Μαυρίκιος Live ανταπόκριση από Μαυρίκιο

FOYFOY

Member
Μηνύματα
71
Likes
17
Ταξίδι-Όνειρο
Γύρος Ευρώπης (οδικός)
Φίλτατοι συμφορουμίτες, αγαπητοί μου φίλοι, καλά μου παιδιά,

Σας στέλνω τους θερμούς (μα πολύ θερμούς - ζεματιστούς θάλεγα :D ) χαιρετισμούς μου από τον μακρινόοοο Μαυρίκιο, όπου μετά κόπων και βασάνων και ένα ατελείωτο ταξίδι 21 ωρών έφτασα την περασμένη εβδομάδα.

Μέχρι στιγμής περναώ εξαιρετικά, το νησί είναι απλά πανέμορφο, και με την επιστροφή μου θα έχουμε πολύ υλικό για χαζευτήρι και σχολιασμό. :bleh:

Το τελευταίο επεισόδιο χτες περιελάμβανε βόλτα στον ωκεανό με ένα καταμαράν, μπάρμπεκιου στα ανοιχτά, τοπική μουσική που κούναγε το σκάφος στο ρυθμό της θάλασσας :D και κολύμπι παρέα με ένα κοπάδι δελφίνια που βρέθηκαν στο δρόμο μας. :)

Σας παραθέτω μια φωτογραφία μου από το τέλος της χτεσινής ημέρας, και μετά από την πολύωρη έκθεση στον ήλιο του Ινδικού Ωκεανού:




:D:D:D:D

Σας φιλώ και θα τα πούμε κάποια από τις επόμενες ημέρες αν καταφέρω να ξαναμπώ ίντερνετ, αλλιώς την άλλη βδομάδα που θα μπω στο αεροπλάνο της επιστροφής (εκτός και αν το χάσω.... κατά λάθος :haha::haha:)

αντε τωρα εγω να παω αυριο στη σχολη, με τι μυαλο???? :(:(:(

καλα να περνας defkalion και καλο μαυρισμα, περιμενουμε υλικο.....:p:p
 
Μηνύματα
626
Likes
144
Επόμενο Ταξίδι
Μπαλί
Ταξίδι-Όνειρο
Νέα Υόρκη & Ισλανδία!!!
Καλές διακοπές Δάκη στον Μαυρίκιο!

Αναμένουμε υλικό όταν γυρίσεις!

Υ.Γ: Φάε και κανέναν αστακό και για μας εδώ :)
 

Doug

Member
Μηνύματα
518
Likes
2
Oυτε τον Μαυρικιανο ζηλευω...:bleh:
Καλα ρε εμας εδω δεν μας σκεφτεστε καθόλου?:lol:
DFL απο εδω και στο εξης ελπιζω να επιλέγεις & εξωτικούς προορισμους & οχι μόνο ΝΥ,Παρίσια,Λονδίνα κτλ.:haha:
 

TENTEN

Member
Μηνύματα
249
Likes
31
Επόμενο Ταξίδι
θα δούμε...
Ανατολικά της Μαδαγασκάρης είναι ή νότια απο τις Σευχέλλες. Φίλε, να περνάς ΕΚΠΛΗΚΤΙΚΑ στο Μαυρίκιο και περιμένουμε φωτογραφίες και ιστορίες από το νησί.
 

spor_os

Administrator
Μηνύματα
1.951
Likes
617
Ο Μαυρίκιος είναι μια χώρα στον Ινδικό Ωκεανό ανατολικά της Μαδαγασκάρης, με πληθυσμό 1.230.602και έκταση 1.860 km².

(Με κόκκινο χρώμα έχω βάλει τον Μαυρίκιο και με μπλε την Μαδαγασκάρη)
 

Defkalion

Administrator
Μηνύματα
11.404
Likes
17.235
Ταξίδι-Όνειρο
Αλάσκα
Επέστρεψα. Έχω λιώσει μιλάμε. 26 ώρες ταξίδι, πέθανα. :haha:

Πανακοιμηθώ και τα λέμε από αύριο. :)
 

varsa

Member
Μηνύματα
1.291
Likes
128
Ταξίδι-Όνειρο
far away
δευκαλιωνακο καλωρορισες!!!! χαλαλι η κουραση... αντε καλη ξεκουρα και απο αυριο ξερουμε...νεες φωτο, ιστοριες κλπ....:clap: περιμενουμε!!!
 

dimosf

Member
Μηνύματα
2.302
Likes
5.885
Ταξίδι-Όνειρο
ΝΟΡΒΗΓΙΑ-ΑΡΓΕΝΤΙΝΗ
Επέστρεψα. Έχω λιώσει μιλάμε. 26 ώρες ταξίδι, πέθανα. :haha:

Πανακοιμηθώ και τα λέμε από αύριο. :)
καλώς ήρθες στην πατρίδα!:clap: Αλήθεια έσκυψες να φιλήσεις τον διάδρομο στο Ελ.Βενιζέλο;:haha: Καλή ξεκούραση!!!!!!!!!
 

Εκπομπές Travelstories

Τελευταίες δημοσιεύσεις

Booking.com

Ενεργά Μέλη

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.214
Μηνύματα
883.828
Μέλη
38.904
Νεότερο μέλος
pstrougaris@yahoo

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom