ΗΠΑ Internet και ομιλία στις ΗΠΑ

Earth Citizen

Member
Μηνύματα
2.859
Likes
7.077
Ταξίδι-Όνειρο
Ιαπωνία, Λίμνες Καναδά
Να ρωτήσω για Sim card τι ισχύει στις ΗΠΑ, κάποιο καλό πακέτο δλδ.. Θα χρειαστω μια για 15-30 μέρες.. Για prepaid να έρθει σπιτι κάρτα δεν προλαβαινω
Σε 15 μέρες που είπες ότι πας προλαβαίνει να ταχυδρομηθεί η sim της H2O σε Αμερικανική διεύθυνση πάντως (παραγγέλνεις ονλαιν).
 

Riankour

New Member
Μηνύματα
2
Likes
0
Παιδιά καλησπέρα,
Το προσεχές διάστημα σκοπεύω να ταξιδέψω προς Νέα Υόρκη. Έχετε να μου προτείνετε κάποια sim ή e-sim που μπορώ να αποκτήσω από εδώ που είμαι(Ελλάδα) για να την έχω για Αμερική; Προφανώς να έχει καλές προσφορές σε Ίντερνετ και ομιλία, γιατί με τους Έλληνες παρόχους…😂
 
D

Delmem38110

Guest
Παιδιά καλησπέρα,
Το προσεχές διάστημα σκοπεύω να ταξιδέψω προς Νέα Υόρκη. Έχετε να μου προτείνετε κάποια sim ή e-sim που μπορώ να αποκτήσω από εδώ που είμαι(Ελλάδα) για να την έχω για Αμερική; Προφανώς να έχει καλές προσφορές σε Ίντερνετ και ομιλία, γιατί με τους Έλληνες παρόχους…😂
esim
sim
για ομιλία φορτώνεις μονάδες στο βαϊμερ
 

hello_its_me

Member
Μηνύματα
75
Likes
17
Καλησπέρα

Την Κυριακή ταξιδεύω και εχω το αγχος μήπως κάτι εχω ξεχάσει κ.λπ.
Ηθελα να ρωτησω, εχει καποιος καποια προταση για αγορα mb/internet; μας ενδιαφερει μόνο αυτο, κυριως για τη χρήση gps και οχι ομιλία σε κινητα.

Καποιος που εχει παει προσφατα να μου πει απο πού/πως μπορουμε να αγορασουμε ιντερνετ και ποσο κοστιζει;
 

Hayate

Member
Μηνύματα
841
Likes
5.113
Επόμενο Ταξίδι
Oπου δεν κανονιζουμε..
Ταξίδι-Όνειρο
Hokkaido χειμωνα
Καλησπέρα

Την Κυριακή ταξιδεύω και εχω το αγχος μήπως κάτι εχω ξεχάσει κ.λπ.
Ηθελα να ρωτησω, εχει καποιος καποια προταση για αγορα mb/internet; μας ενδιαφερει μόνο αυτο, κυριως για τη χρήση gps και οχι ομιλία σε κινητα.

Καποιος που εχει παει προσφατα να μου πει απο πού/πως μπορουμε να αγορασουμε ιντερνετ και ποσο κοστιζει;
Για τη χρήση gps κατεβάστε χάρτες απο τωρα για να μπορειτε να το χρησιμοποιειστε offline... Απο κει και πέρα με το φτάσετε πηγαίνετε σε ενα καταστημα της T-mobile, εχει παντου, να αγοραστε sim.. Μηνιαια ειναι τα πακετα.. Γύρω στα 30 με 40 δολλαρια..
 

Manos46

Member
Μηνύματα
589
Likes
2.461
Ταξίδι-Όνειρο
???
Για τη χρήση gps κατεβάστε χάρτες απο τωρα για να μπορειτε να το χρησιμοποιειστε offline... Απο κει και πέρα με το φτάσετε πηγαίνετε σε ενα καταστημα της T-mobile, εχει παντου, να αγοραστε sim.. Μηνιαια ειναι τα πακετα.. Γύρω στα 30 με 40 δολλαρια..
50$ για unlimited δεδομένα, 60$ δεδομένα κ χρόνο ομιλίας. + 10$ για την ενεργοποίηση
 

taxidiara

Member
Μηνύματα
1.074
Likes
2.491
Επόμενο Ταξίδι
??
Ταξίδι-Όνειρο
ΓΥΡΟΣ Η.Π.Α.
@Manos46 @Hayate κ λοιποί, ο χρόνος ομιλίας στο πακέτο t mobile τι ακριβώς είναι? Χρεώνεσαι για να παίρνεις στο εξωτερικό (Ευρώπη) τηλ? Και το σημαντικότερο αν σε παίρνουν τηλ από Ευρώπη στις ΗΠΑ ενώ έχεις βάλει t mobile τι γίνεται? Χρεώνονται αυτοί που σε καλούν? Εσύ χρεώνεσαι? Ουφ
 
Last edited:

Manos46

Member
Μηνύματα
589
Likes
2.461
Ταξίδι-Όνειρο
???
@Manos46 @Hayate κ λοιποί, ο χρόνος ομιλίας στο πακέτο t mobile τι ακριβώς είναι? Χρεώνεσαι για να παίρνεις στο εξωτερικό (Ευρώπη) τηλ? Και το σημαντικότερο αν σε παίρνουν τηλ από Ευρώπη στις ΗΠΑ ενώ έχεις βάλει t mobile τι γίνεται? Χρεώνονται αυτοί που σε καλούν? Εσύ χρεώνεσαι? Ουφ
Πήρα το πακέτο με τα δεδομένα 🙁
 

hello_its_me

Member
Μηνύματα
75
Likes
17
50€ η αγορα sim με unlimited δεδομενα;

Ειναι η μονη λυση για αγορα δεδομενων στις ΗΠΑ; δεν υπαρχει κατι ππυ να μη χρειαζεται sim, ε; ή γενικώς κατι λιγο πιο οικονομικο
 
Last edited:

Manos46

Member
Μηνύματα
589
Likes
2.461
Ταξίδι-Όνειρο
???

Εκπομπές Travelstories

Booking.com

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.168
Μηνύματα
882.713
Μέλη
38.879
Νεότερο μέλος
fanisfanisfanis

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom