GPS

makisg

Member
Μηνύματα
4.723
Likes
14.824
Επόμενο Ταξίδι
Κοιλάδα μέσου Ρήνου.
Ταξίδι-Όνειρο
Νησιά Φίτζι
άλλαξε την ρύθμιση που πιθανόν έχει για την πιο σύντομη διαδρομή και βάλε την ταχύτερη.
 

thrylosveria

Member
Μηνύματα
230
Likes
205
Επόμενο Ταξίδι
Βαλτικες
Ταξίδι-Όνειρο
φινλανδια
θα το δοκιμασω και θα σε πω μολις γυρισω απο τη δουλεια.
 

villi

Member
Μηνύματα
1.088
Likes
2.789
Όταν βάλεις τον προορισμό που θέλεις λογικά πρέπει να σου δίνει πιθανές διαδρομές.Εγώ τις τσεκάρω κι επιλέγω.Έχω κάνει πατάτες δε το συζητώ αλλά το gps δεν είναι σε θέση να γνωρίζει κατάσταση οδοστρώματος,πιθανα στενά απο τα οποία ''κόβουμε'' δρόμο κλπ.Μου βγάζει πχ 3 διαδρομές με τα χιλιόμετρα της κάθε μιας κι αν πρόκειται για δρόμο ταχείας κυκλοφορίας ή επαρχιακό.Τώρα αν κάπου γίνονται έργα ή πολύ πρόσφατα μονοδρομήθηκε κάποιο σημείο και άλλα τέτοια δυστυχώς θα τύχουν.Αλλά και πάλι θα σου δώσει λύσει με κάποια χιλιόμετρα παραπάνω.Δες με λεπτομέρεια τις ρυθμίσεις,ίσως κάτι σου έχει ξεφύγει.Είναι λογικό μέχρι να του πάρεις τον αέρα.
 

emouli

Member
Μηνύματα
1.239
Likes
3.531
Ταξίδι-Όνειρο
Καταρράκτες Βικτώρια, ε;
Πρόσεξε επίσης μήπως έχεις βάλει ρύθμιση για πεζός. (Ω, ναι την έχουμε πατήσει κι εμείς έτσι! ;))
 

thrylosveria

Member
Μηνύματα
230
Likes
205
Επόμενο Ταξίδι
Βαλτικες
Ταξίδι-Όνειρο
φινλανδια
ηρθα το ειδα και απ' οτι ειδα στις επιλογες εχω το ''ταχυτερη διαδρομη'' και οχι με τα ''ποδια''...κατι δε μου καθεται καλα...ρε παιδια στην Εδεσσα πηγα και ευτυχως ηξερα να γυρισω γιατι αν πηγαινα εκει που με εστελνε ακομη στους καταρακτες θα ημασταν !!! τεσπα θα αρχισω τις βολτες στο νομο για να δω αν παει καλα...
 

sezar7

Member
Μηνύματα
748
Likes
606
με τομ τομ αμετρητα χιλιομετρα σπιθαμη προς σπιθαμη σε ανατολικη και δυτικη ευρωπη σκανδιναβια -ρωσια ποτε δεν με πουλησε καπου εχεις λαθος ρυθμιση
 

thrylosveria

Member
Μηνύματα
230
Likes
205
Επόμενο Ταξίδι
Βαλτικες
Ταξίδι-Όνειρο
φινλανδια
με τομ τομ αμετρητα χιλιομετρα σπιθαμη προς σπιθαμη σε ανατολικη και δυτικη ευρωπη σκανδιναβια -ρωσια ποτε δεν με πουλησε καπου εχεις λαθος ρυθμιση
μακαρι γιατι και γω ημουν σιγουρος για την επιλογη μου...θα το δοκιμασω και θα σας πω παλι.
 

SKARLET

Member
Μηνύματα
15
Likes
14
Ταξίδι-Όνειρο
ΜΕΞΙΚΟ
Καλησπερα,
Ειμαστε σε αναζητηση GPS ενοψει ταξιδιου σε Γερμανια-Aλσατια. Εχει καποιος εμπειρια για να μου προτεινει μαρκα-μοντελο;
Ευχαριστω.
 

Sokratis

Member
Μηνύματα
1.414
Likes
1.056
Επόμενο Ταξίδι
Puerto Rafti
Αν έχεις smartphone ή tablet με gps θα σου βγει φθηνότερα και πιο βολικά αν αγοράσεις απλά μια εφαρμογή. Εγώ έχω μείνει ευχαριστημένος από το navigon. Για σκέτο gps δεν ξέρω, γενικά η αγορά αυτή φθίνει
 

Εκπομπές Travelstories

Τελευταίες δημοσιεύσεις

Booking.com

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.186
Μηνύματα
883.357
Μέλη
38.894
Νεότερο μέλος
mikesf

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom