Γενικά Freedom Pass και αεροπορικές εταιρείες

Tonia vl

New Member
Μηνύματα
1
Likes
0
Καλησπέρα σε όλο το team, θα ήθελα την βοήθεια σας.
Σκοπεύω να ταξιδέψω τον Ιανουάριο στο εξωτερικό αξιοποιώντας το freedom pass, μήπως γνωρίζει κανείς αν μπορώ να κλείσω τα εισητηρία από τώρα για τον Ιανουάριο με το freedom; H δεν είναι εφικτό εξαιτίας της λήξης του στις 31/12;
 

tzep chris

New Member
Μηνύματα
1
Likes
0
Λογικα
Καλησπέρα σε όλο το team, θα ήθελα την βοήθεια σας.
Σκοπεύω να ταξιδέψω τον Ιανουάριο στο εξωτερικό αξιοποιώντας το freedom pass, μήπως γνωρίζει κανείς αν μπορώ να κλείσω τα εισητηρία από τώρα για τον Ιανουάριο με το freedom; H δεν είναι εφικτό εξαιτίας της λήξης του στις 31/12;
Λογικα θα γινεται να κλεισεις εισητηρια και για μετα τις 31/12,δοκιμασε το δεν εχεις κατι να χασεις,το πολυ πολυ θα σου απορριψει την αγορα
Εγω θα ηθελα να ρωτησω εαν γινεται και εχει δοκιμασει καποιος να κλεισει εισητηρια μεσω της Wizz Air και του freedom pass?
 

giannhsp

New Member
Μηνύματα
1
Likes
0
Λογικα

Λογικα θα γινεται να κλεισεις εισητηρια και για μετα τις 31/12,δοκιμασε το δεν εχεις κατι να χασεις,το πολυ πολυ θα σου απορριψει την αγορα
Εγω θα ηθελα να ρωτησω εαν γινεται και εχει δοκιμασει καποιος να κλεισει εισητηρια μεσω της Wizz Air και του freedom pass?
Καλησπερα! Εγω προσπαθησα απο Wizz Air για Βιεννη και μου απερριψε την πληρωμη οποτε φανταζομαι δεν γινεται
 

ποπινο

Member
Μηνύματα
205
Likes
198
Επόμενο Ταξίδι
ΝΑΠΟΛΗ -ΑΜΑΛΦΙ
Ονειρεμένο Ταξίδι
ΣΙΓΚΑΠΟΥΡΗ
Καλησπέρα σε όλο το team, θα ήθελα την βοήθεια σας.
Σκοπεύω να ταξιδέψω τον Ιανουάριο στο εξωτερικό αξιοποιώντας το freedom pass, μήπως γνωρίζει κανείς αν μπορώ να κλείσω τα εισητηρία από τώρα για τον Ιανουάριο με το freedom; H δεν είναι εφικτό εξαιτίας της λήξης του στις 31/12;
Καλησπέρα, γίνεται.
Εγώ έκλεισα με freedon pass αεροπορικά για τις κόρες μου και θα ταξιδέψουν τον Ιανουάριο. Μπορείς να ΄΄κλείσεις΄΄ για όποιο μήνα θέλεις αρκεί να το χρησιμοποιησεις μέχρι 31/12(είναι η τελευταία μέρα που μπορείς να κανείς συναλλαγή )
 

Chris9999

New Member
Μηνύματα
3
Likes
0
Σήμερα έκανα δοκιμή και κατάφερα να αγοράσω κανονικά εισιτήρια από την Ryanair, οπότε να το έχετε στον νου σας ότι γίνεται.
Καλησπέρα, θα πάω Ισπανία Δεκέμβριο , έχεις είδη κλείσει εισιτήριο για να πάω εκεί, ξέρετε αν μπορώ να κλείσω εισιτήριο για την επιστροφή με το freedom pass, δλδ Μάλαγα-Αθήνα
 

Chris9999

New Member
Μηνύματα
3
Likes
0
Δεν βρίσκω λόγο να παίζει κάποιον ρόλο η κατεύθυνση του δρομολογίου
Δεν βρίσκω λόγο να παίζει κάποιον ρόλο η κατεύθυνση του δρομολογίου
Ευχαριστώ, για την απάντηση, , θα το δοκιμάσω να κλείσω εισιτήριο για Αθήνα με το freedom pass να δω αν γίνετε
 

anastasia_mar

New Member
Μηνύματα
1
Likes
0
Καλησπέρα θα ήθελα να ρωτήσω αν μπορούμε να κλείσουμε εισιτήρια με freedom pass μέσω της Wizz ή γίνεται μόνο με Aegean?
 

Konzoidi

New Member
Μηνύματα
1
Likes
0
Καλησπέρα σε όλη την παρέα, έχω δυο ερωτησουλες.
Πρώτον, με freedom pass μπορώ να κλείσω αεροπορικά εισιτήρια μέσω της Ryanair για εξωτερικό;
Δεύτερον, είναι εφικτό με το freedom pass να πληρώσω τη διαμονή στη χώρα που θέλω (ας πούμε στην Μάλτα) αν το κάνω ηλεκτρονικά;
Σας ευχαριστώ όλους πολύ!
 
Μηνύματα
9
Likes
3
Καλησπερα σε ολους καταρχας!θα ηθελα την βοηθεια σας αμεσα....Πιο συγκεκριμενα, θα ηθελα να ρωτησω αν στην κρατηση μιας πτησης δεν επαρκει το φριντομ πας για την πληρωμη του, γινεται να χρησιμοποιησω ταυτοχρονα μια πιστωτικη η χρεωστικη για την καλυψη του ποσου η οχι?
Μιλαμε παντα για πτηση με AEGEAN
Σας ευχαριστω προκαταβολικα!!!!
 

adiaforos

Member
Μηνύματα
1.049
Likes
1.589
Καλησπερα σε ολους καταρχας!θα ηθελα την βοηθεια σας αμεσα....Πιο συγκεκριμενα, θα ηθελα να ρωτησω αν στην κρατηση μιας πτησης δεν επαρκει το φριντομ πας για την πληρωμη του, γινεται να χρησιμοποιησω ταυτοχρονα μια πιστωτικη η χρεωστικη για την καλυψη του ποσου η οχι?
Μιλαμε παντα για πτηση με AEGEAN
Σας ευχαριστω προκαταβολικα!!!!
Νομίζω ότι η απάντηση είναι ναι, (ίσως πρέπει να το κάνεις voucher πρώτα) αλλά δες καλύτερα εδώ.
 

Εκπομπές Travelstories

Τελευταίες δημοσιεύσεις

Booking.com

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.112
Μηνύματα
880.666
Μέλη
38.838
Νεότερο μέλος
Crimson_gr

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom