#icantbreathe

psilos3

Member
Μηνύματα
6.094
Likes
45.310
Επόμενο Ταξίδι
?
Ταξίδι-Όνειρο
Peru, Japan, Iceland
απο τον δικηγορο που πηδηξε πανω απο την καγκελοπορτα του Alter ενω ηταν ξεκλειδωτη και μπορουσε να την ανοιξει
Ποιος, εκείνος που κυκλοφορούσε μιάμιση μέρα με τα ξεραμένα αίματα στο κούτελο και γύριζε από κανάλι σε κανάλι λέγοντας ότι τον χτύπησε η γυναίκα του;

Είναι τρομερή η άμεση ανταπόκριση του σε καλέσματα (τώρα αλλά και στο παρελθόν) ανθρώπων που καταδικάζει όλη η κοινωνία, ισχυριζόμενος μάλιστα με σθένος την αθωότητα τους.

Δε συμμερίζομαι την άποψη «δείξε μου το δικηγόρο σου να σου πω πόσο αθώος είσαι». Αυτα τα λένε οι κακοήθεις...
 

paefstra

Member
Μηνύματα
13.004
Likes
40.908
Ποιος, εκείνος που κυκλοφορούσε μιάμιση μέρα με τα ξεραμένα αίματα στο κούτελο και γύριζε από κανάλι σε κανάλι λέγοντας ότι τον χτύπησε η γυναίκα του;

Είναι τρομερή η άμεση ανταπόκριση του σε καλέσματα (τώρα αλλά και στο παρελθόν) ανθρώπων που καταδικάζει όλη η κοινωνία, ισχυριζόμενος μάλιστα με σθένος την αθωότητα τους.

Δε συμμερίζομαι την άποψη «δείξε μου το δικηγόρο σου να σου πω πόσο αθώος είσαι». Αυτα τα λένε οι κακοήθεις...
Ο Κουγιας πιστευω πως ως ηθοποιος ειναι πολυ μετριος .
 

psilos3

Member
Μηνύματα
6.094
Likes
45.310
Επόμενο Ταξίδι
?
Ταξίδι-Όνειρο
Peru, Japan, Iceland
Ο Κουγιας πιστευω πως ως ηθοποιος ειναι πολυ μετριος .
Δεν έχει σημασία αυτό. Μέτριος αλλά κάνει τρομερή επιτυχία. Τον ζητάει ο κόσμος κι έχει και υψηλό κασέ. Έτσι είναι η υποκριτική...
 

Nikos86

Member
Μηνύματα
547
Likes
4.011
Ταξίδι-Όνειρο
Στον χρονο!
Είναι τρομερή η άμεση ανταπόκριση του σε καλέσματα (τώρα αλλά και στο παρελθόν) ανθρώπων που καταδικάζει όλη η κοινωνία, ισχυριζόμενος μάλιστα με σθένος την αθωότητα τους.
Χαχαχα ναι! Ενας φιλος μου μου λεει παρομοιως (για πλακα προφανως) "ολη η χωρα τον βριζει, ομως εγω το βρισκω πολυ συγκινητικο το πως αυτος ο ανθρωπος ειναι προθυμος να βουτηξει στα σκατα για τον πελατη του!
 

8avos

Member
Μηνύματα
651
Likes
6.359
Δεν έχει σημασία αυτό. Μέτριος αλλά κάνει τρομερή επιτυχία. Τον ζητάει ο κόσμος κι έχει και υψηλό κασέ. Έτσι είναι η υποκριτική...
Σε ολο τον κοσμο εκτος απ την Λαρισα...Ως προεδρος της ομωνυμης ομαδας δεν κυκλοφορει ποτε χωρις προσωπικη προστασια,θεωρειται επικυρηγμενος απ τους Monsters τον παλιοτερο συνδεσμο οργανωμενων φιλαθλων της ΑΕΛ.
 

ludovica

Member
Μηνύματα
216
Likes
1.745

orck

Member
Μηνύματα
662
Likes
1.011
Επιτελους, τους πηρε 6 μηνες για να κανουν μια απλη κινηση οι γραφειοκρατες. Νομιζω οτι ολοι βλεπουμε την σηψη της ΕΕ.
Η καλη ειδηση της ημερας που τον μαζεψαν, αντε να βρουνε και τον αλλο που παιζει κρυφτο.
 

Εκπομπές Travelstories

Τελευταίες δημοσιεύσεις

Booking.com

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.166
Μηνύματα
882.744
Μέλη
38.880
Νεότερο μέλος
Adamamdia

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom