Eurovision 2009

CakeNet

Member
Μηνύματα
2.065
Likes
121
Επόμενο Ταξίδι
-
Βασικά, ο παίχτης ο γερός δε θα επενδύσει σε αυτό που δείχνει σίγουρο και έχει χαμηλή απόδοση αλλά σε υψηλότερη απόδοση με λιγότερες προσδοκίες που όμως μπορεί και να αποδώσουν!

Αύριο θα δούμε τελικά την πολυαναμενόμενη πρόβα του Σάκη! Τυπικά είναι η δεύτερη, ουσιαστικά όμως είναι η πρώτη αφού δεν λειτούργησε το σκηνικό την πρώτη φορά.

Ας ελπίσουμε να πάνε όλα καλά αύριο! :clap:
 

axinos

Member
Μηνύματα
712
Likes
220
Επόμενο Ταξίδι
Βελιγραδι ισως...
Ταξίδι-Όνειρο
Νεα Υορκη
Μολις ειδα και τη δευτερη προβα στο Αλτερ και παλι δεν τρελαθηκα. Περιμενω τα πλανα απο την τηλεσκηνοθεσια...
 

axinos

Member
Μηνύματα
712
Likes
220
Επόμενο Ταξίδι
Βελιγραδι ισως...
Ταξίδι-Όνειρο
Νεα Υορκη
Ειδα και την τηλεσκηνοθεσια και ο Σακης ή εχει αρπαξει στο σολαριουμ ή ειναι πολυ κακοφωτισμενος! Παντως ειναι πολυ εντυπωσιακο το αποτελεσμα!
 

latina

Member
Μηνύματα
1.414
Likes
298
Επόμενο Ταξίδι
??
Ταξίδι-Όνειρο
κούβα και ινδία
η δευτερη προβα ηταν σουπερ!!ο σακης δεν αρπαξε αχινουλα μου, απλα δεν ηταν καλη η ποιοτητα των πλανων που εδειξε το αλτερ!!!
το χορευτικο ειναι πολυ ωραιο(βεβαια, φωκας ειναι αυτος και σιγουρα μπορουσε και καλυτερα..αλλα ας μην γκρινιαζω αλλο!!) και ο σακης κουκλος(εχει παρααδυνατισει ή η ιδεα μου???)!τα ρουχα του σακη νομιζω οτι δεν θα ειναι αυτα!επαληθευτηκα για τα ρουχα των χορευτων!μαυρα!!
 
Μηνύματα
2.497
Likes
3.209
Ταξίδι-Όνειρο
ΙΑΠΩΝΙΑ
κι εγώ τα είδα στο αλτερ,το τραγούδι μας δε μου ειχε αρέσει και τόσο,αλλά τωρα που το είδα συνολικά σαν σοου, χορευτικά κλπ πολύ καλό! εντυπωσιακό!στο τέλος δεν κατάλαβα κάτι για τη σημαία μας που λεγανε ότι φαινεται;
αμέσως μετά είδα καπάκι και το νορβηγικό,πρωτη φορα ,δεν το ειχα ξανακούσει,νομίζω είναι.....σούπερ και σαν ακουσμα ,τραγούδι αλλά και το στησιμο,το βιολί που παίζει ο τραγουδιστής και τα χορευτικά.....πολύ δυνατό
 

CakeNet

Member
Μηνύματα
2.065
Likes
121
Επόμενο Ταξίδι
-
Απουσίαζα από το σπίτι και δεν είδα τι έδειξε το Άλτερ.

Αλλά δείτε τι ανέβηκε στο youtube!



Πλάνα από Άλτερ σε κακή ανάλυση:


Μην δίνετε τόσο σημασία στον φωτισμό και τα πλάνα. Οι όποιες ατέλειες θα διορθωθούν και σχετικά με τον φωτισμό, δεν είναι ότι ακριβώς θα δούμε αφού τα συγκεκριμένα πλάνα είναι τραβηγμένα από οθόνη οπότε λογικό είναι να χάνει πολύ σε ποιότητα.

Ρεπορτάζ Star:


Ο κολλητός μου πάντως μου τηλεφώνησε καταενθουσιασμένος! Άντε, με το καλό! :clap::clap::clap:

Πάντως, μην ξεχνάτε ότι όλο και κάτι θα δείξουμε πιστεύω που δεν είδαμε ακόμη σήμερα, σε εφέ εννοώ. Να δούμε τι θα δούμε ακόμη! :clap:
 

latina

Member
Μηνύματα
1.414
Likes
298
Επόμενο Ταξίδι
??
Ταξίδι-Όνειρο
κούβα και ινδία
cake, επιτελους!!ειχα αρχισει να ανησυχω οτι μας την εκανες για μοσχα:)roll:)!!
θελω την γνωμη σου!σε πολλα σημεια, ο σακης κανει κατι περιεργες κινησεις με τα χερια του(θυμιζει δια, την ωρα που εριχνε τους κεραυνους), θεωρεις πιθανο να υπαρχει καμια εκπληξη??πχ. να υπαρχουν εφε με λειζερ που να βγαινουν απο τα χερια του??
επιπλεον, εμεις δεν θα εχουμε κανενα πυροτεχνημα???τα ρουχα του σακη θα ειναι αλλα στον τελικο ε???

ps: τον κολλητο σου τον ζηλευω τοοοσο πολυ!!τι αλλα σου ειπε??δωσε μας κλιμα eurovision..πες του να μας στειλει μεσω νετ κανενα βιντεακι..ολο και κατι θα τραβηξε με το κινητο του!
 

thanosth

Member
Μηνύματα
3.386
Likes
6.951
Επόμενο Ταξίδι
Θάσος με ιστιοπλοϊκό!
Ταξίδι-Όνειρο
Happy Slam, AO
πετάει ο Σάκης, πετάει!:haha:
κυριολεκτικά, μεταφορικά, σκηνοθετικά!:clap:

Για να δούμε τι θα δούμε την άλλη βδομάδα!!!:roll:

Πάντως πιο πλήρη κάλυψη για την Γιουροβίζιον απο αυτό το τοπικ δεν νομίζω να υπάρχει...

βιντεοκλιπς απο τα νικήτρια τραγούδια, πρώτες πρόβες απο τα τραγούδια, δευτερες πρόβες...

νομίζω οτι οι εχοντες διαβάσει ολες τις σελίδες του τόπικ πρέπει να είναι οι πιο ενημερωμένοι τηλεθεατές το ερχόμενο Σάββατο!
:clap::haha::cool:
 

CakeNet

Member
Μηνύματα
2.065
Likes
121
Επόμενο Ταξίδι
-
Δεν είπαμε και πολλά ακόμη Λατίνα μου γιατί είχε πολύ φασαρία αλλά μου είπε πως θα μου τηλεφωνούσε σε καμιά ωρίτσα (ακόμη περιμένω).

Προς το παρών δεν μου έστειλε ακόμη ούτε e-mail αλλά να δούμε, δε θα μου στείλει; Κούνια που τον κούναγε! (που τους κούναγε μάλλον...δύο φίλοι μου είναι).

Για ότι νεότερο θα σας ειδοποιήσω.

Τα ρούχα απ' ότι γνωρίζω δε θα είναι αυτά και νομίζω ότι κάτι θα δούμε ακόμη στα πλάνα που δεν τα είδαμε ακόμη....αυτά που σου ανέφερα αν θυμάσαι ...με τα γράμματα.

Περιμένω κι εγώ με αγωνία! :clap:
 
Μηνύματα
4.099
Likes
1.797
Επόμενο Ταξίδι
Αμερικη
Ταξίδι-Όνειρο
Wuthering Heights
και σπουπιδοσακουλα να φορεσει ο Σακης παλι θα λαμπεεεειιιιιι!!!!!!:haha::haha:
 

latina

Member
Μηνύματα
1.414
Likes
298
Επόμενο Ταξίδι
??
Ταξίδι-Όνειρο
κούβα και ινδία
Δεν είπαμε και πολλά ακόμη Λατίνα μου γιατί είχε πολύ φασαρία αλλά μου είπε πως θα μου τηλεφωνούσε σε καμιά ωρίτσα (ακόμη περιμένω).

Προς το παρών δεν μου έστειλε ακόμη ούτε e-mail αλλά να δούμε, δε θα μου στείλει; Κούνια που τον κούναγε! (που τους κούναγε μάλλον...δύο φίλοι μου είναι).

Για ότι νεότερο θα σας ειδοποιήσω.

Τα ρούχα απ' ότι γνωρίζω δε θα είναι αυτά και νομίζω ότι κάτι θα δούμε ακόμη στα πλάνα που δεν τα είδαμε ακόμη....αυτά που σου ανέφερα αν θυμάσαι ...με τα γράμματα.

Περιμένω κι εγώ με αγωνία! :clap:
το ξερω οτι ειναι 2 φιλοι σου..τους ζηλευω και τους δυο!!πιεσε τους για να εχουμε νεα!
αυτο ηθελα να ξερω, οτι δηλ.δεν ηταν υποχρεωτικο σημερα να δειξουμε ολα τα χαρτια μας!οτι υπαρχει περιθωριο και για αλλες εκπληξεις!!
go sakis, go greece!!!!!!!!!!!!!!!!:clap::clap::clap::clap:
 

CakeNet

Member
Μηνύματα
2.065
Likes
121
Επόμενο Ταξίδι
-
Μιλήσαμε πριν από λίγο και θα τηλεφωνηθούμε το βράδυ τώρα γιατί περίμενε την Σοράγια να βγει στην σκηνή.

Θεϊκό μου είπε ότι είναι όπως επίσης βγαίνει και στην οθόνη Θεϊκό! Κάποια πλάνα βέβαια πρέπει να τελειοποιηθούμε αλλά ο Φωκάς είναι εξπέρ σε αυτό.

Θα προσπαθήσει να μου περάσει βιντεάκι κάποια στιγμή στο mail μου, ελπίζω αν τα καταφέρουμε.

Εν τω μεταξύ, η Μόσχα δεν είναι τελικά τόσο ακριβή όσο ακούγεται. Η Αθήνα είναι αρκετά ακριβότερη από την Μόσχα, να φανταστείτε ότι φάγανε το πλήρες γεύμα του Big Mac στα Mac Donalads και κόστιζε κάπου 3 Ευρώ (όσο κοστίζει εδώ σκέτο το Big Mac δηλαδή).
 

Εκπομπές Travelstories

Τελευταίες δημοσιεύσεις

Booking.com

Ενεργά Μέλη

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.332
Μηνύματα
888.617
Μέλη
38.999
Νεότερο μέλος
MARGI HPC

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom