Air France Flying Blue

Samion

Member
Μηνύματα
10.364
Likes
9.288
Επόμενο Ταξίδι
Παλέρμο
Μα είναι δυνατόν να λήγουν τα μίλια;
για την ακριβεια ληγουν αν δεν κανεις τπτ σε 2 χρονια, δηλ εστω 1 πτηση με τη συμμαχια η 1 οποιαδηποτε αγορα με πιστωτικη τους.
 

Sassenach77

Member
Μηνύματα
7.139
Likes
20.427
Επόμενο Ταξίδι
Τατζικιστάν
Ταξίδι-Όνειρο
Γη του Πυρός
για την ακριβεια ληγουν αν δεν κανεις τπτ σε 2 χρονια, δηλ εστω 1 πτηση με τη συμμαχια η 1 οποιαδηποτε αγορα με πιστωτικη τους.
Αυτά τα ξέρω αλλά δεν με παρηγορουν....
 

Yorgos

Member
Μηνύματα
9.666
Likes
50.513
Επόμενο Ταξίδι
Umhlanga
Ταξίδι-Όνειρο
Περού τότε, τώρα, πάντα
Πριν κάποιο καιρό κάποιος ΦΑΝΤΑΣΤΙΚΟΣ σεληνιασμένος συμφορουμίτης έβαλε αυτό το σάιτ
owenrudge.net - Utility Base - Star Alliance Mileage Earnings Calculator
το οποίο με βοηθάει απίστευτα στο να υπολογίζω πόσα μίλια (και αν!) παίρνω σε κάθε πτήση της αστροσυμμαχίας.

Ψάχνω κάτι αντίστοιχο για τη skyteam , έχουμε;

Κι αν δεν έχουμε, μπορεί να μου πει κάποιος τι % μιλίων παίρνω για κάθε μία από τις ακόλουθες class στην AF/KL:
Q, L, T
 

Yorgos

Member
Μηνύματα
9.666
Likes
50.513
Επόμενο Ταξίδι
Umhlanga
Ταξίδι-Όνειρο
Περού τότε, τώρα, πάντα

taver

Member
Μηνύματα
12.487
Likes
28.955
Ταξίδι-Όνειρο
Iles Kerguelen
Σπουδαίο site, πρώτο παράδειγμα που δοκίμασα, και ήδη έκανε λάθος... (Έβαλα Royal Air Maroc σε Y για πτήση Dakhla (VIL) -> Agadir (AGA) που έχω σε λίγες μέρες, και στα αποτελέσματα που γύρισε δεν περιλαμβάνεται η British Airways).
 

Yorgos

Member
Μηνύματα
9.666
Likes
50.513
Επόμενο Ταξίδι
Umhlanga
Ταξίδι-Όνειρο
Περού τότε, τώρα, πάντα
Σπουδαίο site, πρώτο παράδειγμα που δοκίμασα, και ήδη έκανε λάθος... (Έβαλα Royal Air Maroc σε Y για πτήση Dakhla (VIL) -> Agadir (AGA) που έχω σε λίγες μέρες, και στα αποτελέσματα που γύρισε δεν περιλαμβάνεται η British Airways).
Έχεις άλλο να προτείνεις; Καλοδεχούμενο.
 
D

Delmem38110

Guest
αξίζει να γίνω μέλος με λαταμ. έχω αγοράσει δυο πριμιουμ εκονομυ puq-scl, η να μην ασχοληθώ.
 

Yorgos

Member
Μηνύματα
9.666
Likes
50.513
Επόμενο Ταξίδι
Umhlanga
Ταξίδι-Όνειρο
Περού τότε, τώρα, πάντα
αξίζει να γίνω μέλος με λαταμ. έχω αγοράσει δυο πριμιουμ εκονομυ puq-scl, η να μην ασχοληθώ.
Αξίζει να γίνεις μέλος μόνο αν σου δίνει πρόσβαση στα γραφεία της. Οπότε μπορείς να ζωστείς με εκρηκτικά και να γίνεις ήρωας για όσους έχουμε δεινοπαθήσει από αυτούς πολλάκις.
 

taver

Member
Μηνύματα
12.487
Likes
28.955
Ταξίδι-Όνειρο
Iles Kerguelen
αξίζει να γίνω μέλος με λαταμ. έχω αγοράσει δυο πριμιουμ εκονομυ puq-scl, η να μην ασχοληθώ.
Γράψου σε κάποια εταιρία της Oneworld με την οποία είναι πιθανότερο να πετάς στο μέλλον (π.χ. British Airways, Iberia, Qatar κλπ), και πέρνα τα μίλα σου στο πρόγραμμά τους.
 

Εκπομπές Travelstories

Booking.com

Ενεργά Μέλη

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.188
Μηνύματα
883.373
Μέλη
38.895
Νεότερο μέλος
tsala

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom