Kuala Lumpur με Emirates από 550 ευρώ

TENTEN

Member
Μηνύματα
249
Likes
31
Επόμενο Ταξίδι
θα δούμε...
Θα πάμε perhentian islands (και στα δύο) για 6 βράδυα, μετά 3 βράδυα στην Kuala και πίσω.
 

costa-costa

Member
Μηνύματα
7
Likes
2
Επόμενο Ταξίδι
Κωνσταντινούπολη
Ταξίδι-Όνειρο
Όπου φυσάει ο Άνεμος
Join the club! Θα 'μαι κι εγώ στο κότερο τον Αύγουστο! Αθενς - Κουάλα Λουμπούρ μέσω Ντουμπάι.
Στοπ Όβερ 5 ώρες στο πήγαινε και 12 ώρες στο έλα. θα προτιμούσα να έμενα και 1 μερούλα άλλα δεν πειράζει. 491,90 το άτομο βγήκε. Πρόγραμμα: 4 μέρες Κουάλα + 4 μέρες Σιγκαπούρη. Άντε σιγα σιγα να ετοιμαζόμαστεεεεεε
 

go2dbeach

Member
Μηνύματα
5.968
Likes
9.384
Επόμενο Ταξίδι
Λατινική Αμερική
Ταξίδι-Όνειρο
Λατινική Αμερική
Κι εγω θα παω Παρισι...σας το ειπα? :bash::bash::bash::killme:
Α ρε Gts κατι θεματα που πας και ανοιγεις!
 

GTS

Member
Μηνύματα
6.794
Likes
18.453
Συμπάσχω.... και εγώ ούτε καν στο Παρίσι δεν πάω.... :(
Βρε τι μιλάς εσύ? Δεν ήσουν Μέχικο πριν λίγο καιρό? Στα στέιτς που είσαι πετάγεσε εύκολα Κεντρική Αμερική ή Καραϊβική....άντε λοιπόν!!

Σκέφτομαι αν του χρόνου θα έχουμε καμιά καλή προσφορά σαν αυτές γιατί φυσικά πρέπει να κανονίσουμε μέρος :D
 

taxidakia

Member
Μηνύματα
285
Likes
51
Επόμενο Ταξίδι
???
Ταξίδι-Όνειρο
Άνδεις ξανά
Τέλεια! Είχα πάει κι εγώ με Emirates 550 ευρώ το Μάιο Κουάλα Λουμπούρ 2 νύχτες και Perhentian 6 νύχτες. Αυτές οι προσφορές, τσακίζουν!
 

go2dbeach

Member
Μηνύματα
5.968
Likes
9.384
Επόμενο Ταξίδι
Λατινική Αμερική
Ταξίδι-Όνειρο
Λατινική Αμερική
Τι να κάνω κορίτσι μου, υπάρχουν ευκαιρίες φέτος μεγάλες....τσάμπα τα δίνουν οι Άραβες...
Ναι αλλα κατι Κουαλες και Περχεντιαν, κατι οι Αραβες που ξεπουλανε μου εχετε δημιουργησει ψυχολογικο...mpiftex εχω δυο εισιτηρια για Παρισι εγω..τα θελεις?:bleh:
 

TENTEN

Member
Μηνύματα
249
Likes
31
Επόμενο Ταξίδι
θα δούμε...
Ναι αλλα κατι Κουαλες και Περχεντιαν, κατι οι Αραβες που ξεπουλανε μου εχετε δημιουργησει ψυχολογικο...mpiftex εχω δυο εισιτηρια για Παρισι εγω..τα θελεις?:bleh:
Ελα βρε ζωή, δεν πειράζει! Και στο Παρίσι θα έχει ήλιο και ζέστη....Τι άλλο χρειάζεσαι...:p:p
 

GTS

Member
Μηνύματα
6.794
Likes
18.453
Ναι αλλα κατι Κουαλες και Περχεντιαν, κατι οι Αραβες που ξεπουλανε μου εχετε δημιουργησει ψυχολογικο...mpiftex εχω δυο εισιτηρια για Παρισι εγω..τα θελεις?:bleh:
Πήγαινε Παρίσι και κλείσε από εκεί ένα connection.....έχει κάτι προορισμούς μούρλια η Air France. Αν αντέχεις βέβαια να πετάξεις με αυτούς.
 

Εκπομπές Travelstories

Τελευταίες δημοσιεύσεις

Booking.com

Ενεργά Μέλη

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.215
Μηνύματα
883.902
Μέλη
38.906
Νεότερο μέλος
Makarena

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom