H δυναμική του travelstories

Defkalion

Administrator
Μηνύματα
11.404
Likes
17.235
Ταξίδι-Όνειρο
Αλάσκα
Ο diver δεν είχε κάτι συγκεκριμένο στο μυαλό του προφανώς, απλά ανέφερε τις δικές του εμπειρίες από άλλο φόρουμ και είπε μήπως κάτι αντίστοιχο μπορούμε να κάνουμε και εδώ.

Μέχρι στιγμής δεν έχω σκεφτεί εγώ προσωπικά κάτι πάντως.
 

george diver

Member
Μηνύματα
115
Likes
15
Ταξίδι-Όνειρο
Στούς βυθούς ολης της γης
Συγγνώμη αν σας μπέρδεψα. Ίσως καλύτερα θα ήταν αν τα λέγαμε από κοντά.
Αυτά που έγραψα ήταν απλά ένα παράδειγμα το τι μπορεί να κάνει ένα φόρουμ στον τομεα του. Αυτά που πετύχαμε και εμείς με τα δικά μας (καταδυτικά) φόρουμ έγιναν με πάρα πολύ αργούς ρυθμούς και μετά από πάρα πολλές συζητήσεις μεταξύ μας για το τι είναι η όχι σωστό να γραφούμε. Αν είναι σωστό να καταγγείλουμε έναν που δεν είναι σωστός απέναντι μας . αλλά ειχε παραγίνει το πράγμα και κάπου έπρεπε να σταματήσει αυτό. τώρα το τι μπορούμε να κάνουμε εμείς από αυτό το φόρουμ πιστεύω ότι θα βγει σιγα σιγά και με πολύ προσεκτικές κινήσεις .Εγώ προσωπικά θα ήθελα να γράφουμε αν κάποιος μας ¨έκλεψε δεν μας φέρθηκε σωστά ώστε να μην την πατήσουν και άλλοι. Αυτό φυσικά δεν ξέρω αν επιτρέπετε στο φόρουμ αλλά εμένα αυτή είναι η άποψη μου. Βαρέθηκα από την μια να κλαίγονται ότι δεν έχουμε τουρισμό στην Ελλάδα και από την άλλη να κοιτάνε όλοι την αρπαχτή.
 

george diver

Member
Μηνύματα
115
Likes
15
Ταξίδι-Όνειρο
Στούς βυθούς ολης της γης
Ναι, αλλά πάμε να ξεφύγουμε από το θέμα μας.
Άσχετα σχόλια θα διαγράφονται από εδώ και πέρα.
Δεν νομίζω ότι ξέφυγα από το θέμα. Απλά έγινε ένα μικρό άνοιγμα σε κάποιο θεματακι από την φίλη bloody mary που μάλλον γνωρίζει για το θέμα αυτό.
Ίσως η κατάδυση δεν εχει φυσικά θέση στο φόρουμ αυτό, αλλά δεν νομίζω πως ασχολήθηκα με κάτι άλλο εκτός από το τι μπορεί να κάνει το κάθε φόρουμ στον χώρο του.
 

Defkalion

Administrator
Μηνύματα
11.404
Likes
17.235
Ταξίδι-Όνειρο
Αλάσκα
Όχι μην ανησυχείς. Ο spor_os εννοούσε να μην πάει η κουβέντα στο θέμα του σχολιασμού των επαγγελματιών του χώρου, μιας και είναι γνωστή η θέση του site, δεν έχεις βγει εκτός θέματος. :)

Το θέμα των καταγγελιών όμως έχει συζητηθεί στο παρελθόν και σας είπα ήδη ποιο πρόβλημα αντιμετωπίζει, άρα προς το παρόν το ξεχνάμε. Ότι άλλες ιδέες υπάρχουν ας τις γράφουμε εδώ και βλέποντας και κάνοντας :)
 

george diver

Member
Μηνύματα
115
Likes
15
Ταξίδι-Όνειρο
Στούς βυθούς ολης της γης
Πραγματικά φίλε defkalion είναι πολύ δύσκολο να καταγγείλεις έτσι έναν επαγγελματία . Μπλέκεις μετά. Πιστεύω με τον καιρό κάποια συγκεκριμένη ιδέα θα κατεβάσουμε.
 

Εκπομπές Travelstories

Τελευταίες δημοσιεύσεις

Booking.com

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.215
Μηνύματα
883.844
Μέλη
38.904
Νεότερο μέλος
pstrougaris@yahoo

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom