FINAL FOUR στη Βαρκελωνη

eva kas

Member
Μηνύματα
961
Likes
225
Επόμενο Ταξίδι
οσο πιο μακρια γινεται!
Ταξίδι-Όνειρο
Ανταρκτικη + Αρκτικη
ο παναθηναικος δεν επαιξε και το καλυτερο του παιχνιδι,πολλα τα λαθη του αλλα ευτυχως δεν μας στοιχησαν,επικρατησε ευκολα και ευτυχως για εμενα γιατι ειμει και ανχωδης ανθρωπος...........
την Κυριακη θα δουμε σιγουρα ενα πολυ καλο αγωνα γι'αυτο οσοι εχουν πιεση ας παρουν τα φαρμακα του πριν κατσουν να τον παρακολουθησουν!!!!!!
ουτε εγω προλαβα τα off topic γαμωτο...................
 

KIKI

Member
Μηνύματα
2.697
Likes
6.676
Επόμενο Ταξίδι
Ιορδανία
Ταξίδι-Όνειρο
Αφρική Ναμιμπια
eva πήρα ήδη το πρωτο ηρεμιστικο για να πιασει μεχρι τις πέντε !!!

Αντε , γερά με τσαμπουκά για ένα ακομα κυπελλο !!!
 
Μηνύματα
4.099
Likes
1.797
Επόμενο Ταξίδι
Αμερικη
Ταξίδι-Όνειρο
Wuthering Heights
αν και ημουν σε διλημμα,γιατι ως γνωστον αγαπω Ισραηλ , η ομαδαρα μου εδειξε ποιος ειναι το αφεντικο σημερα στην Βαρκελωνη!!
Μπραβο τριφυλλαρα , παντα τετοια!
Ο Sato θεος!!
 

KIKI

Member
Μηνύματα
2.697
Likes
6.676
Επόμενο Ταξίδι
Ιορδανία
Ταξίδι-Όνειρο
Αφρική Ναμιμπια
παναθα για άλλη μια φορά σε ευχαριστουμε ......!!!!!!!
 

dik-7

Member
Μηνύματα
1.527
Likes
2.044
Επόμενο Ταξίδι
Θα δειξει!
Ταξίδι-Όνειρο
Νησια μπορα μπορα
Συγχαρητηρια και από εμένα. Ηταν η καλύτερη ομάδα και το απέδειξε σε ένα μέτριο κατά εμένα φαιναλ φορ.
Ιδίως η Σιένα και η Ρεαλ, αλλες χρονιές δεν υπήρχε περίπτωση να φθάσουν στα τελικά.
 

fotast

Member
Μηνύματα
9.393
Likes
14.315
Θα συμφωνήσω οτι το επίπεδο ηταν μέτριο.Σίγουρα έλειπε η Μπαρτσελόνα που ηταν πολύ καλύτερη από Σιένα και Ρεάλ.
 

Leftris B

Member
Μηνύματα
1.784
Likes
1.111
Επόμενο Ταξίδι
τοσκάνη
Ταξίδι-Όνειρο
japan
Θα συμφωνήσω οτι το επίπεδο ηταν μέτριο.Σίγουρα έλειπε η Μπαρτσελόνα που ηταν πολύ καλύτερη από Σιένα και Ρεάλ.
συγχαρητήρια στον παναθηναικο!! η μπαρτσελόνα είχε τελικα την ατυχία να πέσει πάνω στους πρωταθλητες κι οταν χανεις 3 ματς είσαι και ποιο ''μαγκας'' η σιένα απο την στιγμή που έκανε 3 καθαρες νίκες απέναντι στον ολυμπιακό δικαιούται να ειναι εκει.... η αλήθεια ειναι ότι όταν ειναι στις 3 νικες δεν υπάρχει δικιολογία ούτε αμφισβήτηση... και πάλι συγχαρητήρια γι αυτη την ομαδα που μας έχει χαρίσει απειρες χαρές!!:clap:
 

Earth Citizen

Member
Μηνύματα
2.859
Likes
7.077
Ταξίδι-Όνειρο
Ιαπωνία, Λίμνες Καναδά
Τρελαίνομαιιιιιιι!!!!

Να πάρει, την Πέμπτη έφυγα από Βαρκελώνη, έπρεπε τώρα να ήμουν εκεί για να πανηγυρίζω στη La Rambla!! Aντ' αυτού πανηγύριζα με τους καταλανούς τη νίκη επί της Ρεάλ την Τρίτη:cool:

Κι ένα μικρό bonus, η αφίσα της διοργάνωσης...
 

Attachments


Εκπομπές Travelstories

Τελευταίες δημοσιεύσεις

Booking.com

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.215
Μηνύματα
883.829
Μέλη
38.904
Νεότερο μέλος
pstrougaris@yahoo

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom