Instagram accounts

thalia tsif

Member
Μηνύματα
584
Likes
1.944
Δεν έχω ινσταγκραμ αλλά όποιος θέλει ας με κάνει αντ στο φβ στο όνομα thalia tsifitopoulou
 

Eva Dreamer

Member
Μηνύματα
93
Likes
137
Επόμενο Ταξίδι
ΠΑΡΙΣΙ
Ονειρεμένο Ταξίδι
ΑΜΑΖΟΝΙΟΣ
Καλησπέρα και από εμένα παιδιά! Ο λογαριασμός μου εμένα είναι @travel_withyourmindnow
 

Vito

Member
Μηνύματα
746
Likes
1.019
Για ινσταγκραμικές περιηγήσεις και συναντήσεις θα με βρείτε στο vitotheglobetrotter https://www.instagram.com/vitotheglobetrotter/

Για καφεσυναντήσεις και ταξιδιωτικοαφηγήσεις -ακόμα καλύτερα- θα με βρείτε στην Κρήτη ή και οπουδήποτε αλλού στον κόσμο ;)

Καλή συνέχεια σε όλους!
 

hydronetta

Member
Μηνύματα
4.150
Likes
14.438
Επόμενο Ταξίδι
???
Ονειρεμένο Ταξίδι
όπου δεν έχω πάει
Για ινσταγκραμικές περιηγήσεις και συναντήσεις θα με βρείτε στο vitotheglobetrotter https://www.instagram.com/vitotheglobetrotter/

Για καφεσυναντήσεις και ταξιδιωτικοαφηγήσεις -ακόμα καλύτερα- θα με βρείτε στην Κρήτη ή και οπουδήποτε αλλού στον κόσμο ;)

Καλή συνέχεια σε όλους!
Κρίνοντας από τις φωτό σε πετυχαίνουμε στην incredible India? Kαι πήγες και στο Bundi που μου έμεινε εκκρεμότητα!! Εντυπώσεις;
 

Vito

Member
Μηνύματα
746
Likes
1.019
Κρίνοντας από τις φωτό σε πετυχαίνουμε στην incredible India? Kαι πήγες και στο Bundi που μου έμεινε εκκρεμότητα!! Εντυπώσεις;
Ναι αγαπημένο μας γουρούνι. Ινδία ήμουν μέχρι πριν μια βδομάδα αλλά έληξε άδοξα λόγω του ιού. Έτσι αναγκάστηκα να γυρίσω ένα μήνα νωρίτερα (Μάλλον κατά τύχη πρόλαβα τις τελευταίες πτήσεις). Οκ, και ο 1,5 μήνας εκεί σούπερ ήταν!

Τώρα είμαι σε υποχρεωτική καραντίνα! Έχω για παρέα τις συχνές επισκέψεις της αστυνομίας, τις τηλεφωνικές κλήσεις της πολιτικής προστασίας και τις φωτογραφίες... Ευκαιρία να ανεβάσω και καμία στο ινσταγκραμ...

Αγαπάω Bundi! Μικρό, πανέμορφο και εκπληκτικοί άνθρωποι. Πέρασαν μερικές μέρες για να αποφασίσω να συνεχίσω το ταξίδι μου...
 

Εκπομπές Travelstories

Τελευταίες δημοσιεύσεις

Booking.com

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.112
Μηνύματα
880.661
Μέλη
38.838
Νεότερο μέλος
Crimson_gr

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom