Μαυρίκιος Live ανταπόκριση από Μαυρίκιο

dk

Banned
Μηνύματα
1.397
Likes
55
Επόμενο Ταξίδι
Κρουαζιέρα Αιγαίου-Dubai
Ταξίδι-Όνειρο
Βραζιλία
Γεια σου βρε Βαρσα με τα προχωρημενα smilies σου.Εξελισσεσαι σε θυληκο Doug.:haha:
 

varsa

Member
Μηνύματα
1.291
Likes
128
Ταξίδι-Όνειρο
far away
χαθηκες εσυ!!! πηρε λουλουδια και τα σχετικα και τωρα λουφαξες??? εγω ειμαι να μην αρχισω με τα εικονιδια... asmileys.smileycentral.com_cat_23_23_33_8.gif
 

dk

Banned
Μηνύματα
1.397
Likes
55
Επόμενο Ταξίδι
Κρουαζιέρα Αιγαίου-Dubai
Ταξίδι-Όνειρο
Βραζιλία
Τοσα λουλουδια και φιλια...μ'επιασε ζαλαδα.:haha:
 

bloody mary

Member
Μηνύματα
527
Likes
42
Επόμενο Ταξίδι
Παρίσι
Ταξίδι-Όνειρο
Αμαζόνιος
Καλώς τον admin.
Για έλα να βάλεις τα πράγματα στη θέση τους. Έχουμε κάνει το φόρουμ μπάχαλο λέμε. Άσχετα επί ασχέτων.
Καιρός να απολύσεις τους αντικαταστάτες σου και να βάλεις τη Βαρσαμία στη θέση τους.
Και μετά θα μπορείς και εσύ να κοιμάσαι ήσυχος.:rolleyes:
(Εδώ μπαίνει το smily που κοιμάται και του πριονίζουν το κρεβάτι αλλά που να το ΄βρω?)
 

varsa

Member
Μηνύματα
1.291
Likes
128
Ταξίδι-Όνειρο
far away
μαιρη, asmileys.smileycentral.com_cat_4_4_2_204v.gif asmileys.smileycentral.com_cat_4_4_2_111v.gif asmileys.smileycentral.com_cat_36_36_1_29.gif θα μεινεις σχετο bloody μετα, ετσι οπως το πας...

εχε χαρει που ειμαι καλο παιδι και σε αφηνω να γινεις τσιρακι του admin...:haha:
 

bloody mary

Member
Μηνύματα
527
Likes
42
Επόμενο Ταξίδι
Παρίσι
Ταξίδι-Όνειρο
Αμαζόνιος
Εγώ για σένα δουλεύω βρε κουτό.
Για την φορουμιστική σου ανέλιξη.
 

Defkalion

Administrator
Μηνύματα
11.403
Likes
17.234
Ταξίδι-Όνειρο
Αλάσκα
Παιδιά ψυχραιμία, θα κάνετε λίγο υπομονή γιατί έχω πολλά θέματα να λύσω με το σάιτ, με πρώτο τον χάρτη που είχε σταματήσει να λειτουργεί στην κεντρική σελίδα. Οπότε θα δείτε και φωτό και όλα, αλλά σε λίγες ημέρες. :)
 

xenos

Member
Μηνύματα
2.414
Likes
804
Επόμενο Ταξίδι
Ν.Α Ασια
Ταξίδι-Όνειρο
Bανουατου/Tαιλανδη
Παιδιά ψυχραιμία, θα κάνετε λίγο υπομονή γιατί έχω πολλά θέματα να λύσω με το σάιτ, με πρώτο τον χάρτη που είχε σταματήσει να λειτουργεί στην κεντρική σελίδα. Οπότε θα δείτε και φωτό και όλα, αλλά σε λίγες ημέρες. :)
Καλως ηρθες DFK!!
Περιμενω με αγωνια την ιστορια απο Μαυρικιο.
Γραψε μας και ποσο περιπου στοιχισε το ταξιδι???
Καλη προσαρμογη.:lol:
 

go2dbeach

Member
Μηνύματα
5.968
Likes
9.383
Επόμενο Ταξίδι
Λατινική Αμερική
Ταξίδι-Όνειρο
Λατινική Αμερική
Καλα πλακα μαs κανειs Def? Ακομα δεν ηρθεs και μετραs λιγεs μερεs αντιστροφα για ΗΠΑ?
Ετσι κι εγω για παρηγορια πηγα κι εβαλα νεα αντιστροφη μετρηση.Μετραω λιγεs μερεs (555:shock:) για Κοστα Ρικα!
 

Εκπομπές Travelstories

Booking.com

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.204
Μηνύματα
883.755
Μέλη
38.902
Νεότερο μέλος
Akis2002

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom