interrail

konstantinosm

Member
Μηνύματα
21
Likes
0
βασικα το χρησιμοποιω για 3 μερες και απο βαρκελωνη για παρισι θα ταξιδεψω βραδυ και αν οπως μου λες φευγει το τρενο πριν τις 6 το απογευμα θα χρεωθω για 2 μερες αρα συνολο 4 μερες.αλλιως εχεις δικιο θα κοιταξω να το συνδιασω με καποια αλλη εκδρομη καπου κοντα.αν εχεις να μου προτεινεις κατι πες μου.
 

orestcrete

Member
Μηνύματα
2.593
Likes
9.769
Επόμενο Ταξίδι
Iceland
Ονειρεμένο Ταξίδι
New Zealand
η αληθεια ειναι οτι αμστερνταμ δεν εχω παει ποτε και δεν εχω ιδεα και παρισι και βερολινο εχω παει χειμωνα με χιονια και για αγωνες οποτε δεν υπηρχε χρονος για εκδρομες .. τωρα αυτο που μπορεις να κανεις ειναι να διαβασεις τις ιστοριες εδω περα για τις σχετικες πολεις ή να ανοιξεις και σχετικο τοπικ και θα σε βοηθησουνε σιγουρα απο εδω ..
 

fitziano

Member
Μηνύματα
1.934
Likes
533
Επόμενο Ταξίδι
Αθήνα
Ονειρεμένο Ταξίδι
Νέα Ζηλανδία
αλλιως εχεις δικιο θα κοιταξω να το συνδιασω με καποια αλλη εκδρομη καπου κοντα.αν εχεις να μου προτεινεις κατι πες μου.
http://www.travelstories.gr/%E5%F5%...x-%F0%F1%FC%E3%F1%E1%EC%EC%E1.html#post176282

Από Κεντρική/Νότια Ολλανδία τώρα, αξίζουν το κόπο το Ρότερνταμ, το Delft, h Χάγη, η Ουτρέχτη, το Haarlem, και τα χωριά Edam & Gouda (όχι μόνο λόγω των τυριών). Για Maastricht δε σε βλέπω, είναι πολύ εκτός διαδρομής.
@orestcrete αφού το έχεις το θέμα του interrail δε γράφεις και κανένα οδηγό να γίνει και sticky για να βοηθήσει όσους σκοπεύουν/κανονίζουν να πάνε interrail...
 

orestcrete

Member
Μηνύματα
2.593
Likes
9.769
Επόμενο Ταξίδι
Iceland
Ονειρεμένο Ταξίδι
New Zealand
Δεν το ειχα σκεφτει,αλλα δεν ξερω και πως να το κανω ..
 

orestcrete

Member
Μηνύματα
2.593
Likes
9.769
Επόμενο Ταξίδι
Iceland
Ονειρεμένο Ταξίδι
New Zealand
Και πως τον φτιαχνεις τον ταξιδιωτικο οδηγο;; δεν εχω προβλημα να γραψω,αλλα δεν εχω ιδεα .. να το ξεκινησω δηλαδη σαν καινουριο τοπικ και θα το βαλουνε οι moderators σαν ταξιδιωτικο οδηγο;
 

konstantinosm

Member
Μηνύματα
21
Likes
0
αμα εχω χρησιμοποιησει 3 μερες απο το εισητηριο και μου εχουν μεινει αλλες 2 μερες και χρησιμοποιησω το εισητηριο για μια μονοημερη εκδρομη πηγαινε-ελα,θα χρεωθουν οι διαδρομες δηλαδη 2 κ δεν μπορω να ξαναχρησιμοποιησω την καρτα η οτι τη χρησιμοποιησα μια φορα επειδη ειναι μεσα στην ιδια μερα κ μου μενει αλλη μια μερα?με λιγα λογια οταν το εισητηριο ειναι 5-10 μερες σημαινει 5 διαδρομες η 5 μερες κ απεριοριστες διαδρομες αυτες τις μερες που το χρησιμοποιεις?
 

orestcrete

Member
Μηνύματα
2.593
Likes
9.769
Επόμενο Ταξίδι
Iceland
Ονειρεμένο Ταξίδι
New Zealand
αμα εχω χρησιμοποιησει 3 μερες απο το εισητηριο και μου εχουν μεινει αλλες 2 μερες και χρησιμοποιησω το εισητηριο για μια μονοημερη εκδρομη πηγαινε-ελα,θα χρεωθουν οι διαδρομες δηλαδη 2 κ δεν μπορω να ξαναχρησιμοποιησω την καρτα η οτι τη χρησιμοποιησα μια φορα επειδη ειναι μεσα στην ιδια μερα κ μου μενει αλλη μια μερα?με λιγα λογια οταν το εισητηριο ειναι 5-10 μερες σημαινει 5 διαδρομες η 5 μερες κ απεριοριστες διαδρομες αυτες τις μερες που το χρησιμοποιεις?
σημαινει 5 μερες ταξιδιου οπου μεσα σε αυτες τις μερες μπορεις να κανεις οσες διαδρομες θελεις οσες φορες θελεις ...
 

fitziano

Member
Μηνύματα
1.934
Likes
533
Επόμενο Ταξίδι
Αθήνα
Ονειρεμένο Ταξίδι
Νέα Ζηλανδία
Και πως τον φτιαχνεις τον ταξιδιωτικο οδηγο;; δεν εχω προβλημα να γραψω,αλλα δεν εχω ιδεα .. να το ξεκινησω δηλαδη σαν καινουριο τοπικ και θα το βαλουνε οι moderators σαν ταξιδιωτικο οδηγο;
Ναι μωρέ θα τα κανονίσει ο Def...


Ε Def; :roll:
 

getxowoman

Member
Μηνύματα
2.207
Likes
1.289
Και πως τον φτιαχνεις τον ταξιδιωτικο οδηγο;; δεν εχω προβλημα να γραψω,αλλα δεν εχω ιδεα .. να το ξεκινησω δηλαδη σαν καινουριο τοπικ και θα το βαλουνε οι moderators σαν ταξιδιωτικο οδηγο;

Πας στην καρτελα της travelpedia και εκει μπορεις να υποβαλλεις τα κειμενα σου για να προστεθουν στους ταξιδιωτικους οδηγους. Μονο η διαχειριστικη ομαδα και εσυ θα μπορειτε να δειτε τα κειμενα σου και οταν θα εγκριθουν θα δημοσιευτουν στους ταξιδιωτικους οδηγους.
 

orestcrete

Member
Μηνύματα
2.593
Likes
9.769
Επόμενο Ταξίδι
Iceland
Ονειρεμένο Ταξίδι
New Zealand
Οποτε βρω χρονο(μετα την εξεταστικη) θα προσπαθησω να το κανω ..
 

Εκπομπές Travelstories

Τελευταίες δημοσιεύσεις

Booking.com

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.109
Μηνύματα
880.578
Μέλη
38.837
Νεότερο μέλος
koliswa

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom