Σερβία Internet στη Σερβία

cosafiv

Member
Μηνύματα
216
Likes
455
επισης, πληροφοριακα το αναφερω, για οσους εχουν cosmokarta, εχει ενα προγραμμα με 6 ευρ, η κοσμοτε για μια εβδομαδα με 30 λεπτα και 30 μυνηματα, στελνεις ΤΤ30 στο 1330
 
Μηνύματα
43
Likes
83
Καλημέρα και Καλή χρονιά παιδιά!Είναι να πάω τώρα σε μια βδομάδα για ενα 4ήμερο και θα ήθελα να ρωτήσω για το ίντερνετ και τις κλήσεις γενικά. @cosafiv έχεις εικόνα τι γίνεται με αυτό το θέμα;:rolleyes:
 

maria91

Member
Μηνύματα
2.081
Likes
1.950
Καλημέρα και Καλή χρονιά παιδιά!Είναι να πάω τώρα σε μια βδομάδα για ενα 4ήμερο και θα ήθελα να ρωτήσω για το ίντερνετ και τις κλήσεις γενικά. @cosafiv έχεις εικόνα τι γίνεται με αυτό το θέμα;:rolleyes:
Πακετο για ιντερνετ εχει η yettel 400rsd 5gb για 1 βδομαδα...ανεβαινει η τιμη κ τα gb αν θες για περισσοτερες μερες...κ εχουν κ πακετο που εχει κ κλησεις μεσα αλλα δε θυμαμαι τιμη λογω οτι δε μας ενδιαφερε
 

cosafiv

Member
Μηνύματα
216
Likes
455
Καλημέρα και Καλή χρονιά παιδιά!Είναι να πάω τώρα σε μια βδομάδα για ενα 4ήμερο και θα ήθελα να ρωτήσω για το ίντερνετ και τις κλήσεις γενικά. @cosafiv έχεις εικόνα τι γίνεται με αυτό το θέμα;:rolleyes:
ενας φιλος Σερβος, μου ειχε προτεινει αυτο, δεν το εχω χρησιμοποιησει...

Prepaid Mobile Internet
 

maria91

Member
Μηνύματα
2.081
Likes
1.950
ενας φιλος Σερβος, μου ειχε προτεινει αυτο, δεν το εχω χρησιμοποιησει...

Prepaid Mobile Internet
Αυτα ειναι τα ακριβα πακετα,με μια ερωτηση στη yettel παντως βρισκεις κ πιο φθηνα...εμεις πηγαμε σε μαγαζι εκτος παλιας πολης κ ευτυχως συννενοηθηκαμε στα αγγλικα
 

blade_

Member
Μηνύματα
180
Likes
168
Καλησπερα σε ολους. Αρα η καλυτερη φαση ειναι της yettel? Απο φυσικο καταστημα? η γινεται κα με esim αν εχει πραγματοποιησει καποιος κατι αντιστοιχο?
 

elias74gr

Member
Μηνύματα
51
Likes
79
Επόμενο Ταξίδι
Ιταλία
Ταξίδι-Όνειρο
Παντού
Airalo πρόσφατα δοκιμασμένη σε ταξίδι στην Τουρκία με esim.

Από την εφαρμογή της βλέπω ότι έχει πακέτα data και για Σερβία.
 

blade_

Member
Μηνύματα
180
Likes
168
Για όποιον ενδιαφέρεται υπάρχει αυτό το τίμιο ντιλ. Το αγόρασα ανεβαίνοντας για Βελιγράδι για να έχω ίντερνετ και στον δρόμο, κάποια καταστήματα είναι ανοιχτά μέχρι τις 10

Εγω πήγα σε αυτό
Yettel - 28. Marta (Leskovac)

Και αγόρασα αυτό
 

Attachments

vasiliss

Member
Μηνύματα
917
Likes
8.348
Επόμενο Ταξίδι
Οδικό στην ;;;;;
Ταξίδι-Όνειρο
Ρωσία -Ισλανδία - Περού
Για όποιον ενδιαφέρεται υπάρχει αυτό το τίμιο ντιλ. Το αγόρασα ανεβαίνοντας για Βελιγράδι για να έχω ίντερνετ και στον δρόμο, κάποια καταστήματα είναι ανοιχτά μέχρι τις 10

Εγω πήγα σε αυτό
Yettel - 28. Marta (Leskovac)

Και αγόρασα αυτό
Ποιες χώρες περιλαμβάνει στο West Balkan region που δίνει τα 3,5GB ;
 

Εκπομπές Travelstories

Τελευταίες δημοσιεύσεις

Booking.com

Ενεργά Μέλη

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.169
Μηνύματα
882.785
Μέλη
38.883
Νεότερο μέλος
ayahuasca97

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom