Hi mates!!!

Dorotija

Member
Μηνύματα
1.297
Likes
701
Επόμενο Ταξίδι
Να είναι η Κρακοβία?
Ονειρεμένο Ταξίδι
Yemen
Αχ Λιζ! Μόνο νάξερες με τι λαχτάρα σε διαβάζω, μόνο και νάξερες!

Καλή αρχή στο νέο σου μπλογκ, καλή αρχή στη νέα σου ζωή!

ΥΓ. Το "Διαπολιτισμική Επικοινωνία" με τόσους Ινδονήσιους κλπ ασιάτες μπορεί να εφαρμοστεί με διαφορους τρόπους έτσι δεν είναι???:bleh:
 
  • Like
Reactions: liz

tita

Member
Μηνύματα
732
Likes
223
Ονειρεμένο Ταξίδι
Ανταρκτική
Λιζάκι μουυυυυ!!!! χαίρομαι πάρα πολύ που διαβάζω έτσι αναλυτικά τα νέα σου! Και χαίρομαι πάρα πολύ επίσης που είσαι ευχαριστημένη και από τη σχολή! Δυστυχώς τώρα την έκανες την αρχή, που σημαίνει ότι θα περιμένω συνέχεια νέα σου!
 
  • Like
Reactions: liz

muya

Member
Μηνύματα
207
Likes
71
Ονειρεμένο Ταξίδι
Αργεντινή
Καλη αρχη και απο μενα liz! Τα καλυτερα ευχομαι και αν και δεν εχω ιδεα για εκεινη τη πλευρα του πλανητη θα περιμενω κι εγω να μαθω περισσοτερα για τις εμπειριες και τις εντυπωσεις σου!
 
  • Like
Reactions: liz

stellina

Member
Μηνύματα
96
Likes
36
Επόμενο Ταξίδι
Εκουαδορ
Ονειρεμένο Ταξίδι
παντού
τί απρόσμενη και ευχάριστη έκπληξη!:clap:
φοιτητική ανταπόκριση από την Αυστραλία!! Καλή αρχή και να τα περνάς τέλεια! Ανυπομονώ να ακούσω εμπειρίες! :p:clap:
 
  • Like
Reactions: liz

dik-7

Member
Μηνύματα
1.527
Likes
2.043
Επόμενο Ταξίδι
Θα δειξει!
Ονειρεμένο Ταξίδι
Νησια μπορα μπορα
Καλορίζικο το νέο μπλογκ. Πολύ καλό ξεκίνημα, ανυπομονώ για τη συνέχεια,
liz σου εύχομαι και εγώ τα καλύτερα στη νέα σου ζωή.:clap::clap::clap:
Αναμένουμε on line τη συνέχεια.
 
  • Like
Reactions: liz

liz

Member
Μηνύματα
159
Likes
343
Ονειρεμένο Ταξίδι
Γύρος του κόσμου
hello liz...να περνας καλα και εμεις σε σκεφτομαστε εδω στην πατριδα :clap:
κι εγώ σας σκέφτομαι και φοράω το ψαράκι μου κάθε μέρα :p

Liz ,να περνας καλά και να μας γραφεις με οτι νεώτερο απο εκεί.
ΥΓ μην παραλείψεις να πας με την πρώτη ευκαιρία North Tropical Queensland Αααπίστευτο μερος.
Ευχαριστώ, θα πάω με την πρώτη ευκαιρία...η οποία μάλλον θ'αργήσει, μέχρι τέλη του 6μήνου, New South Wales και πολύ μου είναι :)

Διαβάζοντας την φράση σου " Ένα χρόνο περίπου πριν, με ταλάνιζε ολημερίς και κυρίως ολονυχτίς το δίλημμα «μεταπτυχιακό στην Ευρώπη ή στην Αυστραλία?" με γύρισες ακριβώς 10 χρόνια πίσω όταν τελιώνοντας το πανεπιστήμιο είχα την αποδοχή για μεταπτυχιακό από ενα πανεπ. του Σίδνευ & ενός ευρωπαικού (για μένα στοχος-όνειρο)!
Μου ΄θύμισες τα συναισθήματα...ανατριχίλα!
Σου εύχομαι να περάσεις μοναδικά, καλή επιτυχία στο uni, και φυσικά καλά ταξίδια!
Thanx! Τελικά απ' ότι βλέπω επέλεξες Ευρώπη έτσι?

Αχ Λιζ! Μόνο νάξερες με τι λαχτάρα σε διαβάζω, μόνο και νάξερες!

Καλή αρχή στο νέο σου μπλογκ, καλή αρχή στη νέα σου ζωή!

ΥΓ. Το "Διαπολιτισμική Επικοινωνία" με τόσους Ινδονήσιους κλπ ασιάτες μπορεί να εφαρμοστεί με διαφορους τρόπους έτσι δεν είναι???:bleh:
:haha: Εδώ θα κολλήσω αυτό που ήθελα να πω στην Πανδώρα: Πανδώρα! Εντόπισα Ιάπωνα από Τόκιο, είμαστε μαζί σ' ένα μάθημα, τον έχω από κοντά :haha:

φιλεναδα τρελλο respect!!!δεν χορταινω να σε διαβαζω!!!εχεις πολλα να μας πεις και εμεις ανυπομονουμε να μαθουμε!καλη συνεχεια!!!!

υ.γ.σου ετοιμαζω και ενα δωρακι:cool:
αφιερωμένο, δεν ξεχνώ! (τ' αγαπημένα μου δεν τα έχει:()
 
Last edited by a moderator:

Pandora

Member
Μηνύματα
2.803
Likes
961
Επόμενο Ταξίδι
θα δείξει...
Ονειρεμένο Ταξίδι
Ιαπωνία
:haha: Εδώ θα κολλήσω αυτό που ήθελα να πω στην Πανδώρα: Πανδώρα! Εντόπισα Ιάπωνα από Τόκιο, είμαστε μαζί σ' ένα μάθημα, τον έχω από κοντά :haha:
:haha::haha: τον Ιάπωνα και τα μάτια σου...το βλέπω εγώ...σε όλους μας, καλό θα κάνει η Αυστραλία...;):lol:
 

kanaliotis

Member
Μηνύματα
143
Likes
58
Ονειρεμένο Ταξίδι
Περού
Thanx! Τελικά απ' ότι βλέπω επέλεξες Ευρώπη έτσι?



Τελικά ναι Ευρώπη. Το καλό με αυτά τα διλήματα είναι ότι πάντα πάιρνεις τη σωστή απόφαση. Ούτως ή άλλως δεν μαθαίνεις ποτέ πως θα ήταν διαλέγοντας την άλλη επιλογή!;) Με σκανδαλίζεις όμως:D... να θέλω να μάθω πως είναι η ζώη εκεί, πως τα περνάς κτλ κτλ
Και πάλι καλή τύχη και να 'σαι καλά!
 
  • Like
Reactions: liz

Εκπομπές Travelstories

Τελευταίες δημοσιεύσεις

Booking.com

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.115
Μηνύματα
880.694
Μέλη
38.839
Νεότερο μέλος
mgian

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom