Eurovision Song Contest 2011

nenena

Member
Μηνύματα
979
Likes
154
Επόμενο Ταξίδι
αναζητείται
Ταξίδι-Όνειρο
Νέα Υόρκη
Καλά από τώρα Eurovision? Ούτε η Λαμπίρη δεν έχει ασχοληθεί με το θέμα! Τελικά είμαστε πολύ μπροστά!
 

latina

Member
Μηνύματα
1.414
Likes
298
Επόμενο Ταξίδι
??
Ταξίδι-Όνειρο
κούβα και ινδία
Φήμες ή μια Πραγματικότητα;

Υπάρχουν φήμες ότι θα μας εκπροσωπήσει η Βίκυ Λέανδρος φέτος στον διαγωνισμό. Για να δούμε τι θα δούμε...και τι θα ακούσουμε!
cake is back!!yupiiiii!!

και πολυ αργησε να ανοιχτει το θεμα λεω εγω..
περυσι το ειχαμε ανοιξει πολυ νωριτερα..οκτωβρη νομιζω..

anyway, ε, οχι και βικυ λεανδρος..πατε να με τρελανετε?
μια φουρειρα τουλαχιστον θελω για να ρθω στα ισια μου..μετα τον περσινο αλκαιο..αντε, μια αυγουστακη!!

και μην ξανακουσω τα χαζα για ταχα μου συμμετοχη του "απο φωνη κορμαρα" ηθοποιου- τραγουδιστη- χορευτη- νεου κολλητου του ψινακη, θεοχαρη (επιθετο δεν ξερω και δεν θελω να μαθω) γιατι θα μου ανεβει το αιμα στο κεφαλι..
 

ΕΡΣΗ

Member
Μηνύματα
6.454
Likes
2.531
Επόμενο Ταξίδι
Βερολίνο (ξανά!)
Ταξίδι-Όνειρο
Λάος, Βιετνάμ, Καμπότζη
Micmic ΘΕΟΣ! Να σαι καλα που με εκανες να ξεκαρδιστω στα γελια και να γυρνουν ολοι εδω και να με κοιτουν σαν να ειμαι Ουφο! Και το social δεν εχει και ευχαριστω!
 
Μηνύματα
4.099
Likes
1.797
Επόμενο Ταξίδι
Αμερικη
Ταξίδι-Όνειρο
Wuthering Heights
Εμενα δε με χαλαει αυτος ο νεος κολλητος Ψινακη......
καθολου θα ελεγα........ :xmas_cool::xmas_cheesygrin:
 

marianino

Member
Μηνύματα
276
Likes
83
Ταξίδι-Όνειρο
οποιοδήποτε!!
πάντως παιδιά και εγώ για τον Θεοχάρη έχω ακούσει....άντε να δούμε και φέτος τι θα δούν τα ματάκια μας....όσο για την Βίκυ ... ας μην το σχολιάσω καλύτερα.. ότι θυμάται χέρεται ο καθένας....[
 

KLEOPATRA

Member
Μηνύματα
5.869
Likes
2.260
Ταξίδι-Όνειρο
Ειρηνικος ..παντου
Εμενα δε με χαλαει αυτος ο νεος κολλητος Ψινακη......
καθολου θα ελεγα........ :xmas_cool::xmas_cheesygrin:
Μιλαμε για τον ιδιο Θεοχαρη που συμμετεχει στο just the 2 of us?
να παει το παλληκαρι ..να παει...και μενα δεν με χαλαει καθολου θα ελεγα.
Αλλα και η Φουρειρα ..αρκετα τσαχπινογαργαλιαρα ειναι...πιστευω θα τα πηγαινε καλα.
 

shadow88

Member
Μηνύματα
185
Likes
73
Επόμενο Ταξίδι
Θεσσαλονίκη
Ταξίδι-Όνειρο
Road trip στη Τοσκάνη..
Η Ανδριάνα Μπάμπαλη στη Eurovision

Πυκνώνουν οι φήμες που λένε ότι έγινε πρόταση στην Ανδριάννα Μπάμπαλη,να είναι μια από τις υποψήφιες εκπροσώπους μας στο φετινό διαγωνισμό της Εurovision. Σε σύσκεψη λοιπόν που έγινε την προηγούμενη βδομάδα στο ραδιομέγαρο της Αγίας Παρασκευής, στέλεχος της ΕΡΤ πρότεινε η Ανδριάννα Μπάμπαλη, που ως γνωστό ερμηνεύει το τραγούδι στους τίτλους της σειράς «Το Νησί», να είναι υποψήφια για να μας εκπροσωπήσει στην Eurovision σύμφωνα πάντα με την εκπομπή «Πρωινή Μελέτη»! Η πρόταση έγινε δεκτή από όλους καθώς η ερμηνεύτρια διαθέτει πολύ καλή φωνή.
Στη συνέχεια λοιπόν στελέχη της κρατικής τηλεόρασης επικοινώνησαν με τη δισκογραφική εταιρεία στην οποία ανήκει η Ανδριάννα Μπάμπαλη και τους έγινε η πρόταση. Να διευκρινίσουμε πως η πρόταση δεν είναι για κατευθείαν ανάθεση αλλά να είναι η ερμηνεύτρια ανάμεσα σε αυτούς που θα διαγωνιστούν για να ανακηρυχθεί το ποιος θα εκπροσωπήσει τη χώρα μας στο φεστιβάλ της Eurovision που θα γίνει το Μάιο στο Ντίσελντορφ.

Η Ανδριάνα Μπάμπαλη στη Eurovision | gossip-tv.gr
 

latina

Member
Μηνύματα
1.414
Likes
298
Επόμενο Ταξίδι
??
Ταξίδι-Όνειρο
κούβα και ινδία
Η Ανδριάνα Μπάμπαλη στη Eurovision

Πυκνώνουν οι φήμες που λένε ότι έγινε πρόταση στην Ανδριάννα Μπάμπαλη,να είναι μια από τις υποψήφιες εκπροσώπους μας στο φετινό διαγωνισμό της Εurovision. Σε σύσκεψη λοιπόν που έγινε την προηγούμενη βδομάδα στο ραδιομέγαρο της Αγίας Παρασκευής, στέλεχος της ΕΡΤ πρότεινε η Ανδριάννα Μπάμπαλη, που ως γνωστό ερμηνεύει το τραγούδι στους τίτλους της σειράς «Το Νησί», να είναι υποψήφια για να μας εκπροσωπήσει στην Eurovision σύμφωνα πάντα με την εκπομπή «Πρωινή Μελέτη»! Η πρόταση έγινε δεκτή από όλους καθώς η ερμηνεύτρια διαθέτει πολύ καλή φωνή.
Στη συνέχεια λοιπόν στελέχη της κρατικής τηλεόρασης επικοινώνησαν με τη δισκογραφική εταιρεία στην οποία ανήκει η Ανδριάννα Μπάμπαλη και τους έγινε η πρόταση. Να διευκρινίσουμε πως η πρόταση δεν είναι για κατευθείαν ανάθεση αλλά να είναι η ερμηνεύτρια ανάμεσα σε αυτούς που θα διαγωνιστούν για να ανακηρυχθεί το ποιος θα εκπροσωπήσει τη χώρα μας στο φεστιβάλ της Eurovision που θα γίνει το Μάιο στο Ντίσελντορφ.

Η Ανδριάνα Μπάμπαλη στη Eurovision | gossip-tv.gr
τι ωραια νεα!!πολυ μου αρεσει η μπαμπαλη!!και θα ειναι και καλο να εχουμε πολλες διαφορετικες συμμετοχες για να διαλεξουμε!τωρα αν θα μπορεσει να σταθει με αγγλικο στιχο?αυτο δεν το ξερω..αλλα μετα τα περσινα, φοβαμαι οτι παλι θα επιχειρησουν να πανε καποιοι με ελληνικο..
παρτε και ενα videaki απο την συμμετοχη της μπαμπαλη σε κατι βραβεια mad..

 
Μηνύματα
4.099
Likes
1.797
Επόμενο Ταξίδι
Αμερικη
Ταξίδι-Όνειρο
Wuthering Heights
Μπα δε τη γουσταρω....Σα γατα τραγουδαει..
θα την παρει ο υπνος on stage και εμας at home:xmas_cool::xmas_cool:
Αν ειναι ετσι ας βαλουμε τον Nick Cave...
Eιναι κομματακι πιο κεφατος..αχχαα
 

kon_gav

Member
Μηνύματα
450
Likes
51
Επόμενο Ταξίδι
Ιταλία!
Ταξίδι-Όνειρο
όλος ο πλανήτης ΓΗ !
Ας πάει όποιος θέλει αρκεί να μην κερδίσει και έχουμε να πληρώνουμε
 

Εκπομπές Travelstories

Booking.com

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.230
Μηνύματα
884.380
Μέλη
38.919
Νεότερο μέλος
ArgiroPappa

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom