Ντουμπάι Goodbye my love Dubai!

ntintikα

Member
Μηνύματα
34
Likes
32
paidia kalispera skeftomaste na pame dubai ioulio aksizei?an oxi ti allo proorismo exete na m proteinete sto eksoteriko?
 

ntintikα

Member
Μηνύματα
34
Likes
32
καλησπέρα παιδιά σκεφτόμαστε να πάμε dubai τον ιούλιο αξίζει?αν οχι εχετε να μου προτεινετε καποιο αλλο προορισμο?
 

Traveller

Member
Μηνύματα
3.935
Likes
3.921
Γράψτο και στα Αραβικά μια τρίτη φορά γιατί δεν το είδαμε... just joke....

όχι να μην πάτε στο Dubai και ειδικά τον Ιούλιο... εκτός ότι το μέρος έχει τα χάλια του θα ψηθείτε και στην ζέστη... να πάτε στην Ιταλία ή την Γαλλία...
 

Traveller

Member
Μηνύματα
3.935
Likes
3.921
Iούλιο μήνα να μην πάτε στην Βενετία... πρώτον θα είναι πανάκριβα, δεύτερον θα έχει τραγικό κόσμο και τρίτον θα βρωμοκοπάνε τα κανάλια...
 

North66

Member
Μηνύματα
4.303
Likes
5.039
Επόμενο Ταξίδι
Γεωργία
Ταξίδι-Όνειρο
Γροιλανδία
καλησπέρα παιδιά σκεφτόμαστε να πάμε dubai τον ιούλιο αξίζει?αν οχι εχετε να μου προτεινετε καποιο αλλο προορισμο?
Εγώ θα πήγαινα προς τα βόρεια... Σκανδιναβία, Βαλτικές κάτι τέτοιο.
 

North66

Member
Μηνύματα
4.303
Likes
5.039
Επόμενο Ταξίδι
Γεωργία
Ταξίδι-Όνειρο
Γροιλανδία
Πολύ δύσκολο γιατί άλλωστε εγώ θα μείνω σε ξενοδοχείο και δε θα κάνω couchsurfing σε σπίτια Σουηδέζων.:D

ε τοτε που????θελουμε καπου να μπορουμε να κανουμε και μπανιο!
Διάβασε την ιστορία του Traveller. http://www.travelstories.gr/%F4%E1%EE%E9%E4%E9%F9%F4%E9%EA%DD%F2-%E9%F3%F4%EF%F1%DF%E5%F2-%E5%F5%F1%FE%F0%E7/1383-latvia-jurmala.html
 

Traveller

Member
Μηνύματα
3.935
Likes
3.921
Kαλά σου λέει ο North... τράβα στη Γιούρμαλα... έχει φοβερή θάλασσα και είναι τρελά κοσμοπολίτικο το μέρος...

Άλλη καλή ιδέα είναι να πας στην Πάλανγκα στην Λιθουανία... επίσης το Μπακού στο Αζερμπαιτζαν είναι φοβερό και πολύ της μόδας... ειδικά μετά την Γιουροβίζιον... μπάνιο με θέα τους ουρανοξύστες και τις πετρελαιοπηγές!!
 

Εκπομπές Travelstories

Τελευταίες δημοσιεύσεις

Booking.com

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.169
Μηνύματα
882.801
Μέλη
38.883
Νεότερο μέλος
ayahuasca97

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom