Eurovision

ANNA-PANOS

Member
Μηνύματα
2.000
Likes
2.093
Επόμενο Ταξίδι
........................
Ταξίδι-Όνειρο
Τώρα, απλά ένα ταξίδι...
Δεν βλέπω κίνηση φέτος... πολύ ησυχία
 

rethimno

Member
Μηνύματα
1.770
Likes
1.052
Επόμενο Ταξίδι
Λεσβος
Ταξίδι-Όνειρο
Γύρος του κοσμου
Γιατί στέλνει η Ελλάδα αυτό το πιτσιρικι στη λαιμητόμο ??
Καλλίτερα να κοπεί από το να πιάσει πάτο ,...
Φταίει ότι είναι γόνος εφοπλιστικής οικογένειας ??
 

varioAthens

Member
Μηνύματα
5.492
Likes
7.998
Εγω δεν καταλαβαινω γιατι ΚΑΘΕ χρονο και ΠΡΙΝ καν ακουσουμε τα τραγουδια, εχει ηδη δημιουργηθει κλιμα προς ενα τραγουδι και μας επιβαλλεται ως φαβορι… Καποτε ηταν ο νορβηγος με το βιολι, αλλοτε ο αυστριακος με το μουσι και την τουαλετα, τωρα η σουηδεζα… Ειναι προκαθορισμενος ο νικητης και τζαμπα χτυπιομαστε;

Ωστοσο, απο τον 1ο ημιτελικο, εκτος απο την Σουηδια 🇸🇪 που μου αρεσει αλλα δεν ξερω αν μου αρεσει γιατι μου «επιβληθηκε»
ή θα μου αρεσε ουτως ή αλλως (σας εκαψα τον εγκεφαλο 😂) για καποιο λογο ξεχωρισα και:
Ελβετια 🇨🇭
Ισραηλ 🇮🇱
Μολδαβια 🇲🇩
Φινλανδια 🇫🇮
 

tripakias

Member
Μηνύματα
8.031
Likes
12.138
Επόμενο Ταξίδι
Άγιος Μαυρίκιος
Ταξίδι-Όνειρο
Εκεί
Γενικά είχε ωραία τραγούδια. Μου άρεσαν Τσεχία, Σουηδία, Φινλανδία, Πορτογαλία, Κροατία, Ελβετία, Μολδαβία και Μάλτα. Ισραήλ μόνο τα τελευταία 30 δευτερόλεπτα, Νορβηγία δεν μου άρεσε η εμφάνιση αν και το τραγουδάκι συμπαθητικό και η Σερβία ήταν μια ηχορύπανση (απορώ πως πέρασε).
 

varioAthens

Member
Μηνύματα
5.492
Likes
7.998
Α επισης ξεχασα να πω οτι απο αυτα που πανε κατευθειαν τελικο μου αρεσαν της Γερμανιας 🇩🇪 (κι ομως) και της Ιταλιας 🇮🇹 (αααχ Μαααααρκο!!! 🥰)
 

MVSylvia

Member
Μηνύματα
592
Likes
2.392
Η Φινλανδια κερδισε στην ψηφο του κοινου με μεγαλη διαφορα αλλα επειδη η Σουηδια πηρε τους περισσοτερους βαθμους απο τις επιτροπες, συνδυαστικα περασε στην πρωτη θεση.

Ποτε μου δεν χωνεψα την αποφαση να βγαινει ο νικητης με αυτο τον τροπο. Προτιμουσα τις εποχες πριν το 2009 που υπηρχε μονο η ψηφος του κοινου.
 
Last edited:

go2dbeach

Member
Μηνύματα
5.967
Likes
9.374
Επόμενο Ταξίδι
Λατινική Αμερική
Ταξίδι-Όνειρο
Λατινική Αμερική
Ήταν πανέτοιμοι για οοουυυυυ τη στιγμή της ψηφοφορίας μας, αλλά εμείς δώσαμε 4 στην Κύπρο και οι καημένοι στην αρένα δεν είχαν ποιόν να γιουχάρουν!
 

Εκπομπές Travelstories

Τελευταίες δημοσιεύσεις

Booking.com

Ενεργά Μέλη

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.195
Μηνύματα
883.529
Μέλη
38.899
Νεότερο μέλος
RDESPOINA

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom