hello!!

fraulina

Member
Μηνύματα
217
Likes
402
Ονειρεμένο Ταξίδι
Λατινική Αμερική
Γεια σας!!:D
καλώς σας βρήκα! είμαι κανούρια εδώ και χαίρομαι που βρήκα κι άλλους να λατρεύουν τα ταξίδια!!
εγώ ξεκίνησα τα ταξίδια στο εξωτερικό αρκετά μικρή- πήγα στη disneyland κλασικα!;)
απο τότε έχω ταξιδέψει αρκετά, κυρίως στη Γερμανία, αφού πήγαινα σε γερμανικό σχολείο..πέρσι έμεινα κι ενα 6μηνο στη Φρανκφούρτη.. αγαπημένη μου πόλη είναι το Βερολίνο με το οποίο είμαι συναισθηματικά δεμένη αφού εκεί πήγα 5μέρη με το σχολείο..αλλα τρελαίνομαι και για το Παρίσι!
πρόσφατα πήγα Γαλλία με τις φίλες μου και πέρασα τέλεια!
θα τα λέμε λοιπόν!
φιλια!:D
 

driver01

Member
Μηνύματα
230
Likes
22
Επόμενο Ταξίδι
................
Ονειρεμένο Ταξίδι
Να δω την γη απο ψηλα!!
Καλως ηρθες στην απιστευτη πραγματικα παρεα μας....χαιρομαι για την αγαπημενη σου πολη, αφου ετοιμαζω ενα ταξιδακι προς τα εκει, ελπιζω στην βοηθεια σου.ΧΡΟΝΙΑ ΠΟΛΛΑ ΚΑΙ ΚΑΛΑ ΤΑΞΙΔΙΑ!!!!!!
 

marakixin

Member
Μηνύματα
148
Likes
14
Επόμενο Ταξίδι
Λονδινο
Ονειρεμένο Ταξίδι
αγια-πετρουπολη
καλη χρονια να εχεις fraulina και καλως ηρθες στην παρεα μας...λατρευω και ργω το Παρισι και το ορκίστηκα στον εαυτο μου οτι θα ξαναπαω συντομα...καλες κουβεντες και καλα ταξιδια με την νεα χρονια
 

dik-7

Member
Μηνύματα
1.527
Likes
2.043
Επόμενο Ταξίδι
Θα δειξει!
Ονειρεμένο Ταξίδι
Νησια μπορα μπορα
Καλώς ήρθες! Καλή χρονιά με υγεία και αμέτρητα ταξίδια με τα αγαπημένα πρόσωπα σε εσένα και σε όλα τα μέλη της παρέας μας.
 

fraulina

Member
Μηνύματα
217
Likes
402
Ονειρεμένο Ταξίδι
Λατινική Αμερική
σας ευχαριστώ για την υποδοχή!!
καλές γιορτές σε όλους και καλά ταξίδια να έχουμε!!
 

latina

Member
Μηνύματα
1.414
Likes
298
Επόμενο Ταξίδι
??
Ονειρεμένο Ταξίδι
κούβα και ινδία
καλωσηρθες φιλεναδα!!!θα δεις, θα το λατρεψεις το φορουμ!!το ταξιδι στην γαλλια ηταν οντως τελειο!!ετοιμαζομαι να το κανω και ταξιδιωτικη ιστορια(μολις βρω χρονο)!!!και τωρα τι???πρεπει να αποφασισουμε γρηγορα ποιος θα ναι ο επομενος προορισμος!!!:p

ΥΓ:γραψε για γερμανια!!εισαι expert και μπορεις να βοηθησεις πολυ κοσμο!!!
 

Εκπομπές Travelstories

Τελευταίες δημοσιεύσεις

Booking.com

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.112
Μηνύματα
880.675
Μέλη
38.838
Νεότερο μέλος
Crimson_gr

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom