Eurovision Song Contest 2011

latina

Member
Μηνύματα
1.414
Likes
298
Επόμενο Ταξίδι
??
Ταξίδι-Όνειρο
κούβα και ινδία
Μπα δε τη γουσταρω....Σα γατα τραγουδαει..
θα την παρει ο υπνος on stage και εμας at home:xmas_cool::xmas_cool:
Αν ειναι ετσι ας βαλουμε τον Nick Cave...
Eιναι κομματακι πιο κεφατος..αχχαα
εμ, βεβαια, εσυ αν δεν ειναι γαμπρουδακι, με κοιλιακους, που να βγαινει ημιγυμνο στην σκηνη δεν γουσταρεις..!:xmas_rolleyes:!
η κοπελα ειναι μια χαρα, ωραια φωνουλα εχει, αν βρει και καλο τραγουδι γιατι οχι?
 

rethimno

Member
Μηνύματα
1.770
Likes
1.052
Επόμενο Ταξίδι
Λεσβος
Ταξίδι-Όνειρο
Γύρος του κοσμου
Moυ αρεσει πολυ η Αντριαννα γιατι εκπροσωπει το εντεχνο τραγουδι, και η φωνη της ειναι πολυ καλη...
Τωρα αν τελικα παει εξαρταται απο τι θα πει.....μπαλαντα της πηγαινει αρκετα αλλα δεν θα εχει τυχη στη σκηνη θελουν......ενταση.....καταποντισμο....και εμπορικη μουσικη.....οτι κανει φασαρια....
 

varioAthens

Member
Μηνύματα
5.504
Likes
8.039
Συμφωνώ με Εβανζελί! ΚΑΙ γάτα ΚΑΙ βαρετή! Μου τη σπάει!!!
Και βρε Rethimno σιγά την έντεχνη κι αυτή...ζαμπόν με λίγα λιπαρά...πώς το έλεγε ένα τραγούδι της???
 
Μηνύματα
4.099
Likes
1.797
Επόμενο Ταξίδι
Αμερικη
Ταξίδι-Όνειρο
Wuthering Heights
Ρε Vario.... εκτιθεσαι! Αυτη με τα ζαμπα και τα μπεικον ειναι η Ευσταθια(η αφεντρα) αλλο νουμερο!
Η Μπαμπαλη ασχολειται μονο με την Lacta !:xmas_mrgreen::xmas_mrgreen:
 
Last edited by a moderator:

varioAthens

Member
Μηνύματα
5.504
Likes
8.039
Ρε Vario.... εκτιθεσαι! Αυτη με τα ζαμπα και τα μπεικον ειναι η Ευσταθια(η αφεντρα) αλλο νουμερο!
Η Μπαμπαλη ασχολειται μονο με την Lacta !:xmas_mrgreen::xmas_mrgreen:
Ε καλά βρε Εβανζελί, γράψε λάθος!!! Έγκωσα από την κουλτούρα!!! :xmas_mrgreen::xmas_mrgreen:
 

rethimno

Member
Μηνύματα
1.770
Likes
1.052
Επόμενο Ταξίδι
Λεσβος
Ταξίδι-Όνειρο
Γύρος του κοσμου
Συμφωνώ με Εβανζελί! ΚΑΙ γάτα ΚΑΙ βαρετή! Μου τη σπάει!!!
Και βρε Rethimno σιγά την έντεχνη κι αυτή...ζαμπόν με λίγα λιπαρά...πώς το έλεγε ένα τραγούδι της???[/quote


Μηπως τη μπερδευεις με την Ευσταθεια ????

Αποψη μου ειναι οτι μια καλη επιλογη θα ειναι η απ΄ευθειας αναθεση στην Αυγουστακη......η κοπελα το εχει.....ολο το πακετο.....
 
Last edited by a moderator:
Μηνύματα
4.099
Likes
1.797
Επόμενο Ταξίδι
Αμερικη
Ταξίδι-Όνειρο
Wuthering Heights
Εγω λεω να ξαναπαει η Ελπιδα...
Τωρα που ξαναβγηκε απο την αφανεια............:xmas_twisted::xmas_twisted::xmas_twisted:
 

rethimno

Member
Μηνύματα
1.770
Likes
1.052
Επόμενο Ταξίδι
Λεσβος
Ταξίδι-Όνειρο
Γύρος του κοσμου
Εγω λεω να ξαναπαει η Ελπιδα...
Τωρα που ξαναβγηκε απο την αφανεια............:xmas_twisted::xmas_twisted::xmas_twisted:
Μονο που οταν τη βαλανε να τραγουδησει το ''Σωκρατη εσυ super star '' σε καποιο πρωιναδικο αν θυμαμαι,ειχε ξεχασει τελειως τα λογια
 
Μηνύματα
4.099
Likes
1.797
Επόμενο Ταξίδι
Αμερικη
Ταξίδι-Όνειρο
Wuthering Heights
Μονο που οταν τη βαλανε να τραγουδησει το ''Σωκρατη εσυ super star '' σε καποιο πρωιναδικο αν θυμαμαι,ειχε ξεχασει τελειως τα λογια
Λογικο ειναι ....μετα απο 3000 χρονια:xmas_mrgreen:
 

CakeNet

Member
Μηνύματα
2.065
Likes
121
Επόμενο Ταξίδι
-
Ε οχιιι !!! Γιατι δεν παει σε καμια εκκλησια να πιασει στασιδι??
γιατι??? Μαλλον θα θελουμε να πατωσουμε φετος!
Τι αλλο θα ακουσω , θεε μου??
Την Ιταλια ποιος θα την εκπροσωπησει?? Ο Vasco Rossi??
Ελεος με τα γεροντια...:xmas_twisted:

Η νικήτρια του Ιταλικού X Factor απ' ότι ακούγεται.

Ε...όχι και νωρίς! Τώρα γίνονται τα πρωτομαγειρέματα, μετά Χριστούγεννα, μετά η ανακοίνωση των υποψήφιων τραγουδιστών, μετά ξεκούραση, μετά τα τραγούδια, μετά η επιλογή του τραγουδιού, μετά ξεκούραση, μετά οι προετοιμασίες, τα προγνωστικά με αποκορύφωμα τους ημιτελικούς και τον τελικό...μετά γκρίνια και μετά ξεκούραση για τα καλά! :xmas_mrgreen:

Για Φουρέϊρα είχα ακούσει κάτι... Αν και εδώ που τα λέμε... εδώ δεν έχουμε μαντήλι να κλάψουμε, η Eurovision μας μάρανε...
Κι εγώ έχω ακούσει (δεν ξέρω αν αναφέρεται κάτι και παρακάτω γιατί διαβάζω και απαντάω επι τόπου) για:

1) Φουρέιρα
2) Αυγουστάκη
3) Ήβη Αδάμου,
4) Τάμτα (ήθελε απευθείας ανάθεση)
5) Ψυχράμη
6) θέλει ο Μαρτάκης αλλά δεν ξέρω αν θα τον επιλέξει η ΕΡΤ
...σήμερα άκουσα και για 7) Μπάμπαλη
κάπου διάβασα και για τον 8) Θεοχάρη

...και δεν ξέρουμε και ποιος άλλος θα προκύψει. Τώρα, αυτό για την Λέανδρος το άκουσα από κάποιον γνωστό, αλλά θα δείξει κατά πόσο στέκει και που θα καταλήξει αν στέκει.

Aντε κεικ καιρος ηταν να αρχισουμε....λοιπον εμενα οι πληροφοριες μου λενε οτι παει Γιουροβιζιον η Αυγουστακη(η περυσινη ατυχη ) σε απ΄ευθειας αναθεση....
Τοχει η κοπελα......φωνη, μπριο,ομορφια,...ε οχι και η Λεανδρος.....για Γιουροβιζιον μιλαμε...οχι για ΚΑΠΗ...
Σιγά μην κάνουν απευθείας ανάθεση σε τόσο φρέσκο όνομα και χάσουν το τζέρτζελο της επιλογής και το μερίδιο της διαφημιστικής πίτας που πάει πακέτο :xmas_mrgreen:

αχ οχι αυτη με το μαλλι-κοκκοφοινικας!
Παιρνω δραμαμινες οταν την βλεπω να κουναει το κεφαλι περα δωθε! :xmas_eek::xmas_eek:
και αυτο το σοκολατι χρωμα μεσα στο χειμωνα , ποσο με εκνευριζει!!!
Ας της πει καποιος οτι το σολαριουμ ειναι καρκινογονο!:xmas_evil::xmas_evil:
Θα στείλουμε εσένα να την χτενίσεις...να της τα ισιώσεις τελείως όμως! :xmas_cheesygrin:

για τη Φουρεϊρα πηγαινε το σχολιο..
Η Λεανδρος μαλλον προς το Μανταμ Τισο πρεπει να κατευθυνθει
Τι να κάνει κι αυτή; Ελπίζει... τόσα ατού έχει! Είναι Ελληνίδα που μένει στην Γερμανία....και στην τελική, τι τον έχει δηλαδή τον τίτλο της Βαρώνισας; Όλο και κάποιους φιλογαλαζοαίματους δε θα τραβήξει; :xmas_biggrin:

Καλά από τώρα Eurovision? Ούτε η Λαμπίρη δεν έχει ασχοληθεί με το θέμα! Τελικά είμαστε πολύ μπροστά!
Μμμμμ! Δεν ασχολούμαστε με δευτερότριτες! :xmas_cool::xmas_cool::xmas_cool:

cake is back!!yupiiiii!!

και πολυ αργησε να ανοιχτει το θεμα λεω εγω..
περυσι το ειχαμε ανοιξει πολυ νωριτερα..οκτωβρη νομιζω..

anyway, ε, οχι και βικυ λεανδρος..πατε να με τρελανετε?
μια φουρειρα τουλαχιστον θελω για να ρθω στα ισια μου..μετα τον περσινο αλκαιο..αντε, μια αυγουστακη!!

και μην ξανακουσω τα χαζα για ταχα μου συμμετοχη του "απο φωνη κορμαρα" ηθοποιου- τραγουδιστη- χορευτη- νεου κολλητου του ψινακη, θεοχαρη (επιθετο δεν ξερω και δεν θελω να μαθω) γιατι θα μου ανεβει το αιμα στο κεφαλι..
Έλα ντε; Είχε μια κινητικότητα από πιο πριν πέρυσι... λίγο ο Καλημέρης που ήταν στην ΕΡΤ, λίγο που δεν είχαμε τις δημοτικές μέσα στον Νοέμβρη...αλλά φέτος, τώρα ξεκινάει η κινητικότητα.

Τώρα, ο Αλκαίος μια χαρά ήταν και στάθηκε αξιοπρεπέστατα, τα είπαμε αυτά! Το λένε και τα χαρτιά της βαθμολογίας που τον έφεραν σε θέση καλύτερη κι από της Βίσση!

Όσο για τον Θεοχάρη...γιατί είσαι τόσο κακιά και δεν το αφήνεις το παιδί να πάει να παίξει στον Ελληνικό τελικό; Καιρός του δεν είναι πια να κάνει επιτέλους κάτι που δεν το έκανε πρώτος ο Δημήτρης Βλάχος; Έλεος! :xmas_cool:

Τώρα βέβαια, ποτέ δεν ξέρεις κιόλας από που θα σου έρθει η έκπληξη.

Εμενα δε με χαλαει αυτος ο νεος κολλητος Ψινακη......
καθολου θα ελεγα........ :xmas_cool::xmas_cheesygrin:
Αλίμονο! :xmas_twisted:

Η Ανδριάνα Μπάμπαλη στη Eurovision

Πυκνώνουν οι φήμες που λένε ότι έγινε πρόταση στην Ανδριάννα Μπάμπαλη,να είναι μια από τις υποψήφιες εκπροσώπους μας στο φετινό διαγωνισμό της Εurovision. Σε σύσκεψη λοιπόν που έγινε την προηγούμενη βδομάδα στο ραδιομέγαρο της Αγίας Παρασκευής, στέλεχος της ΕΡΤ πρότεινε η Ανδριάννα Μπάμπαλη, που ως γνωστό ερμηνεύει το τραγούδι στους τίτλους της σειράς «Το Νησί», να είναι υποψήφια για να μας εκπροσωπήσει στην Eurovision σύμφωνα πάντα με την εκπομπή «Πρωινή Μελέτη»! Η πρόταση έγινε δεκτή από όλους καθώς η ερμηνεύτρια διαθέτει πολύ καλή φωνή.
Στη συνέχεια λοιπόν στελέχη της κρατικής τηλεόρασης επικοινώνησαν με τη δισκογραφική εταιρεία στην οποία ανήκει η Ανδριάννα Μπάμπαλη και τους έγινε η πρόταση. Να διευκρινίσουμε πως η πρόταση δεν είναι για κατευθείαν ανάθεση αλλά να είναι η ερμηνεύτρια ανάμεσα σε αυτούς που θα διαγωνιστούν για να ανακηρυχθεί το ποιος θα εκπροσωπήσει τη χώρα μας στο φεστιβάλ της Eurovision που θα γίνει το Μάιο στο Ντίσελντορφ.

Η Ανδριάνα Μπάμπαλη στη Eurovision | gossip-tv.gr
τι ωραια νεα!!πολυ μου αρεσει η μπαμπαλη!!και θα ειναι και καλο να εχουμε πολλες διαφορετικες συμμετοχες για να διαλεξουμε!τωρα αν θα μπορεσει να σταθει με αγγλικο στιχο?αυτο δεν το ξερω..αλλα μετα τα περσινα, φοβαμαι οτι παλι θα επιχειρησουν να πανε καποιοι με ελληνικο..
παρτε και ενα videaki απο την συμμετοχη της μπαμπαλη σε κατι βραβεια mad..
Είναι καλό να βλέπουμε διαφορετικά πράγματα, αρκεί να έρθουν να παίξουν με όρους Eurovision και να μην έρθουν απλά να το παίξουν εξυπνάκηδες με το θράσσος να μην έχουν παρακολουθήσει ποτέ Eurovision και απλά την κατακρίνουν! :xmas_cool:

Μονο που οταν τη βαλανε να τραγουδησει το ''Σωκρατη εσυ super star '' σε καποιο πρωιναδικο αν θυμαμαι,ειχε ξεχασει τελειως τα λογια
Εμ...άμα είχε να το πει από τότε! :xmas_mrgreen:

Τώρα...όσοι θέλουν να μπούνε απλά στο θέμα μας για να πουλήσουν πνεύμα, όντας πρόσωπα που μόνο κατακρίνουν τον διαγωνισμό, ε, θα πούμε τον Δευκ να μας κάνει κλειστό γκρουπ και θα τους μπλοκάρουμε! :xmas_cheesygrin::xmas_cheesygrin::xmas_cheesygrin:
 

CakeNet

Member
Μηνύματα
2.065
Likes
121
Επόμενο Ταξίδι
-
Α...έχουμε και την πρώτη επιλογή τραγουδιού...και είναι της Ελβετίας:

 
Last edited by a moderator:

CakeNet

Member
Μηνύματα
2.065
Likes
121
Επόμενο Ταξίδι
-
Να και ένα βιντεάκι από τον τελικό του Ιταλικύ X Factor και την Nathalie Giannitrapani που το κέρδισε και πιθανότατα να εκπροσωπήσει την Ιταλία στον διαγωνισμό. Επίσημες ανακοινώσεις δεν έχουν γίνει ακόμη..απ' όσο ξέρω τουλάχιστον.

 
Last edited by a moderator:

Εκπομπές Travelstories

Τελευταίες δημοσιεύσεις

Booking.com

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.228
Μηνύματα
884.347
Μέλη
38.919
Νεότερο μέλος
ArgiroPappa

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom