Ουκρανία Euro 2012

Beluga

Member
Μηνύματα
5
Likes
0
Επόμενο Ταξίδι
Πολωνια
Ταξίδι-Όνειρο
Περου
Πληροφορίες για τις πόλεις θα βρείτε κι μέσω του φόρουμ αλλά κι στο μπλογκ μου
2. Βαρσοβια « Euro 2012 Πληροφορίες
4. Βροτσλαφ « Euro 2012 Πληροφορίες

για ότι άλλο θέλετε το ρίχνετε κι ρωτάτε
Καλησπερα,ψαχνωντας πληροφοριες για το euro2012,επεσα πανω στο φορουμ,
Θα μπορουσε καποιος να με βοηθησει λιγο με αυτο;Να κοιταξω σε πρακτορειο η να προσπαθησω να κλεισω μονος μου;λιγο που κοιταξα τα ξενοδοχεια ειναι τσιμπημενα,περιμενω την βοηθεια σας, ευχαριστω και θα τα λεμε πιο συχνα
 

ThanasisU2

Member
Μηνύματα
3.469
Likes
3.433
Επόμενο Ταξίδι
Brno
Ταξίδι-Όνειρο
RTW
για ποια πολη σε ενδιαθερει ξενοδοχειο? μπορω να σε βοηθήσω :)
 

Evapar

Member
Μηνύματα
87
Likes
103
Επόμενο Ταξίδι
Αναζητείται
Ταξίδι-Όνειρο
Ν.Ζηλανδία/Πολυνησία
Παιδιά ξέρει κανείς πού μπορώ να βρω εισιτήρια για τον αγώνα της Ελλάδας στις 16/6 στη Βαρσοβία; Προσπάθησα το site της UEFA αλλά προσωρινά έχει μπλοκάρει λόγω υπερβολικής κίνησης...
 

traveladdict

Member
Μηνύματα
1.380
Likes
1.341
Επόμενο Ταξίδι
Λος Άντζελες
Ταξίδι-Όνειρο
ΣριΛάνκα,Βενεζουέλα ξανά!
EURO 2012: Are you aware?

Όποιος γνωρίζει τι συμβαίνει στην Ουκρανία αυτή τη στιγμή και είναι αποφασισμένος να πάει, είναι απλά συνένοχος στο έγκλημα που συντελείται με το χειρότερο τρόπο.

Νομίζω ότι κάθε πολιτισμένος άνθρωπος θα έβαζε στην άκρη τα φίλαθλα αισθήματα του και το οπαδιλίκι και ΔΕΝ ΘΑ ΠΗΓΑΙΝΕ.

 
Last edited by a moderator:

ThanasisU2

Member
Μηνύματα
3.469
Likes
3.433
Επόμενο Ταξίδι
Brno
Ταξίδι-Όνειρο
RTW
Παιδιά ξέρει κανείς πού μπορώ να βρω εισιτήρια για τον αγώνα της Ελλάδας στις 16/6 στη Βαρσοβία; Προσπάθησα το site της UEFA αλλά προσωρινά έχει μπλοκάρει λόγω υπερβολικής κίνησης...
εισιτήρια θα μπορείς να βρει μέσω της ΕΠΟ, ή μέσω της UEFA, που θα πουλάει εισιτήρια (νόμιμα πάντα) με ένα 15% παραπάνω στην τιμή που την δίνει κάποιος.

Μαυρή αγορά δε βλέπω για φέτος, μιας κι στα εισιτήρια θα είναι γραμμένο Ονοματεπώνυμο κι αριθμός διαβατηρίου/ταυτότητας.
 

ThanasisU2

Member
Μηνύματα
3.469
Likes
3.433
Επόμενο Ταξίδι
Brno
Ταξίδι-Όνειρο
RTW
EURO 2012: Are you aware?

Όποιος γνωρίζει τι συμβαίνει στην Ουκρανία αυτή τη στιγμή και είναι αποφασισμένος να πάει, είναι απλά συνένοχος στο έγκλημα που συντελείται με το χειρότερο τρόπο.

Νομίζω ότι κάθε πολιτισμένος άνθρωπος θα έβαζε στην άκρη τα φίλαθλα αισθήματα του και το οπαδιλίκι και ΔΕΝ ΘΑ ΠΗΓΑΙΝΕ.
το ίδιο κι για την Κίνα, πόσοι πεθάνανε εκεί για τους Ολυμπιακούς, κι η Ελλάδα παναγίτσα δε ήταν το 04 για να πουμε την αλήθεια
 

traveladdict

Member
Μηνύματα
1.380
Likes
1.341
Επόμενο Ταξίδι
Λος Άντζελες
Ταξίδι-Όνειρο
ΣριΛάνκα,Βενεζουέλα ξανά!
το ίδιο κι για την Κίνα, πόσοι πεθάνανε εκεί για τους Ολυμπιακούς, κι η Ελλάδα παναγίτσα δε ήταν το 04 για να πουμε την αλήθεια

Tην περίμενα αυτή την απάντηση. Είναι η εύκολη καραμέλα που πιπιλίζουμε για να νιώθουμε αμέτοχοι.
Σε ρωτώ: και λοιπόν? Το ότι έχουν συμβεί αυτά παλιότερα, δεν σημαίνει ότι πρέπει να ξανασυμβούν.
Άντε ρε παιδιά και σε ένα ακόμα ολοκαύτωμα, σε καμμιά γενοκτονία, συνέβησαν αυτά, ε θα ξανασυμβούν σπουδαίο πράγμα είναι? στο Ρίο δεν σκοτώνουν μόνο σκύλους, σκοτώνουν και ανθρώπους, για να "ξεβρωμίσει" ο τόπος.
 

ThanasisU2

Member
Μηνύματα
3.469
Likes
3.433
Επόμενο Ταξίδι
Brno
Ταξίδι-Όνειρο
RTW
Tην περίμενα αυτή την απάντηση. Είναι η εύκολη καραμέλα που πιπιλίζουμε για να νιώθουμε αμέτοχοι.
Σε ρωτώ: και λοιπόν? Το ότι έχουν συμβεί αυτά παλιότερα, δεν σημαίνει ότι πρέπει να ξανασυμβούν.
Άντε ρε παιδιά και σε ένα ακόμα ολοκαύτωμα, σε καμμιά γενοκτονία, συνέβησαν αυτά, ε θα ξανασυμβούν σπουδαίο πράγμα είναι? στο Ρίο δεν σκοτώνουν μόνο σκύλους, σκοτώνουν και ανθρώπους, για να "ξεβρωμίσει" ο τόπος.
δυστυχώς εγώ δε μπορώ να κάνω κάτι. Κι μποϋκοτάζ να κάνω να μη πάω στους αγώνες, δε θα γίνει τίποτα. Θα πρέπει όλο το στάδιο να μη πάει.

Κι γω φιλόζωος είμαι, αλλά δυστυχώς δε μπορώ τίποτα παραπάνω κι να κράξω τους ανωτέρους μου στην δουλειά :(
 

ThanasisU2

Member
Μηνύματα
3.469
Likes
3.433
Επόμενο Ταξίδι
Brno
Ταξίδι-Όνειρο
RTW
Τα παιχνιδια της ελλαδας θελω να δω, εχεις κατι να μου προτεινεις σε γενικο πλανο;
θα σου πρότεινα ή Κρακοβία ή Λοτζ (Łódż) βρίσκονται δυόμιση ώρες διαδρομή με το τρένο, κι το εισιτήριο κάνει 40 για το πρώτο κι το δευτερο 20 ζλότυ (ένα ευρώ 4,5 ζλότυ)

κι το Βρότσλαβ από την Κρακοβία είναι 4 μίση ώρες με το τρένο (48 ζλότυ) κι από το Lodz 4 ώρες με 20 ζλότυ.

σε ενδιαφέρει ξενοδοχείο ή απλά κάπου να κοιμηθείς; Γιατί μπορώ να σου κανονίσω να μείνεις σε εστία (3/2/1κλινό δωμάτιο) προς μερικά ζλότυ, κεντρικό κι καθαρό :)

Με χαρά να σας βρω στην Βαρσοβια κι να βγούμε για μπύρα μετά το αγώνα
 

Beluga

Member
Μηνύματα
5
Likes
0
Επόμενο Ταξίδι
Πολωνια
Ταξίδι-Όνειρο
Περου
θα σου πρότεινα ή Κρακοβία ή Λοτζ (Łódż) βρίσκονται δυόμιση ώρες διαδρομή με το τρένο, κι το εισιτήριο κάνει 40 για το πρώτο κι το δευτερο 20 ζλότυ (ένα ευρώ 4,5 ζλότυ)

κι το Βρότσλαβ από την Κρακοβία είναι 4 μίση ώρες με το τρένο (48 ζλότυ) κι από το Lodz 4 ώρες με 20 ζλότυ.

σε ενδιαφέρει ξενοδοχείο ή απλά κάπου να κοιμηθείς; Γιατί μπορώ να σου κανονίσω να μείνεις σε εστία (3/2/1κλινό δωμάτιο) προς μερικά ζλότυ, κεντρικό κι καθαρό :)

Με χαρά να σας βρω στην Βαρσοβια κι να βγούμε για μπύρα μετά το αγώνα
Ειμαστε 4 ατομα,εγω-η γυναικα μου-η αδερφη μου και ο γαμπρος μου
Ειχαμε παει και στην αυστρια το 2008, η αδερφη μου και στην πορτογαλλια
Θα προτιμουσα ξενοδοχειο, πτησεις απο αθηνα συμφερει καλυτερα απο οτι ειδα, απο θεσσαλονικη δεν εχει καλες ανταποκρισεις
Τωρα για την πολη, δεν ξερω, δεν εχω ταξιδεψει εκει,
 

Εκπομπές Travelstories

Τελευταίες δημοσιεύσεις

Booking.com

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.192
Μηνύματα
883.480
Μέλη
38.898
Νεότερο μέλος
χρυσανθη

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom