Live from... (click and post one photo)

Triplover

Member
Μηνύματα
1.189
Likes
4.046
Νομιζω οτι καποιες φωτο κατι μου θυμιζουν,μηπως θα ηταν ποιο πιστευτες αν ειμαστε και εμεις μεσα?λεω μια ιδεα για να μην υπαρχουν αμφιβολιες!
Εγώ επιλέγω να μην βάζω τη φάτσα μου για να μην χαλάσει η αισθητική της φωτογραφίας. Πέρα πλάκας, αν θέλει κάποιος να πουλήσει παπά, ας το κάνει. Δεν έχει να κερδίσει τίποτα απολύτως. Και νομίζω ότι η πλειονότητα των μελών δεν έχουν καμία διάθεση να μοστράρουν το πρόσωπό τους.
 

vagar78

Member
Μηνύματα
1.386
Likes
2.066
Ταξίδι-Όνειρο
ΝΕΑ ΥΟΡΚΗ
Εγώ επιλέγω να μην βάζω τη φάτσα μου για να μην χαλάσει η αισθητική της φωτογραφίας. Πέρα πλάκας, αν θέλει κάποιος να πουλήσει παπά, ας το κάνει. Δεν έχει να κερδίσει τίποτα απολύτως. Και νομίζω ότι η πλειονότητα των μελών δεν έχουν καμία διάθεση να μοστράρουν το πρόσωπό τους.
Παλιότερα βάζαμε την φάτσα μας μπροστά για να δείξουμε στους φίλους μας ότι πήγαμε κάπου, όσο περνάνε τα χρόνια λιγοστευουν οι φωτογραφίες αυτές αλλά το έχουμε γυρίσει στις σελφι... Τώρα αν είναι μια λίμνη και μπροστά η Έλενα Παπαβασιλειου μπορεί να μην διαμαρτυρηθεις ότι χαλάει η αισθητική της φωτογραφίας :) :)
 

Εκπομπές Travelstories

Τελευταίες δημοσιεύσεις

Booking.com

Ενεργά Μέλη

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.219
Μηνύματα
884.061
Μέλη
38.910
Νεότερο μέλος
giota789

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom