Hotel barcelona.

dimaq

Member
Μηνύματα
630
Likes
1.908
Επόμενο Ταξίδι
ΜΑΔΡΙΤΗ
Πανο καλησπερα.Μια βοηθεια σε παρακαλω.Θα παω βαρκελωνη 2 ιουνιου.εχω κλεισει εδω και καιρο στο hotel lleo & atlantis abcn με δωρεαν ακυρωση.τα δυο αυτα ξενοδοχεια ειναι διπλα ακριβως με παραπλησιες τιμες,το δευτερο εχει και πρωινο στην τιμη.Δεν ειναι και πολυ μοντερνα, αλλα ειναι η καλυτερη τιμη που βρηκα κοντα στο κεντρο.Εχεις καποια αποψη,ποιο απο τα δυο αξιζει περισσοτερο;Οι αλλες επιλογες που μπορω να βρω τωρα ειναι πιο μακρια και ειναι πιο ακριβα....
 
Μηνύματα
421
Likes
391
Επόμενο Ταξίδι
Λονδίνο
Ταξίδι-Όνειρο
Κίνα
μερικα ξενοδοχεια που ζητανε 15 ευρω το ατομο για πρωινο τι προσφερουν αστακο?
Οκ ειμαστε καλοφαγαδες αλλα 30 ευρω για πρωινο νομιζω ειναι πολλα.
Εχει γενικα στις γειτονιες μαγαζια με πρωινο ή φουρνους που να συμφερει?

Εμείς που φάγαμε και σε φούρνο και σε ξενοδοχείο με πληρωμή έχω να πω σχεδόν τα ίδια δώσαμε στον φούρνο και δεν μείναμε και τρελα ευχαριστημένοι. Μπορεί να φαίνεται τσιμπημένο το 30άρι αλλά τουλάχιστον θα φας καλά, θα βρεις να σου αρέσει κατι απ όοοολα αυτά και ενδεχομένως να περιοριστείς σε ένα γευμα μετά την ημέρα οπότε η μία η άλλη.
 

THROUBAS

Member
Μηνύματα
39
Likes
39
Επόμενο Ταξίδι
Ακόμα το σκέφτομαι!!!
Ταξίδι-Όνειρο
Νεπαλ-Θιβετ-Πεκινο
Παιδια να ρωτησω κατι μετα διαμερισματα απο το airbnb γνωριζει καποιος ειναι αξιοπιστα στη Βαρκελωνη γιατι 13-15/08 θα ειμαστε 5 ατομα εκει!!!!!
 

Chrisem

Member
Μηνύματα
25
Likes
3
Καλησπέρα στο γκρουπ . Δεύτερη φορά ταξίδι στην πανέμορφη Βαρκελώνη . Θα ήθελα να ρωτήσω εάν η περιοχή poblenou είναι αρκετά μακριά από κέντρο και εάν υπάρχουν μέσα μεταφοράς κοντά ? Ευχαριστώ εκ των προτέρων
 
Μηνύματα
421
Likes
391
Επόμενο Ταξίδι
Λονδίνο
Ταξίδι-Όνειρο
Κίνα
@Chrisem Εγω εμενα poblenou και μου φανηκε μια χαρα περιοχη. Κατεβαινα με τα ποδια ως την θαλασσα ο πεζοδρομος ηταν διπλα πολυ ομορφος και σε καθε τετραγωνο εβρισκα κ αλλο λεωφορειο να με εξυπηρετει. Επειδη ηταν στην ωρα τους κ πιο καθαρα τα προτιμησα απο το μετρο
 

panpan

Member
Μηνύματα
6.880
Likes
26.792
Καλησπέρα στο γκρουπ . Δεύτερη φορά ταξίδι στην πανέμορφη Βαρκελώνη . Θα ήθελα να ρωτήσω εάν η περιοχή poblenou είναι αρκετά μακριά από κέντρο και εάν υπάρχουν μέσα μεταφοράς κοντά ? Ευχαριστώ εκ των προτέρων
Είναι σχετικά μακριά από το κέντρο.Υπάρχει και λεωφορείο,αλλά και μετρό η γραμμή 4.
ποιο ξενοδοχείο διάλεξες;
 

kioftes

Member
Μηνύματα
17
Likes
11
Επόμενο Ταξίδι
Άμστερνταμ
Ταξίδι-Όνειρο
Αυστραλία - Σίδνεϊ
Καλησπέρα παιδιά!

Έχω κλείσει ξενοδοχείο στο Onix Fira αυτό δίπλα από το εμπορικό Αρένα...
έχει μείνει κανείς εκεί; η γειτονιά είναι καλή; έχει κόσμο; ή είναι πολύ ερημικά το βράδυ;
 

panpan

Member
Μηνύματα
6.880
Likes
26.792
Μια χαρά περιοχή και ξενοδοχείο.
υγ
Φάε κανα σουβλάκι που έχει εκεί δίπλα.
 
Last edited:

nkarag

Member
Μηνύματα
6
Likes
0
Καλημέρα σε όλους!προέκυψε ξαφνικό ταξίδι για αρχές Οκτώβρη στη Βαρκελώνη!πρέπει να αποφασίσω Πού θα μείνω άμεσα?θέλω να μείνω κάπου κεντρικά και κάπου που να μην χρειάζεται μέσα για το βράδυ κυρίως!ψάχνω κάτι σε hostel-inn γενικά!Η παρέα μου θα μείνει κάπου στην ντιαγκοναλ πάντως..καμία βοήθεια?
 

nkarag

Member
Μηνύματα
6
Likes
0
Καλημέρα σε όλους!προέκυψε ξαφνικό ταξίδι για αρχές Οκτώβρη στη Βαρκελώνη!πρέπει να αποφασίσω Πού θα μείνω άμεσα?θέλω να μείνω κάπου κεντρικά και κάπου που να μην χρειάζεται μέσα για το βράδυ κυρίως!ψάχνω κάτι σε hostel-inn γενικά!Η παρέα μου θα μείνει κάπου στην ντιαγκοναλ πάντως..καμία βοήθεια?
Καμία βοήθεια παιδιά?
 

Εκπομπές Travelstories

Τελευταίες δημοσιεύσεις

Booking.com

Ενεργά Μέλη

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.215
Μηνύματα
883.902
Μέλη
38.906
Νεότερο μέλος
Makarena

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom