grecotel κυλληνη εχει παει κανεις?

ioannamark

Member
Μηνύματα
38
Likes
7
Επόμενο Ταξίδι
ιταλία
Ταξίδι-Όνειρο
γερμανία-βαυαρία
σκεφτομαστε για all exclusive ξενοδοχειο με τη μικρη που ειναι 9 μηνων και να ειναι ζεστες θαλασσες
π.χ. νομο ηλειας τα grecotel πανακριβα?
καποια ιδεα αλλη και ξενοδοχειο?
 

pattyyy

Member
Μηνύματα
1.565
Likes
1.271
Επόμενο Ταξίδι
χμ...
Ταξίδι-Όνειρο
νότια αφρική
Γι'αυτό που αναζητάτε πιστεύωπως το grecotel στην κυλλήνη είναι μια καλή επιλογή. Η τιμή του νομίζω είναι άρκετά τσιμπημένη αλλά νομίζω πως έχει βγάλει καλοκαιρινές προσφορές ιδίως για τα παιδάκια.
 

dik-7

Member
Μηνύματα
1.527
Likes
2.044
Επόμενο Ταξίδι
Θα δειξει!
Ταξίδι-Όνειρο
Νησια μπορα μπορα
Νομίζω ότι ακόμη καλύτερη επιλογή είναι το aldemar στη Σκαφιδιά Ηλείας.
Το all inclusive σε αυτή την ηλικία δεν το χρειάζεστε.
Αυτά τα ξενοδοχεία έχουν σούπερ πρωινο και με ένα βραδυνο είστε οκ.
Ξαπλώστρες δωρεαν στην παραλία έχουν όλα αυτά τα ξενοδοχεία.
Το all inclusive έχει νοημα κυρίως όταν ταξιδεύεις με μεγαλύτερα παιδιά και γλιτώνεις από το μαμα θέλω χυμό, μαμά θέλω παγωτό, μαμά θέλω κρεπα κλπ.
Πρακτορεία όπως ο ακαδημος, ο μανεσης, το τραβελ πλαν έχουν πακέτα αρκετά φθηνότερα απ' οτι να κλείσετε απευθειας. Εξαρτάται και από το πότε θέλετε να πάτε και ποιο είναι το ταβανι σας στα οικονομικά.
 

KLEOPATRA

Member
Μηνύματα
5.869
Likes
2.260
Ταξίδι-Όνειρο
Ειρηνικος ..παντου
Αυτο το προσυπογραφω.
Ζητα τους καταλογους αυτων των πρακτορειων..εχουν πολλες επιλογες.
Για τις ιδιες μερες εκλεισα 10 ευρω φθηνοτερα με το πρακτορειο κ για πληρη διατροφη,ενω το ιδιο το ξενοδοχειο μου εδινε με ημιδιατροφη.
 

ANNA-PANOS

Member
Μηνύματα
2.001
Likes
2.094
Επόμενο Ταξίδι
........................
Ταξίδι-Όνειρο
Τώρα, απλά ένα ταξίδι...
Τη γνωμη σας για Λακοπετρα παρακαλω.

Θα ηθελα και γω να μαθω τη γνωμη σας για το ξενοδοχειο Λακοπετρα της grecotel. Eχει παει κανεις?
 

mio gps

Member
Μηνύματα
1.174
Likes
180
Επόμενο Ταξίδι
Νέα Υόρκη
Θα ηθελα και γω να μαθω τη γνωμη σας για το ξενοδοχειο Λακοπετρα της grecotel. Eχει παει κανεις?
ειναι διπλα απο τη δουλεια μου οποτε τα μπανια μου τα κανω σε αυτο το ξενοδοχειο.
για παιδια ειναι πολυ καλο,εχει και νεροτσουληθρες μεχρι τις 6μιση το απογευμα.
στρεμματα το γκαζον μπροστα απο τα μπανκαλοους.
all inclusive υποχρεωτικα.
τιμες φετινες
μπανκαλοους 260 ευρω
δωματιο τετρακλινο 190 ευρω.
 

papariskonst

Member
Μηνύματα
208
Likes
73
Επόμενο Ταξίδι
ΑΓΝΩΣΤΟ ΠΟΤΕ ΚΑΙ ΠΟΥ
Ταξίδι-Όνειρο
ΚΙΝΑ
Πάρα πολυ καλό ξενοδοχείο αντίστοιχο με το Aldemar που σου είπανε παραπάνω. Φυσικά ακριβό λόγω του ότι είναι 5*. Η δε παραλία του είναι με άμμο λεπτή και η θάλλασα πολύ πολύ ριχή. Η παραλία είναι εξοπλισμένη με ξαπλώστρες και ομπρέλες απο το ίδιο το ξενοδοχείο.
Απο εκεί για μονοήμερες εξορμήσεις: τα λουτρά Κυλλήνης (έχει και λασπόλουτρα) και το Κάστρο στο Χλεμούτσι.
Για πιο μακρινές αποστάσεις η Αρχαία Ολυμπία, η Κουρούτα (η Μύκονος της Πελοπονήσσου) και το Κατάκολο.
 

dik-7

Member
Μηνύματα
1.527
Likes
2.044
Επόμενο Ταξίδι
Θα δειξει!
Ταξίδι-Όνειρο
Νησια μπορα μπορα
Στο aldemar στην Σκαφιδιά ήμουν πριν απο λίγες μέρες και επιβεβαιώνω ότι είναι κατά πολύ ανώτερο του lakopetra, το θεωρώ καλύτερο και από το grecotel στην Κυλλήνη.
 

pattyyy

Member
Μηνύματα
1.565
Likes
1.271
Επόμενο Ταξίδι
χμ...
Ταξίδι-Όνειρο
νότια αφρική
Tο aldemar έχει καλύτερη παραλία, εστιατόρια και spa. Tο grecotel έχει καλύτερους κοινόχρηστους χώρους και διακόσμηση δωματίων.
 

dik-7

Member
Μηνύματα
1.527
Likes
2.044
Επόμενο Ταξίδι
Θα δειξει!
Ταξίδι-Όνειρο
Νησια μπορα μπορα
Tο aldemar έχει καλύτερη παραλία, εστιατόρια και spa. Tο grecotel έχει καλύτερους κοινόχρηστους χώρους και διακόσμηση δωματίων.
Θα διαφωνησω. Καταρχήν τα δωματια της νεας πτέρυγας της royal olympian είναι κατα πολύ ανωτερα των grecotel που συζητουμε.
Επίσης εχει αμετρητες πισίνες, ακόμη και με θαλασσινο νερό.
Oi κηποι του επίσης είναι πιο όμορφοι και εξαιρετική η δυνατότητα για ποδηλαταδα διπλα στη θαλασσα.
Το μινι μαρκετ επίσης εχει καθημερινό ημερήσιο ελληνικό τυπο κλπ.
Καλά για τα εστιατορια δεν το συζητώ
 

Εκπομπές Travelstories

Τελευταίες δημοσιεύσεις

Booking.com

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.215
Μηνύματα
883.902
Μέλη
38.906
Νεότερο μέλος
Makarena

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom