Gvar

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom