FC Barcelona - Mes que un club / Camp Nou

chrisbd

Member
Μηνύματα
2.674
Likes
16.384
Α δεν το κατάλαβα, έτσι που το έγραψε, εγώ που δεν το παρακολουθώ το άθλημα, νόμισα ότι έχει καμία λευχαιμία ο άνθρωπος.
ε ρε Γιώργο ... είπαμε αντιπαθείς το ποδόσφαιρο δεν χρειάζεται να τους πεθάνεις και τους παίχτες..
 

chrisbd

Member
Μηνύματα
2.674
Likes
16.384
Ο Λαπόρτα ( ο προεδρος που μολις εκλέχθη στη 2η πλέον θητεία του) πρότεινε περικοπη 50% στον Μέσι για νέο συμβόλαιο και τωρα η μπάλα είναι στον Μέσι.. προσωπικά ελπίζω να μείνει ... και οχι μονο για την υστεροφημία του....
 

fotast

Member
Μηνύματα
9.370
Likes
14.270
Αντε μπας και ξεκολλήσουμε :) Δύσκολο βέβαια..Δυστυχώς η πολύ καλή φουρνιά των Ισπανών παικτών δεν είχε την ανάλογη συνέχεια...
 

chrisbd

Member
Μηνύματα
2.674
Likes
16.384
Ο Τσαβι όσο παει συμμαζευει την ομάδα και του χρόνου θα ειναι άκρως ανταγωνιστική.. Πάντως αυτο το εκκωφαντικό 0-4 δεν το περίμενα με τίποτα.. και οι 2 ομάδες ερχονταν απο ευρωπαϊκό παιχνίδι.. η απουσία Μπενζεμά τελικά παιζει καταλυτικό ρόλο φαίνεται..
 

panpan

Member
Μηνύματα
6.873
Likes
26.669
Σίγουρα η δουλειά του Τσάβι αποδίδει. Εχθές το βράδι είχαμε μαζευτεί στο ταβερνάκι του οικισμού
και ήταν χωρισμένοι στα δύο. Η πλάκα είναι ότι οι οπαδοί της Ρεάλ ήταν περισσότεροι για να γλυτώσουν το δούλεμα οι της Μπαρσελόνας σε μια ενδεχόμενη βαριά ήττα.
Η αλήθεια είναι ότι περίμενα μια ισοπαλία ή μια ήττα της Μπάρσα με ένα γκολ λόγω της απουσίας
του Μπενζεμά. Δεν περίμενα αυτό το αποτέλεσμα και ούτε είδα το ματς μετά το πρώτο γκολ, γιατί
έπρεπε να φύγουμε. Μεγάλη 😮 έκπληξη .
 

thanosth

Member
Μηνύματα
3.369
Likes
6.854
Επόμενο Ταξίδι
Θάσος με ιστιοπλοϊκό!
Ταξίδι-Όνειρο
Happy Slam, AO
Τι και ήταν το χτεσινοβραδυνό ;
Από τη μια ο οδυνηρός αποκλεισμός από τους πεμπτοεκτους της Γερμανίας
και από την άλλη οι 30 χιλιάδες περίπου υποστηρικτές της Άιντραχτ Φρανκφούρτης που βρέθηκαν,άγνωστο πώς, στο γήπεδο Νου Καμπ και έκαναν το μοιάζει περισσότερο βμε εντός έδρας παρά με εκτός έδρας αναμέτρηση.
Ακόμη αναρωτιούνται εκεί στην Καταλονία πως αγοράστηκαν τόσα πολλά εισιτήρια από από φιλοξενούμενους φιλάθλους, αντί των 5000 που προβλεπόταν.
 

panpan

Member
Μηνύματα
6.873
Likes
26.669
πως αγοράστηκαν τόσα πολλά εισιτήρια από από φιλοξενούμενους φιλάθλους,
Αν ερχόταν κάποιος και μου έλεγε να χρησιμοποιήσει την Ισπανική κάρτα μου να του βγάλω
εισιτήριο και θα μου έδινε τα διπλά,θα του έβγαζα.
 

Εκπομπές Travelstories

Τελευταίες δημοσιεύσεις

Booking.com

Ενεργά Μέλη

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.164
Μηνύματα
882.614
Μέλη
38.879
Νεότερο μέλος
Τonia

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom