Aegean Airlines GenAIRation Aegean

mikrh tsopana

Member
Μηνύματα
1.715
Likes
7.789
Επόμενο Ταξίδι
Ελλάδα-Παλέρμο-Μπιλμπάο
Ταξίδι-Όνειρο
θα το αποφασίσω αύριο
Δε ξερω αν εχει καιρο που υπαρχει, αλλα σημερα παρατηρησα το genAIRation AEGEAN για ατομα 18-25. Εχει λεει μονιμα -15% εκπτωση, δωρεαν 23κιλη βαλιτσα 2 φορες το χρονο για ταξιδια με επιστροφη, -50% για μεταφορα κατοικιδιου και αλλα.

https://en.aegeanair.com/genairation/

Α ρε μανα, τι μ εκανες στα 20!
 

paefstra

Member
Μηνύματα
13.005
Likes
40.908
Δε ξερω αν εχει καιρο που υπαρχει, αλλα σημερα παρατηρησα το genAIRation AEGEAN για ατομα 18-25. Εχει λεει μονιμα -15% εκπτωση, δωρεαν 23κιλη βαλιτσα 2 φορες το χρονο για ταξιδια με επιστροφη, -50% για μεταφορα κατοικιδιου και αλλα.

https://en.aegeanair.com/genairation/

Α ρε μανα, τι μ εκανες στα 20!
ΚΙ εμεις οι μικρες τι να το κανουμε, πεταμε μονο με μιλια.
 

mikrh tsopana

Member
Μηνύματα
1.715
Likes
7.789
Επόμενο Ταξίδι
Ελλάδα-Παλέρμο-Μπιλμπάο
Ταξίδι-Όνειρο
θα το αποφασίσω αύριο
ΚΙ εμεις οι μικρες τι να το κανουμε, πεταμε μονο με μιλια.
Ναι αλλα εσεις οι μικρες που πετατε με μιλια μπορειτε να εχετε και δωρεαν τη βαλιτσα με ολα τα ζευγαρια γοβες και το λιτλ μπλακ ντρες ατσαλακωτο :haha:
 

taver

Member
Μηνύματα
12.477
Likes
28.937
Ταξίδι-Όνειρο
Iles Kerguelen
Δε ξερω αν εχει καιρο που υπαρχει, αλλα σημερα παρατηρησα το genAIRation AEGEAN για ατομα 18-25. Εχει λεει μονιμα -15% εκπτωση, δωρεαν 23κιλη βαλιτσα 2 φορες το χρονο για ταξιδια με επιστροφη, -50% για μεταφορα κατοικιδιου και αλλα.

https://en.aegeanair.com/genairation/

Α ρε μανα, τι μ εκανες στα 20!
Ενώ εμείς οι νέοι που είμαστε μοοοοόνο 24 χρόνια πάνω από το όριο, γιατί δηλαδή;
 

paefstra

Member
Μηνύματα
13.005
Likes
40.908
Το ξερετε οτι αυτη η παροχη μπορει να αντικατασταθει με το 15% που εδωσε το My Way σε ολους, η βαλιτσα με κουπονια της πιστωτικης η αγορα με μιλια (εγω πλεον εμαθα να πακεταρω τις γοβες στη χειραποσκευη και δεν χρειαζεται βαλιτσα, μαλιστα εχω γινει extreme πακεταροντας γοβες ακομη και σε σακιδιακι 40χ20χ30).
Σιγα τα αυγα, μη μασατε σε μαρκετινγκ για μετεφηβους.
 

barkour

Member
Μηνύματα
1.169
Likes
5.219
Ταξίδι-Όνειρο
Υεμενη
Το ξερετε οτι αυτη η παροχη μπορει να αντικατασταθει με το 15% που εδωσε το My Way σε ολους, η βαλιτσα με κουπονια της πιστωτικης η αγορα με μιλια (εγω πλεον εμαθα να πακεταρω τις γοβες στη χειραποσκευη και δεν χρειαζεται βαλιτσα, μαλιστα εχω γινει extreme πακεταροντας γοβες ακομη και σε σακιδιακι 40χ20χ30).
Σιγα τα αυγα, μη μασατε σε μαρκετινγκ για μετεφηβους.
Και τις περλες ;
 

mikrh tsopana

Member
Μηνύματα
1.715
Likes
7.789
Επόμενο Ταξίδι
Ελλάδα-Παλέρμο-Μπιλμπάο
Ταξίδι-Όνειρο
θα το αποφασίσω αύριο
Κατσε, η εκπτωση του My way δεν ειναι μονιμη. Αν δεν κανω λαθος, για μια φορα δεν ειναι;
 

paefstra

Member
Μηνύματα
13.005
Likes
40.908
Μονο για μια φορα. Ακομη δεν την εχω χρησιμοποιησει. Ειτε βρισκω εισιτηρια με κατω απο 50 ευρω που ειναι αμελητεο το 15% ειτε για τα πανακριβα ειναι σταγονα στον ωκεανο και καταφευγω στα μιλια.
Πρεπει να μαθεις τους δικους σου να αναφερουν το νουμερο σου σε ψωνια για να σου μαζευουν μιλια, εκτος απο αυτα που θα μαζευεις η ιδια μεσω booking και ψωνιων.
 

paefstra

Member
Μηνύματα
13.005
Likes
40.908
@mikrh tsopana το θεωρω δεδομενο οτι εχεις ανοιξει λογαριασμο μιλιων στη μαμα σου με το δικο σου μειλ γιατι που να τρεχει, εχεις παιξει το 20 χρονια Miles and Bonus για λογαριασμο της για να της φας τα μιλια.
Αν οχι, τρεχα
 

Μάγδα

Member
Μηνύματα
350
Likes
1.337
Επόμενο Ταξίδι
Κοπεγχάγη
Ταξίδι-Όνειρο
Νέα Υόρκη
Καλησπέρα. Η κόρη μου ανήκει στην κατηγορία GenAIRation. Σκέφτομαι να τη γράψω (ήδη είναι miles and bonus) στην κατηγορία. Ερώτηση: Λέει ότι στο πρώτο εισιτήριο που κλείνεται γίνεται έκπτωση 50%, φαντάζομαι μετά την εγγραφή γιατί είδη έχει εισιτήριο στο όνομα της αλλά σκεφτόμαστε να κλείσουμε και νέο ταξίδι. Να φανταστώ θα πρέπει να κάνει ξεχωριστή κράτηση από την υπόλοιπη οικογένεια για να έχει την έκπτωση 50% και για επόμενες πτήσεις 15%. Θα έχει δικαίωμα και για δυο ταξίδια βαλίτσα το χρόνο. Μπορεί να κάνει χρήση της βαλίτσας σε ένα από τα ταξίδια που έχει κλείσει πριν γίνει GenAIRation. Ευχαριστώ εκ των προτέρων.
 

Εκπομπές Travelstories

Booking.com

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.167
Μηνύματα
882.751
Μέλη
38.880
Νεότερο μέλος
Adamamdia

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom