Κροατία Hvala ne! Στην Κροατία… με τον ακατανόμαστο!

giannismits

Member
Μηνύματα
3.494
Likes
11.726
Επόμενο Ταξίδι
?
Καλα εκανες Γιαννη και πηγες,ευτυχως που τα καταφερες! Πριν τον ακατανομαστο ήταν το τελευταιο μου ταξιδι την πρωτοχρονια του 20, στο ντουμπροβνικ.Που να φανταζομασταν ολοι τι θα επακολουθουσε....
Σοβαρά? Έκανες πρωτοχρονιά στο Ντουμπρόβνικ? Ποιος θα το φανταζόταν όταν ευχόμασταν καλή χρονιά, τι τέλειο 2020 θα είχαμε!

Απολαυστικος οπως πάντα!
Γραφε να ξεχνάμε τον ακατανόμαστο !
Thank you Κική. Θα κάνω ότι μπορώ :D
 

georgeant

Member
Μηνύματα
603
Likes
2.518
Ονειρεμένο Ταξίδι
Road trip B. Αμερική
Μπράβο ρε Γιάννη, έλα έτσι λίγο να ξαναμπαίνουμε σε ταξιδιωτικό κλίμα έστω και μέσω ανάγνωσης γιατί δεν παλεύεται πια η κατάσταση. Γέλασα με την εισαγωγή σου (κλασσικά) αλλά με έπιασε η ψυχή μου μετά με την κακοκαιρία στο Ντουμπροβνικ! Μακάρι να απολαύσατε λίγο καλύτερο καιρό τις επόμενες ημέρες. Αναμένουμε τη συνέχεια :)
 

giannismits

Member
Μηνύματα
3.494
Likes
11.726
Επόμενο Ταξίδι
?
Μπράβο ρε Γιάννη, έλα έτσι λίγο να ξαναμπαίνουμε σε ταξιδιωτικό κλίμα έστω και μέσω ανάγνωσης γιατί δεν παλεύεται πια η κατάσταση. Γέλασα με την εισαγωγή σου (κλασσικά) αλλά με έπιασε η ψυχή μου μετά με την κακοκαιρία στο Ντουμπροβνικ! Μακάρι να απολαύσατε λίγο καλύτερο καιρό τις επόμενες ημέρες. Αναμένουμε τη συνέχεια :)
Η κακοκαιρία ήταν ακραία και με αγχωσε πάρα πολύ. Δεν υπάρχει χειρότερο πράγμα στα ταξίδια. Αλλά εδώ δεν μιλάμε για μια απλή βροχή. Αν συνεχιζόταν αυτό, κατάθλιψη! Και θεωρούσα αυτές τις περιοχές τις πιο ηλιόλουστες στην Ευρώπη όλο το χρόνο. Ναι η συνέχεια είναι πιο στεγνή :D
 

giannoula

Member
Μηνύματα
1.299
Likes
2.429
Επόμενο Ταξίδι
who knows???
Γιαννη μου ηταν μια απο τις επιλογες μου για φετος αλλα δεν με βολεψαν οι μερες που ειχε πτηση η Volitea. Την ιστορια σου παντως την περιμενα πως και πως. Ειμαι σιγουρη οτι θα γινει οδηγος μου αν καταφερω ποτε να παω εκει. Αυτο το μερος δε μου καθεται με τιποτα!!!
 

giannismits

Member
Μηνύματα
3.494
Likes
11.726
Επόμενο Ταξίδι
?
Γιαννη μου ηταν μια απο τις επιλογες μου για φετος αλλα δεν με βολεψαν οι μερες που ειχε πτηση η Volitea. Την ιστορια σου παντως την περιμενα πως και πως. Ειμαι σιγουρη οτι θα γινει οδηγος μου αν καταφερω ποτε να παω εκει. Αυτο το μερος δε μου καθεται με τιποτα!!!
Ε και να σε βόλευαν οι πτήσεις της Volotea θα είχαν ακυρωθεί :D Μη μου τη θυμίζεις. Κι εγώ Γιάννα μου χρόνια το κοιτάω για Κροατία και φέτος πεισμωσα. Για μας από Θεσσαλονίκη είναι πιο δύσκολο να το προγραμματίσουμε. Ελπίζω στο μέλλον όντως να σε βοηθήσει η ιστορία μου ;)
 
Last edited:

mariaj

Member
Μηνύματα
319
Likes
414
Ονειρεμένο Ταξίδι
Bali
Πόσο χαίρομαι Γιάννη που βλέπω την ιστορία σου για την πανέμορφη Κροατία!! Θυμάμαι όταν είχα γράψει την δική μου ιστορία για το ταξίδι μου σε Κροατία-Βοσνία-Μαυροβούνιο που μου είχες πει ότι είναι προορισμός που έχεις όνειρο να επισκεφθείς και πραγματικά χαίρομαι πολύ που το προγραμμάτισες και το κατάφερες, κυρίως εν μέσω του ακατανόμαστου, αποκτάει άλλο ενδιαφέρον! Ανυπομονώ για τη συνέχεια της ιστορίας σου και περιμένω πολλές πολλές φωτό😊
 

underwater

Member
Μηνύματα
2.702
Likes
11.121
Επόμενο Ταξίδι
?
Ονειρεμένο Ταξίδι
Ανταρκτική
Γιάννη φοβερό το ξεκίνημα της ιστορίας!
Μου έφτιαξε τη διάθεση! :D
Περιμένω τη συνέχεια. Η Κροατία είναι μια χώρα της οποίας έχω δει πολύ μικρό κομμάτι σε βαλκανικό οδοιπορικό προ πενταετίας και έκτοτε θέλω πολύ να επιστρέψω και να συνδυάσω το Βορρά της με Σλοβενία!
Είμαι σίγουρη ότι θα πάρω πολλές ιδέες (κλασικά) από την ιστορία σου. :)
 

Billouk

Member
Μηνύματα
495
Likes
1.628
Ο "Αμστελόδαμος..." με είχε βοηθήσει αρκετά πολύ στην οργάνωση του ταξιδιού μου, συμπτωματικά το Ντουμπρόβνικ και το Ζάγρεμπ είναι στα πλάνα μου! Αναμένουμε...
 

giannismits

Member
Μηνύματα
3.494
Likes
11.726
Επόμενο Ταξίδι
?
Πόσο χαίρομαι Γιάννη που βλέπω την ιστορία σου για την πανέμορφη Κροατία!! Θυμάμαι όταν είχα γράψει την δική μου ιστορία για το ταξίδι μου σε Κροατία-Βοσνία-Μαυροβούνιο που μου είχες πει ότι είναι προορισμός που έχεις όνειρο να επισκεφθείς και πραγματικά χαίρομαι πολύ που το προγραμμάτισες και το κατάφερες, κυρίως εν μέσω του ακατανόμαστου, αποκτάει άλλο ενδιαφέρον! Ανυπομονώ για τη συνέχεια της ιστορίας σου και περιμένω πολλές πολλές φωτό😊
Πόσο μου είχε άρεσε εκείνη η ιστορία σου. Όντως με είχε ξεσηκώσει για Βαλκάνια και δαλματικές ακτές. Δυστυχώς με αυτές τις συνθήκες δεν μπόρεσα να βάλω και το Μαυροβούνιο μέσα που τόσο ήθελα, οπότε θα το επισκεφτώ σε ξεχωριστό μεμονωμένο ταξίδι. Νομίζω πως κάθε ταξίδι πλέον αποκτά ιδιαίτερο ενδιαφέρον, γιατί λίγοι τολμούνε να βγούνε παραέξω και γιατί παραμονεύει ο ακατανόμαστος 😁
 

Εκπομπές Travelstories

Τελευταίες δημοσιεύσεις

Booking.com

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.112
Μηνύματα
880.661
Μέλη
38.838
Νεότερο μέλος
Crimson_gr

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom