Ισπανία Πορτογαλία Interrail Ισπανια Πορτογαλια

fitziano

Member
Μηνύματα
1.934
Likes
533
Επόμενο Ταξίδι
Αθήνα
Ονειρεμένο Ταξίδι
Νέα Ζηλανδία
το δεύτερο πάρε...
 

SkullFlower

Member
Μηνύματα
518
Likes
97
Επόμενο Ταξίδι
Barcelona- Perpignan
Ονειρεμένο Ταξίδι
Peru
το δεύτερο έχω στα 85 και είμαι ικανοποιημένος.
πολύ καλή ποιότητα κατασκευής.
 

SkullFlower

Member
Μηνύματα
518
Likes
97
Επόμενο Ταξίδι
Barcelona- Perpignan
Ονειρεμένο Ταξίδι
Peru
Ίσως έκοβα τη μαδρίτη.
Δεν προσφέρεται και τόσο η εποχή και το βασικότερο είναι προορισμός που μπορείς να πας ευκόλα και φθηνά ανα πάσα στιγμή προκειμένου να δώσεις περισσότερες μέρες στους υπόλοιπους προορισμούς και να έβαζες μετα τη Λισαβώνα και τη Σεβίλλη στο πρόγραμμα .
 

Anastsa

Member
Μηνύματα
53
Likes
0
Ονειρεμένο Ταξίδι
Sri Lanka
μπα σεβιλλη δε με τρελαίνει σαν ιδεα.
σαντιαγκο μπιλμπαο εχω τις αμφιβολιες μου.
λεω να αφιερωσω το χρονο στις αλλεσ επιλογεσ και να κοψω ειτε μπιλμπαο ειτε σαντιαγκο.γιατι καλυτερα σε λιγα να το ζησω παρα πασαλειμμα(που εξορισμου ειναι καπως αναποφευκτο λογω στυλ διακοπων)
 

amsterdam

Member
Μηνύματα
814
Likes
280

Donnie darko

Banned
Μηνύματα
39
Likes
13
Μόλις γύρισα απο ταξίδι interrail στην Ιταλία και κεντρική Ευρώπη,απίστευτη εμπειρία,τόσα διαφορετικά μέρη,άνθρωποι,πολιτισμοί,εναλλαγές εικόνων.....Τελοσπάντων,επειδή ακόμα δεν έχω επιστρέψει στην πεζή ελληνική πραγματικότητα μπορώ να σου πώ δυό-τρία πράγματα....Βασικά περιορίζεσαι αποκλειστικά στην Ιβηρική,ενώ θα μπορούσες άνετα να βάλεις κ λίγο Γαλλία με Πυρηναία στο πρόγραμμα ή Προβηγκία....Καταπληκτικά τοπία που θα σε αποζημειώσουν.Επίσης μην μείνεις πολλές μέρες σε μεγάλες πόλεις π.χ. Βαρκελώνη ή Μαδρίτη που όποτε θέλεις μπορείς να τις επισκεφθείς κατά τη διάρκεια του έτους,άσε που λόγω καύσωνα θα λιώσεις κ δεν θα μπορείς να τις περπατήσεις όπως θα ήθελες....Καλύτερα επικεντρώσου στην επαρχία των χωρών αυτών, είμαι σίγουρος οτι θα υπάρχουν φανταστικές περιοχές όχι τόσο γνωστές που θα αξίζουν μια επίσκεψη...Καλό ταξίδι και μια φιλική συμβουλή:Μην πάρεις πολλά πράγματα μαζί σου,φρόντισε μόνο να έχεις ευχάριστη διάθεση κ χαμόγελο,είμαι σίγουρος θα γνωρίσεις άλλους κόσμους που δεν έχουν καμία σχέση με την νεοελληνική μιζέρια
 

Anastsa

Member
Μηνύματα
53
Likes
0
Ονειρεμένο Ταξίδι
Sri Lanka
κάποιος που έχει μια ιδεα απο ισπανια να προτεινει βορρα η νοτο;
φευγω την πεμπτη
σαντιαγκο,μπιλμπαο ή γραναδα σεβιλλη;
 

Anastsa

Member
Μηνύματα
53
Likes
0
Ονειρεμένο Ταξίδι
Sri Lanka
τελικα παμε
4 βαρκελονη
2 βαλενθια
4 μαδριτη
3 λισαβονα
2 πορτο
2 μπιλμπαο
 

Anastsa

Member
Μηνύματα
53
Likes
0
Ονειρεμένο Ταξίδι
Sri Lanka
Ξερετε ο,τιδηποτε για εκπτωτικες καρτες πασο κλπ εκπτωσεις η φθηνα κεντρα για τις μεγαλες πολεις;

Αν ναι βοηθεια!!!!!!!!
Κατι διαβασα για barcelona card.
Αξίζει;υπαρχουν αντιστοιχα;
 

Anastsa

Member
Μηνύματα
53
Likes
0
Ονειρεμένο Ταξίδι
Sri Lanka
Τελικά μάλλον όχι santiago...
Δε βολευουν με τπτ τα τρενα.
Άρα από salamanca valladolid και πανω εως bilbao τι προτεινετε για ενα δυο μέρες;
 

Εκπομπές Travelstories

Τελευταίες δημοσιεύσεις

Booking.com

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.113
Μηνύματα
880.783
Μέλη
38.839
Νεότερο μέλος
mgian

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom