Kαθαρα Δευτερα .

eleni70

Member
Μηνύματα
341
Likes
132
Ταξίδι-Όνειρο
Αφρική
!


καλά eleni η περιοχή σας όνειρο!ξαναπήγα πρίν τα μπλόκα πρόλαβα:haha:,το σπήλαιο όμως στα λουτρά ήταν κλειστό,
από περιέργεια ρωτούσα σε κάποια ξενοδ.στο Λουτράκι γύρω στα 5 που μπήκα ήταν όλα κλεισμένα για το τριήμερο:roll:
εφη παλι δεν ειπες τιποτα...:(...όσο για το τριημερο εχω κατι ακρες, αν σε ενδιαφερει...εκλεισα σημερα δωματιο για φιλους που θα ερθουν...
 
Μηνύματα
2.487
Likes
3.195
Ταξίδι-Όνειρο
ΙΑΠΩΝΙΑ
εφη παλι δεν ειπες τιποτα...:(...όσο για το τριημερο εχω κατι ακρες, αν σε ενδιαφερει...εκλεισα σημερα δωματιο για φιλους που θα ερθουν...
:haha:έτυχε έτυχε,οχι για τριήμερο δε θάμαι,απλά από περιέργεια τα πήρα σβάρνα..
Αν το προγραμματίσω άλλη φορά απο πριν θα σου πω
 

Lachesis

Member
Μηνύματα
22
Likes
3
Επόμενο Ταξίδι
Ζαγορά Πηλίου
Ταξίδι-Όνειρο
Τζαμάικα Κόστα Ρίκα Χαβάη
αν απορριπτεις την ξανθη κ την κοζανη, που εχουν απο τα πιο γνωστα καρναβαλια στην β. ελλάδα, ας παινεψω λιγο το σπιτι μου...
η αριδαια λοιπον στις 14 φεβρουαριου κ ωρα τεσσερις εχει την παρελαση με το καρατζοβιτικο καρναβαλι, που τα τελευταια χρονια εχει γινει θεσμος κ ειναι παρα πολυ ομορφο με πολυ κεφι, χορο, μουσικη κ ο,τι προκυψει...
μια κ ειναι μικρη πολη όλοι γινονται μια μεγαλη παρεα μετα την παρελαση στην πλατεια με ζωντανη μουσικη, αφθονο κρασι, τσιπουρο κ μεζεδες...
μπορεις να το συνδυασεις με βολτα στα λουτρα ποζαρ κ γιατι οχι κ μια διανυκτερευση εκει, ωστε να κανετε κ το μπανακι σας κ να χαρειτε την επομενη μερα κ τα κουλουμα, που διοργανωνονται σε διαφορα σημεια της περιοχης...
Ελένη και 'γω σκέφτομαι να πεταχτώ κάπου κοντά στη Θεσσαλονίκη και η ιδέα σου μου άρεσε πολύ. Την καθαρά Δευτέρα γιορτάζετε τα κούλουμα μέσα στην Αριδαία; Τι ώρα περίπου αρχίζει η γιορτή;

Ένα άλλο υποψήφιο μέρος που έχω στο μυαλό μου είναι ο Σοχός που είναι ακόμα πιο κοντά.

Απλώς δεν μπορώ να λείψω όλη μέρα και έτσι ψάχνω κάτι καλό εδώ κοντά...
 

Εκπομπές Travelstories

Τελευταίες δημοσιεύσεις

Booking.com

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.219
Μηνύματα
883.981
Μέλη
38.908
Νεότερο μέλος
Apostolos88

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom