Γενικά help wanted!

rena1988

Member
Μηνύματα
294
Likes
139
Επόμενο Ταξίδι
Ζανζιβάρη (11/2021)
Ταξίδι-Όνειρο
Περου
καλησπερα σε ολους! παιδια θελω τη βοηθεια σας...εχω πολυ μεγαλη αναγκη να κανω ενα ταξιδι καθως εχω μπουχτισει πλεον και λογω δουλειας(αν και δεν πρεπει να γκρινιαζω αφου ακομα εχω δουλεια) και λογω προσφατου χωρισμου...το μονο προβλημα ειναι οτι παρεα διαθεσιμη δεν υπαρχει για μια ακομα φορα. Χρειαζομαι λοιπον προτασεις για το που να παω. Εχω ξανακανει ταξιδι μονη μου, στο Λονδινο, αλλα δεν θα θελα να παω παλι εκει...παρολο που ειχα περασει τελεια τοτε χωρις να συναντησω κανενα προβλημα. Το budget ειναι καλο, οι μερες που μπορω να διαθεσω ειναι περιπου πεντε και εχω παει σε Παρισι, Λονδινο, Βερολινο, Βιεννη, Μιλανο αυτα...α και σκεφτομαι να φυγω τελη Οκτωβρη..παιδια im desperate...προτεινετε μου μερος και εφυγα!!;)
 

ΕΡΣΗ

Member
Μηνύματα
6.454
Likes
2.531
Επόμενο Ταξίδι
Βερολίνο (ξανά!)
Ταξίδι-Όνειρο
Λάος, Βιετνάμ, Καμπότζη
Ρώμη! Τέλειο μέρος, πολύ καλή περίοδος!
(αντε να μην γκρινιάζει και ο Samion που σε όλους προτείνω το Βερολίνο!)
Αν μάλιστα είσαι Θεσσαλονικιά πετάει η Ραιαν με καλές τιμές!
 

rena1988

Member
Μηνύματα
294
Likes
139
Επόμενο Ταξίδι
Ζανζιβάρη (11/2021)
Ταξίδι-Όνειρο
Περου
Ρωμη ε??την ειχα σκεφτει μια και το χω μαραζι να παω Ρωμη αλλα ηθελα να παω με παρεα..τουλαχιστον την πρωτη φορα..να χω με καποιον να μοιραστω τη μαγεια της...δε θελω με τιποτα να με πιασει καταθλιψη...:(:(
 

ANNA-PANOS

Member
Μηνύματα
2.000
Likes
2.093
Επόμενο Ταξίδι
........................
Ταξίδι-Όνειρο
Τώρα, απλά ένα ταξίδι...
Πως θα σου φαινονταν καποια σκανδιναβικη πρωτευσουσα?
 

rena1988

Member
Μηνύματα
294
Likes
139
Επόμενο Ταξίδι
Ζανζιβάρη (11/2021)
Ταξίδι-Όνειρο
Περου
δεν την ειχα σκεφτει καθολου την σκανδιναβια..δε θα χει ομως παρα πολυ κρυο τελη Οκτωβρη??
 

ThanasisU2

Member
Μηνύματα
3.469
Likes
3.433
Επόμενο Ταξίδι
Brno
Ταξίδι-Όνειρο
RTW
μπα, θα κάνει λίγο, άλλα όχι τοσο τραγικό. ένα καλό μπουφανάκι θα χρειαστείς μόνο κι θα είσαι κομπλέ ;)
 

rena1988

Member
Μηνύματα
294
Likes
139
Επόμενο Ταξίδι
Ζανζιβάρη (11/2021)
Ταξίδι-Όνειρο
Περου
με βαζετε σε σκεψεις...κ για ποια σκανδιναβικη πολη λετε??
 

ΕΡΣΗ

Member
Μηνύματα
6.454
Likes
2.531
Επόμενο Ταξίδι
Βερολίνο (ξανά!)
Ταξίδι-Όνειρο
Λάος, Βιετνάμ, Καμπότζη
Αν μιλάς για Σκανιδαβία θα έλεγα Στοκχόλμη! Αλλά όχι για τέλη Οκτωβρίου! Θα παραέχουν μικρύνει οι ημέρες!
 

rena1988

Member
Μηνύματα
294
Likes
139
Επόμενο Ταξίδι
Ζανζιβάρη (11/2021)
Ταξίδι-Όνειρο
Περου
αν ειναι μικρες οι μερες δε με βολευει καθως δεν θα ναι και οτι καλυτερο να τριγυρναω μονη εξω ενω οι Σουηδοι μαζευονται μεσα...
 

ANEL

Member
Μηνύματα
1.029
Likes
340
αφού θες να πας με παρέα στη Ρώμη,πως θα σου φαινόταν μια Βαρκελώνη??και η εποχή καλή και ο καιρός καλός ακόμα...αν και εγώ στη θέση σου μάλλον θα πήγαινα Μασσαλία ή Μπρίζ..:lol:
 

Εκπομπές Travelstories

Τελευταίες δημοσιεύσεις

Booking.com

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.190
Μηνύματα
883.430
Μέλη
38.896
Νεότερο μέλος
η μεγάλη η ζωή

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom