FC Barcelona - Mes que un club / Camp Nou

IreneIrene

Member
Μηνύματα
6
Likes
1
@panpan καλησπέρα ! Μήπως τυχαίνει να γνωρίζεις από ποιο site θα μπορούσαμε να βρούμε φθηνά εισιτήρια για τον αγώνα barcelona - Malaga στις 20/11 ?
 

serginio

Member
Μηνύματα
509
Likes
367
Επόμενο Ταξίδι
Νάπολι,Ιταλία
Ταξίδι-Όνειρο
Ισλανδία
@panpan καλησπέρα ! Μήπως τυχαίνει να γνωρίζεις από ποιο site θα μπορούσαμε να βρούμε φθηνά εισιτήρια για τον αγώνα barcelona - Malaga στις 20/11 ?
Εγώ πάντως που έψαχνα και ρώτησα φίλο μου -που μένει Βαρκελώνη και πάει σε αγώνες-μου πρότεινε μόνο το επίσημο site για αγορά εισιτηρίων.
Επίσης ως καλύτερη θέα μου πρότεινε 3ο διάζωμα χαμηλά.
 
Last edited:

panpan

Member
Μηνύματα
6.880
Likes
26.791

fotast

Member
Μηνύματα
9.393
Likes
14.315
Τι Μπάρτσα ήταν η χθεσινή;Θύμισε παλιές καλές μέρες...Αν γίνει το θαύμα μεθαύριο θα ξαναγράψουμε την ιστορία του ποδοσφαίρου.....
 

chrisbd

Member
Μηνύματα
2.675
Likes
16.428
Μπαλάρα χθες πράγματι (το 3ο όμως ήταν οφσαιτ μεταξύ μας) ... τώρα με τη Θέλτα έπαιζε βέβαια αλλά μην ξεχνάμε ότι απέκλεισε τη ΡΕΑΛ στο Copa delRay (και τον Panathanaikos :) ) ...

Για το CL την τετάρτη ναι το βλέπω και γω όχι απλά χλωμό αλλά απίθανο.. 180 + φορές έχει έρθει το 4-0 σε αγώνες νοκ αουτ στο CL δεν έχει ανατραπεί ποτέ... και ειδικά αυτή τη PSG όπως την είδαμε... αλλά αν ποτέ ανατραπεί μόνο μια Μπάρτσα του Μέσι του θεού της μπάλας θα το κάνει... και θαύματα μόνο ο θεός κάνει..:D
 

fotast

Member
Μηνύματα
9.393
Likes
14.315
Μπαλάρα χθες πράγματι (το 3ο όμως ήταν οφσαιτ μεταξύ μας) ... τώρα με τη Θέλτα έπαιζε βέβαια αλλά μην ξεχνάμε ότι απέκλεισε τη ΡΕΑΛ στο Copa delRay (και τον Panathanaikos :) ) ...

Για το CL την τετάρτη ναι το βλέπω και γω όχι απλά χλωμό αλλά απίθανο.. 180 + φορές έχει έρθει το 4-0 σε αγώνες νοκ αουτ στο CL δεν έχει ανατραπεί ποτέ... και ειδικά αυτή τη PSG όπως την είδαμε... αλλά αν ποτέ ανατραπεί μόνο μια Μπάρτσα του Μέσι του θεού της μπάλας θα το κάνει... και θαύματα μόνο ο θεός κάνει..:D
Ωραία τοποθέτηση..Ας δούμε λοιπόν τι θα πουν και οι θεοί....
 

fotast

Member
Μηνύματα
9.393
Likes
14.315
Έγινε στα αλήθεια;Μήπως είναι ψέμματα;

Εννοείται οτι υπάρχουν παράπονα απο τους Γάλλους αλλά σε τέτοια ματς δεν μπορεί να είσαι τόσο σοφτ...
 
Last edited:

thanosth

Member
Μηνύματα
3.372
Likes
6.868
Επόμενο Ταξίδι
Θάσος με ιστιοπλοϊκό!
Ταξίδι-Όνειρο
Happy Slam, AO
η απόλυτη δικαίωση του τίτλου του τόπικ! μες κε ουν κλουμπ,,, η απολυτη ανατροπή, δυο φορές, μια μετα το 0-4 του πρωτου αγώνα, και μια μετά το 3-1 που ολα εδειξαν να εχουν τελειώσει... κι ομως δεν.
μου θυμισε εκεινη την παραπλήσια ανατροπή στο ιδιο γήπεδο, Μανιου κοντρα στην Μπαγιερν Μονάχου στον τελικό του τσαμπιονς λινγκ οπου σε 3 λεπτά ηρθαν τα πανω κατω
 

Εκπομπές Travelstories

Booking.com

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.214
Μηνύματα
883.826
Μέλη
38.904
Νεότερο μέλος
pstrougaris@yahoo

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom