Γαλλία Help για Disneyland

spiros_ts23

Member
Μηνύματα
56
Likes
17
Λίγο που κοίταξα μου βγάζει για 16/06 εισιτήριο fast pass 90€. Δεν είναι δωρεάν. Σωστά;
 

Defkalion

Administrator
Μηνύματα
11.398
Likes
17.200
Ονειρεμένο Ταξίδι
Αλάσκα
Όπως σου έγραψαν και παραπάνω, το fast pass είναι δωρεάν και το παίρνεις μέσα στο πάρκο σε συγκεκριμένα παιχνίδια. Το εισιτήριο για την είσοδο του πάρκου έχει την τιμή που έχει και δεν έχει καμία σχέση με το fast pass.
 

Defkalion

Administrator
Μηνύματα
11.398
Likes
17.200
Ονειρεμένο Ταξίδι
Αλάσκα
Ok αυτό είναι άλλο πράγμα, αυτό προφανώς σου δίνει fastpass χωρίς να πρέπει να πας σε συγκεκριμένη ώρα. Γι'αυτό και το χρεώνει.
 

schumigirl

Member
Μηνύματα
101
Likes
75
Επόμενο Ταξίδι
Βουδαπεστη
Ονειρεμένο Ταξίδι
New York
Με διαφωτίζει κάποιος ... η τιμή για τη Disneyland είσοδο σε ένα πάρκο δεν είναι στάνταρ ; Γύρω στο 60αρι;

Βλέπω τώρα στο Ίντερνετ και μ βγάζει 124+ .. ξέρω ότι το άργησα αλλά δεν ήμουν σίγουρη εάν θα πηγαίναμε .. είναι δυνατόν να αυξάνεται ;;;
Ευχαριστώ εκ των προτέρων
 

georgeant

Member
Μηνύματα
603
Likes
2.518
Ονειρεμένο Ταξίδι
Road trip B. Αμερική
Με διαφωτίζει κάποιος ... η τιμή για τη Disneyland είσοδο σε ένα πάρκο δεν είναι στάνταρ ; Γύρω στο 60αρι;

Βλέπω τώρα στο Ίντερνετ και μ βγάζει 124+ .. ξέρω ότι το άργησα αλλά δεν ήμουν σίγουρη εάν θα πηγαίναμε .. είναι δυνατόν να αυξάνεται ;;;
Ευχαριστώ εκ των προτέρων
Αναλόγως την περίοδο που θες να πας. Απ'ότι βλέπω έχει άλλη τιμή τις καθημερινές, άλλη τα σ/κ και άλλη τον Οκτώβρη. Αν θες καθημερινή για το 1 πάρκο μόνο ειναι 51 ευρώ, αν θες και για τα δύο πάρκα είναι 71. Αντίστοιχα τα σκ ειναι 68 και 88 ευρώ. Νομίζω τα λέει πολύ ξεκάθαρα στο site.
 

Copacabana

Member
Μηνύματα
12
Likes
10
Καλησπέρα παιδιά Αρχές Οκτωβρίου θα επισκεφτώ με την οικογένειά μου Την Ντισνειλαντ Γάλλοι πελάτες που είχαμε το καλοκαίρι μας είπαν να μην κλείσουμε τα εισιτήρια online αλλά να τα προμηθευτούμε από καταστήματα carrfour τα οποία μας είπαν μπορείς να βρεις με 35 ευρώ και για τα δύο πάρκα.. κάτι μου μας φάνηκε υπερβολικό αλλά επέμεναν...ξέρετε κάτι για αυτό??η να τα κλείσουμε από εδώ για να έχουμε το κεφάλι μας ήσυχο;;
 

Εκπομπές Travelstories

Τελευταίες δημοσιεύσεις

Booking.com

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.116
Μηνύματα
880.708
Μέλη
38.839
Νεότερο μέλος
mgian

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom