Live from... (click and post one photo)

paefstra

Member
Μηνύματα
13.005
Likes
40.909
Πόσο πολύ αλλάζουν την εικόνα ενός μέρους τα πλήθη του κόσμου...
Τον Γενάρη ήταν μαγεία!
Επειδη εζησα το σχεδον βραδινο μπανιο με λυκοφως και αυτη τη θεα της πολης σαν σκηνικο ταινιας, μαγεια ειναι. Ασε το μεσημερι, αλλα το βραδακι....
 

Earth Citizen

Member
Μηνύματα
2.859
Likes
7.077
Ταξίδι-Όνειρο
Ιαπωνία, Λίμνες Καναδά
Επειδη εζησα το σχεδον βραδινο μπανιο με λυκοφως και αυτη τη θεα της πολης σαν σκηνικο ταινιας, μαγεια ειναι. Ασε το μεσημερι, αλλα το βραδακι....
Θα το έχω υπόψιν την επόμενη φορά!
 

Earth Citizen

Member
Μηνύματα
2.859
Likes
7.077
Ταξίδι-Όνειρο
Ιαπωνία, Λίμνες Καναδά
Είναι πολύ μπεισικ η δεύτερη φωτο για αυτό δε το έβαλα. Χαλκιδική, δεύτερο πόδι φυσικά.
Κι εγώ είμαι πολύ βασικιά (=άσχετη) με Χαλκιδική οπότε δεν αναγνωρίζω κανένα μέρος εκεί:haha:
 

jmar

Member
Μηνύματα
333
Likes
5.218
Επόμενο Ταξίδι
Overlanding Africa
Ταξίδι-Όνειρο
World
Πώς έφτασες μέχρι εκεί;
Είσαι τώρα εκεί;Με μηχανή;Πότε με το καλό η ιστορία;
Ωχ με συγχωρειτε για την αναστατωση, μπερδεψα τα νηματα διοτι και τα δυο τα ακολουθω. Στο μια πολη μια φωτογραφια ηθελα να την ανεβασω! Μακαρι να ημουν παλι εκει...ειναι απ το ταξιδι του 2018 που εχω γραψει την ιστορια . Φετος θα δουμε τι θα γινει, αν και ειναι ζορικα τα πραγματα... ελεγα για Ιρακ (στο κομματι που μπαινεις, το κουρδικο) Αμπχαζία, Γεωργια, Αρμενια Ναγκορνο και Αζερμπαιτζαν
 

mikrh tsopana

Member
Μηνύματα
1.715
Likes
7.789
Επόμενο Ταξίδι
Ελλάδα-Παλέρμο-Μπιλμπάο
Ταξίδι-Όνειρο
θα το αποφασίσω αύριο
Κι εγώ είμαι πολύ βασικιά (=άσχετη) με Χαλκιδική οπότε δεν αναγνωρίζω κανένα μέρος εκεί:haha:
Το καταλάβαμε, όταν δεν πίστεψες τις σουηδέζες που προτιμούσαν Ποσείδι από Χαβάη :bleh:
 

Εκπομπές Travelstories

Τελευταίες δημοσιεύσεις

Booking.com

Ενεργά Μέλη

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.167
Μηνύματα
882.725
Μέλη
38.879
Νεότερο μέλος
fanisfanisfanis

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom